Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 467
Вампирия много го закъса със здравето оттатък. Ей, умирам, хора. Уж дадохте това-онова, ама не е било от сърце. Едвам дишам, изпиха ми кръвчицата.
Ах!

Сопрано, поздравявам те с песен: !

# 151
  • Мнения: 1 533
И аз опитах коктейла на Калина. Направих си го с тоник. Хареса ми, но малко ми завъртя главата.

Сафо, и аз жулнах само един и залюлях кълки.

Маро, що не си ми казала досега за тоя евротрип, заредих го.

Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 303

Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.

Ахахаха, стига ма, човекът сигурно си е легнал!   hahaha

# 153
  • Мнения: 2 550


Маро, що не си ми казала досега за тоя евротрип, заредих го.



малко тийн комедийката, но е доста забавна  Simple Smile

Дафи, 22.15 е, Татти едва ли е кокошка  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 5 467
Татти, усещам присъствието ти и ми е гузно, въпреки алкохола.
И аз усещам парфюма му Party.

# 155
  • Мнения: 26
моят е в лондон до края на седмицата. разправя че било 12 градуса там и си пуснали парното. хората извадили зимните якета. мисля че лъже, да не би да пожелая и аз да отида.
Найн Naughty!Не те лъже.Аз да споделя-умирам от студ cold(сутринта носа ми беше посинял),парното е на шест,сгепи ме хрема,подсмърчам като цигане и ми едно мизерно мизерноооо... smile3516

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 22:43 от drugoto blizna4e

# 156
  • Мнения: 3 405
споделих, не беше в тона на темата, утре ще го споделя отново Peace

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 00:10 от Анджелина

# 157
  • Мнения: 843
Да споделя...


  добре... много смърт ми се насъбра напоследък....... много.

# 158
  • Мнения: 5 467
Да споделя...


  добре... много смърт ми се насъбра напоследък....... много.
Какво значи това?

# 159
  • Мнения: 4 371
Отивам на изпит...с детето. Болен е, няма кой да го гледа.  Една колежка обеща да съдейства за половин час.
Това е изпита, дето ме скъсаха миналата седмица, стискайте ми палци.

# 160
  • Мнения: 4 572
Стискам. Успех!

# 161
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 283
Споделям, от жегата ли от какво, но направо се събудих скапана. Все е дно изобщо не съм спала. А си легнах рано.
Как ще изкарам раб. ден, не знам, а е и едва сряда. ooooh! Tired

# 162
  • Мнения: 4 406
жегата е популярна тема напоследък. споделям, че вчера в 17.10 измерих температура 48 !!!! градуса на площада пред Съдебна Палата в Русе...

# 163
  • Мнения: 3 405
Казват, че в четвъртък жегата ще си отиде. До тогава се разхладете с аватара ми  Grinning

# 164
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Споделям, че в 8,26ч. термометърът на паркинга на фирмата показваше 31 градуса. Пловдив, градът - мечта. Пфу.

Общи условия

Активация на акаунт