SEVEN Omnipotence

  • 108 874
  • 470
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 22
10см от талията за 15 дни ти да не спиш с него  Grinning Grinning Grinning

# 436
  • Мнения: 324
Mi ne, ne spq s nego izpolzvam go tolkova ,kolkoto trqbva a imenno 10 min na den ! 8)Dovolna sam, a na tezi ,koito vqrvat go preporu4vam !!Koito 6te da vqrva ne mi puka,prosto izrazix mnenieto si ,a to e super polojitelno za tozi produkt!

# 437
  • Мнения: 385
Този колан е една от най-глупавите покупки които съм правила. Няма никакъв ефект, частта която трябва да има сауна ефект затопля, но в никакъв случай мястото не се изпотява, както би трябвало да стане. вибрациите се усещат като пляскане повърхностно по кожата, но в никакъв случай не са стягащи. Ако го пуснеш този колан 3 последователни пъти, релето прегрява и изключва, късмет е ако не изгори, а след известен период пак тръгне да работи. 10-тата степен която би трябвало да е за напреднали си е чист гъдел. Изобщо ужасно съжалявам, че дадох 100лв. за тая простотия.

# 438
  • Мнения: 324
 Laughing Laughing Laughing Laughing много интересно ,изчетох всичките коментари за колана seven omnipotence  и съм удивена -как спирал да работи ,прегрявал ,нямало ефект!СТРАННО, НА МЕН НЕ МИ СЪЗДАВА ТАКИВА ПРОБЛЕМИ! Съгласна съм че сауна приставката не върши ,кой знае каква работа ,но аз  за себе си ефект виждам ,сантиметъра ми го показва!Не хапвам мазни банички,храня се здравословно,не спазвам диети и отслабвам! Simple Smile

# 439
  • София
  • Мнения: 93
при мене имаше осезаем ефект на задните части,не на корема.Видимо се повдигнаха и целулита намаля доста.Обаче аз го ползвах повече от 10 минути на ден и сега ме е страх да не взема да го строша.Много си мислих за сауна колана,но изглежда че е пълен боклук,а му искат 50лв.Колана според мене е хубав за хора с целулит,целулита го разбива поне при мене.Обаче как не ги е срам да сложат това малко двигателче като знаят какви хора ще го ползват и е логично че ще се ползва много,как така са го предвидили само за 10 минути не знам.

# 440
  • Мнения: 324
Аз лично го ползвам 10 мин. на корема ,10 мин. на гърба,10 мин. на задните части  и 10 мин. отпред!Не правя паузи от по 20 мин почивка !!!Досега не ми е спирал нито веднъж ,нито е прегрявал или нещо от тоя сорт!!Явно съм попаднала на качественна изработка,може би?!Има голям ефект върху корема ми , след раждането беше голям и отпуснат, а сега вече се стяга и се прибира! Засега съм изключително доволна от резултатите!Успех на всички в отслабването!!

# 441
  • София
  • Мнения: 93
а твоя от кога го имаш?

# 442
  • Мнения: 324
mi ve4e ot cql mesec  go polzvam neprekusnto ,vseki den!! Grinning Grinning Grinning

# 443
  • Мнения: 4
Пантерикс86 - Ако приема, че това, което пишеш не е нагласено... Ти твърдиш, че го ползваш от един месец по повече от  няколко серии от10 мин. без почивка и не се е развалил. По-горе пък твърдеше, че го ползваш само според инструкциите -т.е. по 10мин. и бил действал....
Първо - противоречиш си!!!
Второ - след един месец ползване и аз го хвалех. Но като почнаха да ме правят на луда калинка от сервиза им, да ти кажа честно хич не съм склонна да ги хваля, ами бих ги докладвала в комисията за защита на потребителя. Щото ако ти се дават 100лв за 1 месец - ок. Лошо няма. Ама нека поне сме наясно за какво точно си даваме парите.
Трето - подвеждащата реклама си е на лице!!! Толкоз.

А дали и колко има ефект -явно при всеки си е различно.
Но със сигурност зависи от времето в което се ползва - а то е ограничено от самия производител.

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 21:33 от mrunmrun

# 444
  • Мнения: 4
А! Пропуснах да споделя нещо важно.
След втория ремонт на колана, си го взех в четвъртък.
Днес - събота го ползвах 3 пъти с по 10-тина минути почивка.
ВЕЧЕ ПАК НЕ РАБОТИ!!!
Честито на печелившите!

# 445
  • Мнения: 0
и моя не бачка вече отначало почна по бавно да се "тресе" после съвсем отказа  Grinning при положение че не беше много използван.. има ли смисъл да го нося на ремонт

# 446
  • София
  • Мнения: 93
mrunmrun,а пари искат ли ти за ремонта?И колко,ако не е тайна Simple Smile
Иначе за месец ползване,нищо му няма на колана,проблемите изглежда идват после.Моя все още работи,но не защото го ползвам по по малко,а защото не съм го ползвала скоро.Шубе ме е да го пусна да не го разваля сега Simple Smile Иначе аз чак такъв голям ефект не съм имала за един месец.Просто дупето ми се повдигна леко и целулита намаля,но чак да съм свалила няколко номера от дрехите си и дума не може да става.На мене лично ефекта от колана ми харесва,ама хич не искам да ми се разваляяя Simple Smile и сега като чета много ме хваща яд.

# 447
  • Мнения: 324
Значи ,за да бъда по ясна mrunmrun ще ти го обясня пак!Ползвам колана всеки ден в продължение на месец ,всеки ден по 40 мин. без прекъсване т.е 10 мин. на корема ,10 мин. на гърба,10 мин. отпред на бедрата,10 мин. на задните части и досега нито веднъж не ми е създавал проблеми!Не се старая да правя реклама на колана,просто съм доволна от ефекта върху мен!!!Ако някой  е разбрал така нещата, си е негов проблем!?Няма да споря излишно с никого!! Съжалявам ,че на теб ти се е  развалил ,сигурно има и такива,които са некачественни изработки,но това не означава ,че всеки колан ще се разваля!Не се опитвайте да ме обедите ,че всички са скапани! Колкото до теб мила ,, На Кашето жена му ,, по-добре си ползвай колана щом си доволна и въобще не се подвеждай какво пише по-форумите,че се развалял дрън, дрън та пляс и да се стряскаш да не ти се развали !Недей да си го държиш за украса във вкъщи!!!

# 448
  • Мнения: 4
Nicolee - ако е в гаранция - занеси го. Ще ти го оправят. Просто стискай палци да е за дълго.
На Кашето жена му - ако е в гаранция, не взимат пари. Иначе за ефекта - така е, има ефект, НО ако го ползваш активно.... а ако го ползваш активно, се разваля.
panteryx86 - впечатляващо лично приемаш коментарите по тази тема... нямам какво друго да ти кажа.
Пролетни поздрави на всички! Wink

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 26 587
моят вече не е в гаранция и е развален....отворих го и видях,че една жичка е скъсана....колко би ми излезнал ремонта и заслужава ли си да го нося/на другия край на София е сервиза/,да чакам ,да платя почти като за нов....ако някой е носил за ремонт,колко му са взели...

Общи условия

Активация на акаунт