Загина и волейболният шеф на Левски....

  • 1 502
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Не е лесно да се кара кола в тая жега,но нали по работа са тръгнали хората,налага им се.Жалко не само за Захаринов,а и за другите починали хора.

# 16
  • Мнения: 5 370
НЕ знам още кой известен трябва да загине, за да се предприемат ДРАСТИЧНИ мерки. ooooh! ooooh!
Аз имам едно мноооого крайно предложение: да се направят крайпътни билборди, накоито да има в увеличен размер сцени от жестоки катастрофи. И тези билборди да бъдат поставени на стратегически места, така че преди да настъпи газта на 200, шофЕрът да се замисли. И да се постресне.
Явно кръстовете и крайпътните надгробни камъни с цветя до тях не са достатъчни.

# 17
  • Мнения: 5 468
Жозефина, той ако е с 2-3 промила алкохол в кръвта и това няма да го стресне. А и дори без да е пиян, всеки си мисли, че на него това не може да му се случи Confused.

# 18
  • Мнения: 1 100
Ужасно ме е страх. Баща ми пътува всеки ден. Направо е страшно. Всеки ден слушаме за такива работи. Нелепо е! Трябва да се направи нещо, но какво?

# 19
  • Мнения: 2 292
нещо подобно е иzмислено в Германия. Ако те спрат zащот оси беz колан или говориш по мобилния , наред с глобата гледаш 30 мин. страшни филмЧета и кадри от катастрофи на видео. И ако това не ти е zа урок да стоиш и да се плашиш 30 мин, като си бил тръгнал zа някъде и може би си бърzал ...

Общи условия

Активация на акаунт