висока температура

  • 2 531
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
3ори
Цитат
Aleksander , би ли ми обяснил, като изключим шарките, лош показател ли е за изграждането на една добре функционираща имунна система, това че детото ми не знае какво е болест?

 Наистина е странно, защото само Хомеопатията има обяснение за него.  Peace
 А и до това обяснение се е стигнало не леко и съвсем не е някакво хрумване. Писал съм и в темата: "Малко трудна тема...за болестта - РАК" - Връзка към сайта

 но и тук не мога да не го спомена: Липса на болести в детството а също и липсата на висока Т., тогава когато обичайно трябва да има. Като това според хомеопатията е предразположеност - но САМО предразположеност, (съвсем не значи заболяване) към Карцинозин. Това състояние е напълно лечимо с подходящото индивидуално  хомеопатично антикарцинозиново л-во!  Peace

# 16
  • Мнения: 7 106
Ясно, значи тя е болна от здраве  Laughing. И това си е диагноза все пак  Wink.

п.п. Вдигала е Т, разбира се. Но случаите са 2 или 3 без тежки разболявания, затова почти не ги броя.

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Ясно, значи тя е болна от здраве  Laughing. И това си е диагноза все пак  Wink.

 Дефиницията за Здраве, съвсем не се изчерпва само със състоянието на физическото тяло... освен това Имунната система е нещо като самообучаващ се софтуер като до началото на пуберитета трябва да бъде изградена, но това може да стане като постоянно се сблъсква с микрофлората на планетата Земя.
 Ако искаш пусни тема в Подфорум Хомеопатия и др., за да не отклоняваме темата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт