За всички бъдещи и настоящи мами от Пловдив-полезно:)

  • 3 933
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 927
3,07  " Св.Панталеймон"(това май е втора градска)-13,00 ч тел. за записване 0888806309
4.07 "Свети Георги"-13.30ч 0899937054
9,07 "Селена"-13.00ч 0888431118
10.07 " Св.Панталеймон"13.00ч
17.07 " Св.Панталеймон"13.00ч
18.07  "Свети Георги"13.30

Сега ги преписах от списание 9-месеца
А знаете ли защо няма и други болници Весела,Окръжна?(щеше да е хубаво да се разгледат повече места)
Благодаря ти много!

# 16
  • Мнения: 1 380
MiaMIa, вероятно си права и тази тема е интересна, но ми се искаше да науча повече практически неща ... ама като съм се сетила едва сега. Е, все пак може и да реша да дойда, поне да обменя инфо и с други бъдещи мами.

# 17
А знаете ли защо няма и други болници Весела,Окръжна?(щеше да е хубаво да се разгледат повече места)
По-добре не гледайте Окръжна,там раждах-на пръв поглед всичко е перфектно.Стаите са по 2 легла на всяка стая баня,теракот,телевизор.Всеки ден пръскаха за хлебарки-но имаше толкова много,че когато видях една на детето ми...можете ли да си представите как ви режат секцио,а преди 1-2 секунди може да е минала хлебарка през инструментите...Бррр
Но ми казаха че отделението за нормално раждане било с много добър персонал.Но тоя на секциото...нямам думи-ужас...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Nassi74  аз точно към Окръжна съм се насочила(за нормлно раждане)

# 19
Nassi74  аз точно към Окръжна съм се насочила(за нормлно раждане)
Мога да ти пожелая леко раждане и дано там наистина е по-хубаво от секцио отделението.(Важното е да попаднеш на добър екип,хлебарките ще се преживеят някак си). Laughing

# 20
  • Мнения: 400
Аз предполагам, че предстоят посещения и в още болници, освен тези на първо време.
Но наистина е супер, когато някой преживял сподели, то от това по-ценно няма!

Благодаря за инфомацията и аз:)

# 21
  • Мнения: 2 336
Също се включвам в групата на благодарните. Ще направя всичко възможно да дойда.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Благодаря много за информацията. Всичко,което науча ще ми е от полза.И аз се включвам.
Ще се видим на срещата.

# 23
MiaMIa,в К2 може ли да се влезе с количка ??       bouquet

# 24
  • Мнения: 400
Е, радвам се много момичета, че е ползна инфото:)

ДА, може да се влиза спокойно с количка, обикновено има по няколко мами с количките поне, място има спокойно:)
И персонала е свикнал отдавна:)

Така че-чакаме ви с бебока:)

# 25
# 26
  • Мнения: 400
Ако искаш да се "разпознаем" там, аз съм на ICQ номер 236022158, .Natalie

# 27
  • Мнения: 400
Хайде момичета, сбирката наближи:)

Само напомням, че е сега в понеделник, от 9:30 в К2!

С момичетата, с които се "чуваме" по скайп и ICQ ще си направим срещички направо от там:)

До скоро:)

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 563
ако успея да се организирам сутринта, ще дойда и аз. Преди три години посещавах част от лекциите и наистина беше приятно и полезно. Тази година се сетих много късно.

# 29
  • Мнения: 400
Супер, дано да успееш:)
Колкото повече, толкова по-весело и приятно:)

Общи условия

Активация на акаунт