Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 613
Въргалия, опомни се момиче.  Laughing

Аз съм само на фрапе, въпреки, че не бих отказала една мента с прясно мляко. Mr. Green

# 481
  • Мнения: 1 006
Харесах си умопомрачителен  #Crazy пръстен. Сребърен, с бяло-прозрачен камък с форма на око и с розово камъче в него като зеница...Баси колко е красив! И баси ква съм стисла. Досвидяха ми се парите и сега се самоизяждам като чичо ви Скруч. Money

# 482
  • Мнения: 4 371
Сакри, много ли беше скъп? И утре е ден все пак Simple Smile

# 483
  • Мнения: 670
Сакри, бъди точно пиче, петък - пазарен ден!

# 484
  • Мнения: 5 370
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми.......Впрочем, дори и лошият опит си е опит, какво толкова. Tired
Има голяма вероятност и по тази причина да си изтърва моренцето.....баси, там се зареждам.......ама, ако се наложи, моите хора ще вървят без мене.

# 485
  • Мнения: 10 014

зъбобол ме побърква, за туй ще се самоубивам  Laughing
като знам колко по-страшни неща са ти се случвали, един зъб с мед да го намажеш.

# 486
  • Мнения: 4 572
Щом е бил умопомрачителнокрасив пръстенът, сигурно е продаден вече.

# 487
  • Мнения: 1 533
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми

И втората работа ли се оказа куц кон?

# 488
  • Мнения: 10 014
Жозефина, я смени цвета на косата, понякога върши чудеса.

# 489
  • Мнения: 5 370
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми

И втората работа ли се оказа куц кон?
Може и така да го наречеш. А аз съм уморен кон, нали се сещаш?
Само дано накрая не ме убият вече. Tired

# 490
  • Мнения: 27 520
Разместихме хола. Мъжът ми си изнесе бюрото, компа и милиардите бумаги в детската стая (Криско още спи при нас) и днес го пренаредихме. Стана доста просторно и уютно.  Simple Smile

# 491
  • Мнения: 1 533
Само дано накрая не ме убият вече. Tired

Налей си едно жинче, хапни сладолед. Утре ще му мислиш, мамка му и живот.

Днес се замислих, че май само на Парис Хилтън не й се налага да работи, всичко друго щъка като обезумяло по планетата.

# 492
  • Мнения: 803
За три денонощия съм спала има-няма 12 часа. Тази Копа Америка ще ми вземе здравето. Но като знам, че има, не мога да легна да спя, мамицата му.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 1 303

Днес се замислих, че май само на Парис Хилтън не й се налага да работи, всичко друго щъка като обезумяло по планетата.

И на Монда.

# 494
  • Мнения: 1 006
Сакри, много ли беше скъп? И утре е ден все пак Simple Smile

Бравос! Ей така ви обичКам - взехте ме за мезе. Crazy

Дуци, пръстенът струва 34лв. За едни скъп, а за други - без пари. Обаче...от сега се виждам, че трудно ще изкарам утре работния ден и ще си го ЗАкупя след това. Ясно е, че няма да мирясам. hahaha

По същия начин преди време се литнах по едни дънкови обувки на висок ток. ooooh! Няколко дни ги гледах на витрината само, защото струваха луди пари. #Crazy Е, купих си ги след доста терзания и триумувания и след това ги намалиха на половин цена.

Общи условия

Активация на акаунт