Зеленчуковите красавици 1 - хайде да слабеем със зеленчуци!

  • 2 005
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Мами73, ти как отслабна от 70 до 58? newsm78 Браво, страхотен резултат!   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 416
Мами73, ти как отслабна от 70 до 58? newsm78 Браво, страхотен резултат!   bouquet
Още мъничко ми остават почнах от 70.300 първо пиех чай Инхуа и карах млечната диетка 3 седмици ,после минах на японската 2 седмици ,след това зелева супа 6 дни ,сега съм на домати краставици и айрянче с малко сол,а от днес до неделя ще правя течни дни -фрапета,сокчета,чаичета,айрянче и доматен сок.Ама свалям бавничко по 1 кг на седмица е това УСПЕХ

# 17
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Скок подскок.....от тази в оная...дано най после да отслабна.
Както оба4е казах от понеделник съм на плодово/зелен4укова...после 6те го мислим как ще е.

# 18
  • Мнения: 1 817
Дориндичке, прави това, което ти е по вкуса! Важно е само да има ефект!  Peace

# 19
  • Мнения: 2 959
...Аз няма да мога да направя диета само на зеленчуци,...
ЗиМе, Ти какво реши- на зеленчуци ли си или смесено го караш, защото в началото беше доста ентусиазирана?

# 20
  • Мнения: 1 817
Калида, за съжаление ми се появи здравословен проблем и го карам според настроението...Ти си суровоядна нали? newsm78

# 21
  • Мнения: 2 959
...ми се появи здравословен проблем и го карам според настроението...
ZiMa, какъвто и да е проблема/ ако е тоз който си мисля/ ще се повлияе от здравословното хранене, просто трябва постоянство. Дано на следващият преглед нещата са се развили в благоприятна насока. А колкото до питането Ти, опитвам се да бъда.

# 22
  • Мнения: 1 817
Калида, аз също така си мисля! Ще ти споделя какъв е бил резултата!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 959
ЗиМа, нямам личен опит, просто предположих, изхождайки от мястото на първата ни форумска среща. Както и да е, нещата ще се оправят, минала си през доста сериозни моменти, така че и това ще загърбиш, сега докато чакаш благоприятната развръзка само можеш да помогнеш на организма си с правилното хранене, той ще го оцени! Успех с резултатите!

# 24
  • Мнения: 1 817
Калида, благодаря ти за съвета!   bouquet Много си права!  Peace
Ние къде се срещнахме с теб за първи път? При гладуването, суровоядството или книгата?
Трябва да седна пак да ви пусна трохи от таз книга, ама в тая дъндания все сядам и все не стигам до там!  Blush

# 25
  • Мнения: 2 959
...При гладуването, суровоядството или книгата?...
Нито едно от изброените- доста отдавна в "Искам бебе". А за "трохите", не се притеснявай, гледам че май само ние с теб си говорим за нея, така че оправяй "данданията" която Ти се е насъбрала. Успех с резултатите.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Момичета, аз преди години се пробвах едно лято само на зеленчуци. Два месеца пасях само трева, домати и краставици. От време на време - веднъж седмично ги сменях с плодове. И накрая - за два месеца - кило и половина само долу. Хвана ме яд естесвено, защото си е чист глад. Може би е до организъм, може би това не е за мен, но се отчаях . Та сега след години започнах друг начин на хранене и съм доволна от него. Не ви обезкуражавам, просто искам да кажа, че този метод не винаги дава резултати за съжаление.

# 27
  • Мнения: 1 817
ЗлаВещица, ти изследвала ли си си хормоните на щитовидната жлеза?  newsm78 Аз за 10 дни на плодове и зеленчуци свалих 6-7 кила...А би ли споделила на какъв режим си сега?  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
ЗлаВещица, ти изследвала ли си си хормоните на щитовидната жлеза?  newsm78 Аз за 10 дни на плодове и зеленчуци свалих 6-7 кила...А би ли споделила на какъв режим си сега?  bouquet

Не, не съм се изследвала никога  Blush А от февруари съм на Дюкан, резултата е в лентичката ми.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200772.0

Общи условия

Активация на акаунт