Ползвате ли балсам за косичките на дечицата?

  • 2 332
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не, но дори когато беше с дълга коса не съм го решила никога Party

# 16
  • Мнения: 8 999
Ние дори и с балсам трудно си разресваме косата, но дори и не съм пробвала какво ще е без ooooh!
С или без сутринта е като малко таралежче!

Ако й е достатъчно дълга косата, вечер й сплитай плитки /една или две/ - така не се усуква докато спи и си върти главата, а и от друга страна плитките не стягат косата като опашките и не убиват.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, от скоро започнах да слагам от моя. Но ще потърся детски 2 в 1.

# 18
  • Мнения: 8 769
От няколко месеца ползваме, да.
Купих балсам на Gliss Kur за лесно разресване. Е, роди се детето при вчесване  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456


Ей...  baibibi благодаря! Не се бях сетила за плитки. Дано не й се накъдри косата само и да стане по-зле. Ще пробвам.

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Балсам не слагам,но пък и слагам от мойте кристали за коса,иначе няма разресване.

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За Дени ползвам - косата и е вече почти до кръста и ужасно трудно я разресвам. Ползвам балсам без отмиване.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Пуснах търсачка, но не успях да намеря 2в1 на Dr. Fisher.
Знам , че имат всякаква детска козметика и по-специално шампоан и балсам заедно. Някой дали пък не ги ползва?.

# 23
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз пръскам балсам без отмиване на сънсилк ,много е лек и не омазнява ,опитвала съм от моя балсам но без да слагам в корена косата пак се омазнява защото е тънка.А без балсам имам чувството че много и накъсвам косата и това е по зле.

# 24
  • Мнения: 27 524
Блонди, лесно ти е с мъжко чедо Peace.

Виж, за дългокоските не се бях замислила  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 1 881
Още не ползвам балсам, засега се справям с шампоан за лесно разресване. Върши работа, но косичката на мойто момиченце е права, може би затова....

# 27
  • Мнения: 656
Аз слагам малко балсам за разресване - без отмиване е и нанасям по 1-2 капки в краищата, когато ги реша след баня (тогава е кошмар, ако не сложа от балсама).
И аз Peace

# 28
  • Мнения: 5 362
Не,никога не съм й слагала.Но като й порастне още малко косата сигурно ще има нужда.

# 29
  • Мнения: 2 567
Ползвам на Pantene против накъсване на косъма, но нещо не съм доволна. Може и да е защото сама се къпе и може не добре да си го слага, но може и от балсама да е. Преди ползвахме пак на  Pantene но за копринена коса и като че ли беше по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт