"Мляко от легендарната кърмачка"

  • 3 098
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Честито и от мен!И пожелания за поне още едно таково продължително кърмене! Grinning

А, аз ви давам и двете с Ива все за пример, ама..... нещо и мъжът ми вече не ми се връзва Rolling Eyes
А, за детската градина, не се бях замислила, че е фактор за удължаване на кърменето, но Ива май е наистина права и Вики в началото като тръгна и се лепна за мен. Не можехме да си тръгнем от детската градина, преди да се насуче и постепено диаметърът се увеличаваше като накрая стигна къщи, че и вкъщи минаваше време, преди да се сети. Ама, целият този период сигурно отне около 8-9 месеца.

# 31
  • Мнения: 1 691
Честито естествено отбиване, Бу Simple Smile

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Алелуя!  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 440
Позравления, Бу Hug

# 34
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Поздравления, Бу! И на Мая!
И още поне едно такова дълго кърмене!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 541
Честито отбиване и на двете ви.
И Бу ти наистина си легендарна кърмачка поне за мен, а съм сигурна че и за цялото форуско общество. Ако не беше ти този подфорум нямаше да го има, а и доста хора включително и аз се съмнявам че щяхме да сме толкова дълго кърмачки.  bouquet Hug

# 36
# 37
# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Разсмя ме hahaha

А, за детската градина, не се бях замислила, че е фактор за удължаване на кърменето, но Ива май е наистина права ...Ама, целият този период сигурно отне около 8-9 месеца.
Аз, разбира се, не мога да кажа как биха се стекли нещата иначе, но преди да тръгне на ясла (на 1г 11м) беше поразредила дневните кърмения; като тръгна - рязко ги увеличи и то за дълго време, може би 3-4 месеца минаха, преди нещата плавно да си дойдат на мястото.

# 39
  • Мнения: 257
Честито и от мен и на двете ви!  bouquet Възхищавам ти се!

# 40
  • Мнения: 1 328
Хвала на такъви хора, дет' викат старите хора.
А след години 30-40 примерно и след още поне едно такова кърмене, какво ли ще разказваш на поколенията.. кърмила съм 8-10 години.. как звучи само...
Пожелавам си и аз такова нещо Simple Smile
  bouquet

# 41
  • Мнения: 86
Честито госпожице Бу  newsm51 Дай Боже всекиму такова дълго и щастливо кърмене и естествено отбиване.

# 42
  • Мнения: 453
Поздрав! Броите се на пръсти, отбитите естествено деца!

# 43
  • Мнения: 3 695
Да сте живи и здрави и двете!  newsm51

# 44
  • София
  • Мнения: 118
Сигурно за 5 път влизам в темата и все не ми идват думи, за това ще кажа само евалата, възхищавам ти се, Бу. Поне такъв успех и със следващите наследници   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт