Преносими кошари - въпросче

  • 2 012
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Ние вчера си купихме ето тази и съм супер доволна напрово немога да повярвам, че Чиполино са спретнали такова моделче.

Доколкото виждам е подобие на Хаук, но няма лошо:)

ето това имам предвид:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1653

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
Ние вчера си купихме ето тази и съм супер доволна напрово немога да повярвам, че Чиполино са спретнали такова моделче.

Доколкото виждам е копие на Хаук, но няма лошо:)

хаххаа и е бертони, а не чиполино....ама какво пък значи копие, те всички в крайна сметка са си на един принцип, евентуално качеството и здравината варират според производителя Wink

# 17
  • Мнения: 1 881
Точно това имах предвид "Bubu to", нищо против не съм казала. Понеже "Kimba" чудеше как са измислили такъв модел....... Защо мислиш, че се заяждам Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 1 163
обърни внимание на ВИСОЧИНАТА, ако искаш по-дълго да го ползваш, защото повечето модели са много ниски и може да се преметне детето

# 19
  • София
  • Мнения: 44 121
Точно това имах предвид "Bubu to", нищо против не съм казала. Понеже "Kimba" чудеше майката как са измислили такъв модел, защо мислиш, че се заяждам Sad

eee стига де, нито аз, нито ти се заяждаме, просто всички тези кошари са толкова еднакви, че мн трудно може да се каже кой от кого, копира, взаймства и т.н.....като махнем цветовете на външен вид (особено на снимка) няма голяма разлика в моделите....та ми стана странно защо да са копирали...и защо точно хаук, а не например кам, чико или някоя др фирма... Peace

# 20
  • Мнения: 1 881
Bubu to Hug

Отново по темата...ето това е малко по - голяма кошарка, но е за малко повече пари:

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3349

# 21
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря Ви мамчета, че се опитватеда ми помогнете Hug  bouquet

Flores,

за съжаление съм от провинцията и няма къде да го видя този модел на Cangaroo.  Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние вчера си купихме ето тази и съм супер доволна напрово немога да повярвам, че Чиполино са спретнали такова моделче.

Доколкото виждам е копие на Хаук, но няма лошо:)

хаххаа и е бертони, а не чиполино....ама какво пък значи копие, те всички в крайна сметка са си на един принцип, евентуално качеството и здравината варират според производителя Wink

Ей ама съм заплесссс  ooooh! ooooh! ooooh! да Бертони е  Peace, гледах и Хаука, но Бертонито повече ми хареса защото плата е леко като промазан малко, докато Хаука е шушляккк и не ми хареса.

# 23
  • Мнения: 91
ние сме със кангаро, и те са 60/120, на две нива е и сме я купили за 107 лв. исъм много доволлна понеже сина ми е доста буен Laughing успех във избора Peace

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт