Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 550

зъбобол ме побърква, за туй ще се самоубивам  Laughing

# 466
  • Мнения: 4 371
Извади го тоя зъб, бе. Ще ти мине.
А доктора как е Laughing

# 467
  • Мнения: 670
Маро, самоубий се! С алкохол!

# 468
  • Мнения: 4 371
Маро, самоубий се! С алкохол!
Добре де, ти като стана в 3 и кусур, какво ще правиш цяла нощ?

# 469
  • Мнения: 670
Маро, самоубий се! С алкохол!
Добре де, ти като стана в 3 и кусур, какво ще правиш цяла нощ?

Ще се самоубивам с алкохол. Запонах вече джинтоника.
Мара къде е, да не се е гътнала вече?

# 470
  • Мнения: 4 371
Напила се е сигурно и си дърпа зъба на вратата newsm78
Всички зачезнаха, отидоха да пият.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 1 303
А Лизбет къде е?

# 472
  • Мнения: 2 550
Още не съм се гътнала  Cry
Отивам да си купя много аулин  Twisted Evil
Не пия, отказвам алкохола...е, опитвам се.
Наваксвам със сладолед!

# 473
  • Мнения: 5 576
 Sick не е истина, не лъжа - дадох току-що последните си пари за алкохол, напълних коша на количката - джин, Флирт, Мента, Загорка, тоник, спряий и ... мин. вода.

Хората ме гледаха странно. Искам да пия, имам нужда да пия, мисля да се отряскам тая вечер, джин водка и мента коктейл. Нещо и мен ме хвана депресията на Медузка.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 1 813
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?

# 475
  • Мнения: 2 550
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?


сладолед с мента....мдааа, добра идея

# 476
  • Варна
  • Мнения: 1 813
Въргалия, нещо взех да се притеснявам за теб! Нямаше ли сладолед у тоя магазин?


сладолед с мента....мдааа, добра идея


  hahaha Crazy

# 477
  • Мнения: 670
Марче, пристрастена си към Аулина, лекувай се!

Верж, уелкъм ту да клъб  Hug

# 478
  • Мнения: 1 616
Скоро ще съм отпускарче! Даже би трябвало да е от утре, ама ще ходя до училище, че има още работа за вършене... И по време на отпуската ще ме викат, ама ще го преживея... Laughing
Нещо изоставам с форумските актуалности, та да ви питам - какъв е тоя потник за 200 лева? Предистория? Помагайте! Laughing

# 479
  • Мнения: 1 413
Така ме сядоха пак, ама лошото е, че не знам защо, държи си ги шефовете още от миналата седмица, че ми се иска да можех да пия, та да отпусна, ама не мога, затова набивам аулин и аз - боли ме адски стомах и главата тоже ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт