ШопФотоШоп 31

  • 20 133
  • 569
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 050
Дано да оздравее по-бързо Praynig

# 496
снощи се изпоразболя малкия - повръщане яко, по- късно по нощите и разстройство и темп... изобщо пълна програма.  Sick Такава безсънна нощ не съм имала не помня от кога. Те много рядко боледуват, а този вирус с трите екстри накуп не сме го прихващали досега и се видях в чудо.
Малко Офф, ама ще ми извините, в други теми не пиша и тука да си излея душата.
и от мен Офф по темата, ама мен ми дойде като манна небесна точно на рождения ден, точно с тези три екстри - както бързо дойде, така и бързо отшумя... ама поне с него смъкнах едни 3 кила, дето се плюнча с тях от не знам кога!!!

Довечера съм се наканила да правя рамки, че направо ви завиждам колко сте плодотворни и какви красоти правите... аз не съм правила повече от 3 седмици!!!

# 497
  • Мнения: 4 116
Кате, кафенце?   Mr. Green

# 498
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много благодаря за похвалите! Ей, ама ми пораснаха ушите и на мен!  Crazy Много стимулиращо е да чуеш похвали за нещо, в което си вложил част от себе си! Благодаря на висчки за милите думи! По-късно ще сложа и елементите, които съм използвала за рамката... Всъщност повечето са от Ленаголд... Peace

Ted_cat, бързо оздравяване на малкия. То и синът ми нещо се "излага" и онзи ден беше с температура. Но вече е овладяна и сега само градината не посещава...

# 499
  • Мнения: 791
И аз малко оф  Rolling Eyes То и мойте мъници се поразболяват нещо  ooooh!
По калорична храна, Тед_кат, че този вирус много ги отслабва дребосъците
А аз както нямах муза, така снощи успях да сътворя две рамки

и

# 500
  • Мнения: 929
Аз пак да се вклуча с нещичко, което ще трябва да дооправя -сега видях че надписа не се чете Sad

# 501
  • Мнения: 4 116
Не мога да се меря с рамките на Лулу, ама това измислих, толкова си мога  Mr. Green поне е от сърце.

# 502
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ето тук са нещата, които ползвах за ретро рамката:
http://mimivi.multiply.com/photos/album/8
Ted_cat, рамката е станала много добре... Между другото и аз много се възхищавам на рамките на лулу!, то и май се влияя от нейните Embarassed

# 503
  • Мнения: 377
contesa, и двете ми харесват!
MiRa_55, твоята ретро рамка наистина е върха Peace
Ilistavreva, харесва ми, нио мен лично това че си орязала така рамките на снимките малко ме дразни. Може би ,ако ги вместиш вътре целите ще е по- добре newsm78, но това е лично мое мнение.
Ted_cat, различна е от стила на Лулу, но е много хубава Hug.

Ето и от мен нещичко:

# 504
  • Мнения: 791
Ей днес ми е продуктивен ден!  Mr. Green Може и да е качеството за сметка на количеството, но ...

Тед Кат много е хубавапо различна е от рамките на лулу, но си е също толкова добра, колкото и ако тя е беше направилар просто по различна   bouquet

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 16:32 от contesa

# 505
  • Мнения: 4 116
Meрси за добрите думи  Mr. Green И вашите са много хубавки
contesa, добро вдъхновение. продължавай така...
Димика, много ви е модерна каката  Heart Eyes

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Тед кат, много ми хареса последната с котенцето  Heart Eyes
Контеса, харесват ми, но ако малко ги ротираш / в смисъл да не са толкова подредени/, мисля че ще стоят по-интересно.  Peace
Мира55, наистина уникална е ретро-снимката! Благодаря за елементите!
Лати, мисля че питаше нещо за тази с марките. Според мен ако сложиш само една снимка, наподобяваща на марка, на фона, ще стои по-добре. Три ми идват в повече  Thinking
Дамаянти, къде изчезна, бе душко? Без теб е скучно  Laughing
Последно време нямам никакви идеи. Пък и време не ми остава да се ровя тук-там.
Ето нещо днешно. Незнам, дали ви харесва? Rolling Eyes


ООо, сега виждам, че ми оряна снимката горе  newsm78 Сигурно и на Илиставрева е станало така, предполагам неумишлено  ooooh!

# 507
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
лулу! Твоята похвала за рамката ми значи много за мен. Особено при бездарните ми опити да "състаря" снимките си, които публикувах в темата за фотография. Отдавна имам напъни да направя нещо "състарено", радвам се, че поне при рамките ми се получи! Laughing

Благодаря на всички!

contesa, рамката ти е добра идея. Струва ми се, че снимчиците се губят! Пък и текстът не  е много четлив /не се вижда добре/

mle4ko, харесва ми! Тези рисувани маргаритки можеш ли да качиш в сайта?

# 508
  • Мнения: 1 182
Млечко, мерси за съвета PeaceМного е хубава рамката с малкия сладур на гърнето Hug
Димика ,ТедКат  bouquetХубави рамчици
Аз направих тази-знам че не е хубава,не мога да състарявам ,но все пак да я покажа

# 509
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Лати, много добре се е получила. Снимката няма ли да е по-добре по-голяма? Peace

Общи условия

Активация на акаунт