Бебе и климатик?

  • 24 135
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 165
И ние започнахме да го пускаме,защото е адски горещо и не се издържа.

# 31
  • Мнения: 492
И ние сложихме климатик, че то не се издържаше вече smile3514 Но го пускаме в стаята, когато бебето не е там. Пускам  в едната стая да охлади и тогава ходим там с бебето. Когато излизаме го оставяме да работи и да охлажда навсякъде.

# 32
  • Мнения: 1 081
Бебето ми е на 6 месеца и откакто се е родил е на климатик. Просто нямаме друга алтернатива, защото стаята е западна и след 14 часа настава невъобразима жега. В големите горещини спяхме на затворено и климатика настроен на 27 градуса. Честно казано има лека хрема, но той я има откак се е родил и не зная дали е свързана с климатика или не. Зимата пробвахме и други начини да се отопляваме, но резултата беше същия, така че не знам. Директно климатика никога не е духал в/у него, леглото му е в най закътаното място.

# 33
  • Мнения: 5 103
Пускам климатика само когато дъщеря ми не е в стаята  Peace

# 34
  • Мнения: 1 207
Пускам климата в другата стая и отварям вратите.Същински рай когато навън е 35-40 градуса. Oha!

# 35
  • Мнения: 678
Няма проблем за бебето като е на климатик.  Peace Ние сме с климатици.
от каде така уверено говориш ?!

# 36
  • Мнения: 2 961
Няма проблем за бебето като е на климатик.  Peace Ние сме с климатици.
от каде така уверено говориш ?!

Сигурно "от кАдето" те са с климатици.Тъй като и ние сме с климатици,от както детето се е родило и аз говоря уверено.

# 37
  • Мнения: X
Аз се страхувам да пускам климатика в стаята,в която е бебо!Пускаме го в другите стаи и разтваряме вратите.

# 38
  • Мнения: 3 456
И ние сме с климатик. Дъщеря ми е много болнава, но не вярвам да е от климатика.

# 39
  • Мнения: 3 478
Забелязвам че такава тема се пуска всяка седмица, както че и много хора са с убеждението, че климатика е нещо страшно. Искам само да кажа без да се заяждам, че тук климатика и бебето вървят заедно от болницата и до сега не съм чула някой да се е разболял от климатик.
Дъщеря ми е отгледана по същия начин и до сега такъв проблем не е имала ( нито пък ние в интерес на истината). Просто недоумявам защо толкова много хора са наплашени от ползването на кллиматик?

# 40
  • Мнения: 2 652
Ако тепърва ще слагате климатик - търсете такъв с режим "бебе". Важното е да не духа в детето и да не е на много ниска Т. Освен това Т в охладената стая не трябва да е с повече от 10 градуса по-ниска от останалите помещения в апартамента, за да се темперира тялото нормално.

# 41
  • Мнения: 2 652
Забелязвам че такава тема се пуска всяка седмица, както че и много хора са с убеждението, че климатика е нещо страшно. Искам само да кажа без да се заяждам, че тук климатика и бебето вървят заедно от болницата и до сега не съм чула някой да се е разболял от климатик.
Дъщеря ми е отгледана по същия начин и до сега такъв проблем не е имала ( нито пък ние в интерес на истината). Просто недоумявам защо толкова много хора са наплашени от ползването на кллиматик?

И аз не мога да разбера. Климатикът в днешни дни е вече необходимост, а не екстра. И аз преди години настивах от климатици, но вече съм свикнала и без климатик не мога. Напротив - без климатик настивам, защото се потя. Същото е и с бебчетата, но разбира се с тях по-внимателно. Ами в колата? Не мога да си представя, че да сложиш бебчето в нещо като загрята фурна е по-безопасно. Много хора говорят, че във филтрите се събирали много бактерии, ама това според мен важи за централните климатици на големите сгради. При това като се почистват филтрите често намя никакъв проблем.

# 42
  • Мнения: 700
 Ние сме с климатици още от раждането на Максим.Първо на топло,сега и на охлаждане се пускат.Няма никакъв проблем,той не е боледувал.Има програми ,при които почти няма течение,а е 25 градуса в помещението.Другия вариант да се мъчите от жегите е по нездравословен.

# 43
  • Мнения: 1 925
Няма проблем за бебето като е на климатик.  Peace Ние сме с климатици.
от каде така уверено говориш ?!
Имаме климатици в къщи и бебка няма проблем, също така съм изчела доста неща относно климатиците, за да давам мнение. Peace

# 44
  • по света
  • Мнения: 1 587
В кола задължително пътуваме с климатик от първите пъти до сега не сме имали някакви проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт