Пак за целулита...не се отказвайте!

  • 4 503
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
В интерес на истината и аз получих видим резултат след упорито и стабилно мазане с крем Дева, масажи с масажен диск и търкане с утайка от кафе

И аз така процедирам и видимо има резултат, но то си върви с диета, спорт и пълно изчистване на мазнините, че да се махне окончателно  Peace

# 16
  • Мнения: 2 386
Не вярвам, че от мазила стават чудеса.

Глад, спорт и хидратация му е майката   Laughing ( най-грубо казано)

Иначе се радвам за теб, но ми се струва, че в салатките е разковничето...

# 17
  • Smallville
  • Мнения: 994
Не вярвам, че от мазила стават чудеса.

Глад, спорт и хидратация му е майката   Laughing ( най-грубо казано)

Иначе се радвам за теб, но ми се струва, че в салатките е разковничето...
Подкрепям,и аз мисля така.

# 18
  • Мнения: 223
и аз да ви се похваля..ползвам антицелулитния гел на орифлейм и диска към него..с много постоянство виждам,че има ефект Grinning,само че аз съм на диета+спорт

# 19
  • Мнения: 1 128
На мен ми казаха,че кремчетата имали някакъв ефект ако мазането е придружено с доста дълго масажиране.
Радвам се за теб,поздравления за резултатите.

# 20
  • Мнения: 528
Днес си взех антицелулитният на Венус. Започвам усилено мазане, пък да видим   Crossing Arms   Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 456
Подкрепям мнението, че само с кремчета не става Sick

# 22
  • Мнения: 721
А може ли да попитам колко струва това кремче и от къде сте си го закупили?

За протокола: имам целулит и съм пробвала какво ли не. Най-добър резултат, направо невероятен имаше с продукта на Рок за целулит, но купен от Франция. После си го купих от БГ и нямаше нищо, ама нищо общо - 2-ри стандарт козметика ползваме, какво да се прави Thinking

Девата също имаше ефект

# 23
  • Мнения: 6 958
Не вярвам, че от мазила стават чудеса.

Глад, спорт и хидратация му е майката    Laughing ( най-грубо казано)

Иначе се радвам за теб, но ми се струва, че в салатките е разковничето...

Ей това е истината  Peace

# 24
  • Мнения: 1 236
На Венус антицелулитния душ гел е около 14 лева,но е доста икономи4ен,а има няколко вида крем4ета,този който аз ползвам е в кутийка и вътре има отделни пакет4ета-дози4ки,всяка една стига за 3 мазания грубо казано и цената общо е към 17 лева.Сега гледам 4е имат и продукт специално за корем и паласки та се 4удя и за него newsm78.Оба4е мацки,просто съм убедена 4е тия мазила много ми помогнаха.Салатките....да...ама кожата ми е страшно загладена и в комбинация с лятното тен4е е пове4е от добре просто!Каквото и да е,спорт,диета,кремове...най-важното според мен е постоянството.Ще видите как една сутрин като се събудите и се огледате като мен в огледалото ще видите 4е както изведнъж се е появил,така ненадейно и е из4езнал!!!Мръсника му с мръсник Joy

# 25
  • Мнения: 1 368
Не вярвам, че от мазила стават чудеса.

Глад, спорт и хидратация му е майката   Laughing ( най-грубо казано)

Иначе се радвам за теб, но ми се струва, че в салатките е разковничето...

Ей това е истината  Peace
Тук отново ще се съглася с Миранди, моя опит е следния:

От почти 2месеца съм на РХ, 5пъти седмично тренирам и пия по повече от 3л.вода на ден. И резултата е налице - нямам целулит.
Само за сравнение миналата година по това време ходех на масажи, кремове в къщи , но по-малко тренирах, а  за режим  - нямах такъв.Трудно беше,но го преборих. А след спиране на масажите - пак се появи.

Така , че силна воля , движение и режим това му е цаката на целулита! newsm10

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз го боря тоя гад - целулита!
До преди година и половина нямах, но сега......

Най-добър ефект имаше за мен крема на Рок, но вие ме заинтригувахте са това мазило Венус ?! newsm78
Как се изписва точно и къде го продават - в аптеки ли?
Иначе масажите много помагат, особено съчетани с диета!!! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 236
Ами на опаковката пише Интензивен антицелулитен гел,опаковки(8x20 мл)...т.е в кутийката са 8 пакет4ета.Аз пак под4ертавам 4е не съм сигурна дали то4но то ми помогна,защото и преди това си го третирах това животно целулита,ама след като преполових кутийката на Венуса много видимо проли4аха разултатите...

# 28
  • Мнения: 721
На Венус антицелулитния душ гел е около 14 лева,но е доста икономи4ен,а има няколко вида крем4ета,този който аз ползвам е в кутийка и вътре има отделни пакет4ета-дози4ки,всяка една стига за 3 мазания грубо казано и цената общо е към 17 лева.Сега гледам 4е имат и продукт специално за корем и паласки та се 4удя и за него newsm78.Оба4е мацки,просто съм убедена 4е тия мазила много ми помогнаха.Салатките....да...ама кожата ми е страшно загладена и в комбинация с лятното тен4е е пове4е от добре просто!Каквото и да е,спорт,диета,кремове...най-важното според мен е постоянството.Ще видите как една сутрин като се събудите и се огледате като мен в огледалото ще видите 4е както изведнъж се е появил,така ненадейно и е из4езнал!!!Мръсника му с мръсник Joy
За тях майката му е коремни преси (горна и долна) и крема на Биотерм - Абдо шок. Направо не мога да повярвам как започна да ми се стяга кожата

# 29
  • Мнения: 1 128
А може ли да попитам колко струва това кремче и от къде сте си го закупили?

За протокола: имам целулит и съм пробвала какво ли не. Най-добър резултат, направо невероятен имаше с продукта на Рок за целулит, но купен от Франция. После си го купих от БГ и нямаше нищо, ама нищо общо - 2-ри стандарт козметика ползваме, какво да се прави Thinking

Девата също имаше ефект
И аз съм доволна от Рок.Купувах го в Испания.

Общи условия

Активация на акаунт