Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 581
оня ден си купих сенки и днес като почнах да се гримирвам не можах да отворя кутията. счупих си единия нокът и накрая я хвърлих на пода, целия стана в лилаво и т.н. но кутията не се беше отворила ooooh! изхвърлих ги.
нещо много раздразнителна съм станала от жегата ли що ли newsm78

# 166
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
ПМС?
Нали това обяснявало всичко

# 167
  • Мнения: 4 572
оня ден си купих сенки и днес като почнах да се гримирвам не можах да отворя кутията. счупих си единия нокът и накрая я хвърлих на пода, целия стана в лилаво и т.н. но кутията не се беше отворила ooooh! изхвърлих ги.
нещо много раздразнителна съм станала от жегата ли що ли newsm78

Къде я хвърли?

# 168
  • Мнения: 15 581
ПМС?
Нали това обяснявало всичко

да, очаква се Mr. Green

Wolf , хвърлих ги на пода, а после в кофата за боклук

# 169
  • Мнения: 5 576
нямам къде да си стопля вода на работа, и затова си правя 3в1 със студена вода.  Sick

не става.

# 170
  • Мнения: 442
на мен пък детенцето ми е тикнало в чантата едно такова
точно със студена вода се прави  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 15 581
нямам къде да си стопля вода на работа, и затова си правя 3в1 със студена вода.  Sick

не става.

ми купувай си за айс кафе - на якобс мисля е Peace

# 172
  • Мнения: 5 576
то тия кафенца не са мои попринцип, на един младеж от съседен офис, дето идва да пие при мен понякога са.  Blush ама се оказва, че няма да можем да ги правим явно. иначе аз мразя нескафе.   Sick

Зайка, Мила е прекрасна.  Hug

# 173
  • Мнения: 899
Отивам на изпит, стискайте ми палци. Подозирам, че резултатът ще е много трагичен Simple Smile
Остана само още един, освен този и ще си отдъхна...

Но, поне не мисля за жегата.

# 174
  • Мнения: 803
Стискам палци,успех! Peace

Сега ям кроасани и хич не ми се тръгва на работа; днес съм от 11 до 19.00,ама така м мързи......
Сигурно е от жегата (и аз да използвам дежурната реплика Mr. Green)

# 175
  • Мнения: 442
Зайка, Мила е прекрасна.  Hug

благодаря! нали знаеш, че и тя те харесва.
само че, този път беше радостчето.

приятен ден! на всички!

# 176
  • Мнения: 4 406
благодаря! по- добре да си пожелаваме прохладен ден на всички!

# 177
  • Варна
  • Мнения: 1 813
Споделям, че отново ни спряха водата. Само при мисълта, че нямаме вода ми иде да пукна. В тия жеги! Звъннах във ВиК да питам до кога няма да имаме вода. Казаха ми, че нямат информация за нашия квартал  #Cussing out Баси...

# 178
  • Мнения: 172
Да ви спеделя:

1. Беше ми станало мъчно за миската с Фурлата, а тя се прекръстила на Джинджер.

2. От сутринта ми се върти като фон една песен. Моля ви чуйте текста. Не можа да не ви изкара от дълбока депресия.


Песен за излекуване на ДЪЛБОКА ДЕПРЕСИЯ

# 179

Общи условия

Активация на акаунт