Въпрос за първия цикъл след раждането

  • 2 226
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
  Ще мине време преди цикълът ти да се нормализира,нищо чудно ,че си получила кръвоизлив-често се случва.Моят цикъл се възстанови точно 2 месеца след като родих, въпреки че кърмех, и все още е нередовен.

# 16
  • Мнения: 66
На 50-я ден ми дойде, въпреки че кърмех. Тече ден-два и спря, след седмица пак така, след още две  пак така. 26 дена след като за първи път прокървих, имах само зацапване, което премина на един ден.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 337
Около петдесетия ден след раждането бях на преглед и доки видя една хуууубава овулация. А аз вече бях имала един цикъл...

# 18
  • Мнения: 88
Здравейте мами!
Аз искам да ви попитам колко време продължи първия ви цикъл. На мен преди да забременея беше около 5 дена, а сега вече ми тече 2-ра седмица. Казаха ми че е нормално да има аномалии при първия цикъл след раждане, но мен това ме притеснява. А забравих да кажа че пиех противозачатъчни Ясмин, но това не попречи да си ми дойде...

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С дъщеря ми дойде след месец, със сина ми след 9мес и половина.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
7 месеца и половина след раждането.  Peace

# 21
При мен лохиите продължиха 20 дни и точно месец след раждането- цикъл.... който се оказа изключително редовен  Confused  И аз кърмя.В дебелите книги пише,че това са изключения,но я виж колко много мами ти споделят съдбата   Grinning   Не се притеснявай.

# 22
  • Мнения: 143
Една седмица след като ми спряха лохиите (това стана към 30-тия ден) ми дойде цикъла. Аз също кърмя.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честито бебче! Да ви е живо и здраво   bouquet

Седмица след спирането на лоххите вече имах цикъл  Peace

и при мен беше така  Peace

# 24
  • Мнения: 81
Към 30-я ден след раждането лохиите ми намаляха до минимум и на следващия ден - изненада! - чиста, бистра кръв. Звъннах на гинеколожката ми и тя ми каза че е възможно да е вече цикъла. Имало и такива случаи.  Ще видим колко ще ми продължи само.

# 25
  • Мнения: 1 128
При мен цикъла дойде осем месеца и половина след раждането.
Мисля,че е напълно възможно да е цикъл.

# 26
  • Мнения: 1 744
Здравейте мамчета.
А редовен ли ви е цикълът след като ви дойде ?
Лохиите ми свършиха за 50 дена, след месец ми дойде, после с закъснение от 5 дена пак ми дойде, а сега на третият път ми закъснява с 20 дена, а ме боли ниско долу от една седмица. По принцип имах много редовен мензис преди да родя...Забравих да спомена че кърмя и че е изключено да съм бременна...

При мен пък обратното - преди да родя цикълът ми продължаваше по 6-7 дни, а сега по 3-4. Аз кърмих до 8 месец, но ми дойде на 13 месец. И е редовен засега, докато преди все ми закъсняваше с по 4-5 дни. Всичко е от хормоните. Не се притеснявай. Peace

# 27
  • Мнения: 3 069
На мен ми дойде на 30-я ден след раждането.
Беше страшно обилен, чак се уплаших да не би да е кръвоизлив.....така, че е възможно!

# 28
  • Мнения: 492
Лохиите ми спряха около 50-я ден. След месец имах цикъл, но беше по-кратък от времето преди да родя.

# 29
  • Мнения: 1 243
Лохиите ми вървяха около 3 седмици след като спря мина седмица и ми доиде мензиса вървеше ми отначало на 35-36 дена по 3-4 дена тече а преди ми идваше на 28-29 дена ми вървеше по 5-6 дена и сега пак ми идва на 28-29 дена и пак тече по 3-4 дена Peace

Общи условия

Активация на акаунт