Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 467
Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.
Вампириана ако е, ще те прави някак по-слабичка и елегантна.
Вампирия по ме радва. Звучи ми по-страховито, от Вампириана newsm78.

# 91
  • Мнения: 2 550
Споделям, че си смених ника. Онзи ми втръсна и ми тъпее, е с този вече се харесвам Peace.
Вампириана ако е, ще те прави някак по-слабичка и елегантна.
Вампирия по ме радва. Звучи ми по-страховито, от Вампириана newsm78.


Вампируля е най-страховито  Wink

# 92
  • Мнения: 5 576
Вампирия, аз пак съм без аватари и подписи, и се бъркам, че ти си аз, ако разбираш за какво бъркане става дума.  Crazy

# 93
  • Мнения: 1 072
Имам 668 посещения. Не е зле.......  Sunglasses

# 94
  • Мнения: 5 576
изритах детето да ходи да си купува дюнер, гладна била.



 hahaha не я е срам.

# 95
  • Мнения: 293
О, Кравич, честито  Laughing

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 08:46 от Чесън

# 96
  • Мнения: 1 533
изритах детето да ходи да си купува дюнер, гладна била.



 hahaha не я е срам.

Ми само двете сме, да няма да готвя. Време за коктейли стана, аз съм отскоро в коктейлната схема.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
Аз се напивам всяка вечер с бира. Една чашка, още една, айде трета после едва стигам до спалнята

# 98
  • Мнения: 293
Бяло вино за мен тази седмица  Sunglasses
(бирата не ми се отрази добре в последния месец, сега се вталявам)

И както вече споделих - днес се фръцнах в офиса с новата си талийка, 10 санта гол шкембак. Дреме ми на дрес-кода.

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
Чесън и ти ли си надебеляла....значи всички сме се освинили тази зима

# 100
  • Мнения: 1 533
Чесън и ти ли си надебеляла....значи всички сме се освинили тази зима

И аз, 4 кила, всичките на пояса. Tired

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 6 228
Чесън и ти ли си надебеляла....значи всички сме се освинили тази зима

И аз, 4 кила, всичките на пояса. Tired
и аз 4, всеки който го питам все 4

# 102
  • Мнения: 7 831
Аз съм с 9, засега  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 670
Как пълнеете в тея жеги бре? Аз заслабнах.

# 104
  • Мнения: 5 467
А мен не може да ме хване метъра, за да се премеря.

Общи условия

Активация на акаунт