SEVEN Omnipotence

  • 108 857
  • 470
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 17
купувам колана  Simple Smile лс
може и без сауната  Peace

# 451
  • Мнения: 0
zdraveite .. : )
a iskam da popitam dali naistina ima efekt ot tozi kolan , zashtoto edin moi poznat shte mi go dawa tezi dni . Iskam da svalq palaskite , koremcheto i malko ot bedrata i dupeto ..?!
ima li kak da stane s tozi kolan : ?  ..  Sad

# 452
  • Мнения: 0
zdraveite ..
iskam da popitam neshto za kolana ..
ami znachi tezi dni edin moi poznat shte mi go dawa , aa iskam da svalq malko palaskite , koremcheto i malko ot bedrata i dupeto ima li kak da stane s tozi kolann ?! ..  Sad Sad

# 453
  • Мнения: 179
Момичета, аз вече съм писала за този колан доста (скоро ще станат две години, откакто го имам). Лошото при мен е, че съм на периоди и не трябва да прекъсвам употребата му през месец, а да си го ползвам редовно (вече го ползвам само за бедрата и за дупето). Мен и без сауната много ме затопля и сърби и отначало заедно с хранителен режим отслабнах, но истината е, че само с този колан не става. Искат се и ограничения в храненето, просто няма как Sad Колкото по-бързо го осъзнаем, толкова по-лесно ще отслабнем. Много ми е криво, защото въпреки че вече не ми се яде сладко, все още се сещам за всякакви видове паста и пици и само съм намусена и раздразнителна, но човек си има приоритети, и моят засега е да намаля бедрата (слава богу, другото ми е О.К засега).

В заключение - ползвайте си редовно колана, когато можете, поне ходете пеша, ако не ви се спортува, повечко пилешко филе без мазнини, яйца, големи количества зеленчуци и така се получава Simple Smile

# 454
  • Мнения: 4
Здравейте, продавам колан Seven omnipotence. Закупен е на 07.03.2009 г. и е с 24 месеца гаранция (т.е. още валидна). Използван е много малко и то винаги с нещо отдолу, а не на голо. Цена - 80 лв. Ако някой се интересува, продавам го не защото няма ефект (както споменах вече пробвала съм го само няколко пъти поради липса на време и упоритост), а защото имам доста спешна нужда от пари Sad. Поздрави на всички и успех в отслабването.

# 455
  • Мнения: 17
привет на всички и аз продавам моят колан Simple Smile не съм го ползвала и немога да кажа дали има ефект.пишете на лична при интерес Simple Smile

# 456
  • Мнения: 0
Aneliq_86, за колко го даваш колана?
Още съм по майчинство, а такъв голям корем имам, все едно съм в четвъртия месец. Писна ми всички да ме питат дали съм бременна.

# 457
  • Мнения: 84
Aneliq_86, за колко го даваш колана?
Още съм по майчинство, а такъв голям корем имам, все едно съм в четвъртия месец. Писна ми всички да ме питат дали съм бременна.

Отговаряй,че си.........да видиме до кога ще чакат да родиш  Joy

# 458
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
изрових тази тема, за да попитам, че имаме неясноти  Mr. Green
10 минути работа и колко време пауза?

# 459
  • Мнения: 0
Tarsq si kolan Seven omnipotence.Ako ima nqkoi da prodava molq da se svarje s men na po6tata mi aidedesi@abv.bg.Ili ako znaete otkade i kak moga da si go pora4am...

# 460
  • Sofia
  • Мнения: 26 507
изрових тази тема, за да попитам, че имаме неясноти  Mr. Green
10 минути работа и колко време пауза?
                      Поне още 10мин.почивка

# 461
  • Sofia
  • Мнения: 26 507
Tarsq si kolan Seven omnipotence.Ako ima nqkoi da prodava molq da se svarje s men na po6tata mi aidedesi@abv.bg.Ili ako znaete otkade i kak moga da si go pora4am...
            Продават го в магазините ТВШоп в големите градове или с поръчка по телефона,гледай рекламите по ТВ и ще разбереш

# 462
  • Мнения: 36
Относно колана,целулита го маха перфектно,2 седмици и нямаше и следа от него.Проблема при мен е корема,а като сложа колана яйчниците ме спукват от болка а и имам мускулна треска.Една позната го ползва всеки  ден по 3 пъти и е свалила коремчето за малко повече от месец,но според мен си е до човек повече.

# 463
  • Мнения: 7
Относно колана,целулита го маха перфектно,2 седмици и нямаше и следа от него.Проблема при мен е корема,а като сложа колана яйчниците ме спукват от болка а и имам мускулна треска.Една позната го ползва всеки  ден по 3 пъти и е свалила коремчето за малко повече от месец,но според мен си е до човек повече.

наистина ли маха целулит???? Shocked

# 464
  • Мнения: 36
При мен го маха за 2 седмици,всеки ден 3 пъти на ден по 20 минути

Общи условия

Активация на акаунт