Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 627
Имам май за нетерата, ще гледам после, мерси Калин, за името, голям съм заплес.
Луканке, добре дошла в РозАвия си период  Grinning

# 601
  • Мнения: 172
А, и преди да почнете да говорите за алкохол и сладолед, обмислете варианта за тараточе с узо.

Никой не съм видяла да пие такова.

Стига с коктейли. Дайте малко класика.

Реших да ви вмъкна снимчици на едно Пломари с таратор и достигнах до един ужасен сайт таратор точка ком.

Учи хората как да псуват. Изчервих се. Повечето не съм ги и чувала.

# 602
  • Мнения: 2 891
А, и преди да почнете да говорите за алкохол и сладолед, обмислете варианта за тараточе с узо.

Никой не съм видяла да пие такова.

Стига с коктейли. Дайте малко класика.

Реших да ви вмъкна снимчици на едно Пломари с таратор и достигнах до един ужасен сайт таратор точка ком.

Учи хората как да псуват. Изчервих се. Повечето не съм ги и чувала.

Това ми липсваше най-много по време на бременността, но метнах една на сватбата, за кураж.

# 603
  • Мнения: 4 371
Калиноу, новият ти аватар е много красив  Simple Smile

# 604
  • Мнения: 670
Калин@, ти ли си на аватара?

# 605
  • Мнения: 172
Калин@, ти ли си на аватара?

Питай я и за анкетата!

# 606
  • Мнения: 670
За анкетата ми е отговаряла! ( аватар с доволен поглед)

# 607
  • Мнения: 2 550
Спи ми се  Tired

# 608
  • Мнения: 1 533
Калин@, ти ли си на аватара?

Аз, да. Косата ми не беше направена, затова си отрязах главата. Толкова съм слаба и изящна!

# 609
  • Мнения: 2 550
Калин@, ти ли си на аватара?

Аз, да. Косата ми не беше направена, затова си отрязах главата. Толкова съм слаба и изящна!

твърде слаба,
да не си анорексична нещо  Laughing

# 610
  • Мнения: 670
Ух, на дядя! Яла ми, яла, да те понахраня! И понапия! Калиноу!

# 611
  • Мнения: 1 533
твърде слаба,
да не си анорексична нещо  Laughing

Да, Марче. Нямам апетит, не се храня, дрехите ми висят ... и после се събуждам, а коремът ми къркори Tired

Я по-весело, сланина като сланина, време май да вадя леда и да режа лимоните.

# 612
  • Мнения: 670
Айде групов джинтоник сайбър, а?

# 613
  • Мнения: 3 418
Човек може да свири на ребрата ти.
А да разправя, че е галил арфа.

# 614
  • Мнения: 5 370
Ха така сега, кой няма да ходи на море-АЗ! Mr. Green
Не знам дали да се смея или плача, щото....на 9 юли моите хора заминават на море, а аз-почвам нова работа!!!! Точно един ден ми трябваше....не мога да повярвам, предишния път беше нещо подобно.
Относно решението ми-помолих за срок до понеделник, но просто от чешитлък! Mr. Green Ясно е, че тогава ще отида и подпиша договора.
Ох.....само че ще ми е мъчно за първа година така Sad

Общи условия

Активация на акаунт