ШопФотоШоп 31

  • 20 135
  • 569
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 4 032
Malena, особено ми харесват първата и третата.Страхотни са!
Мира, рамката е супер!!!, но нещо снимката не ми се струва така състарена.Така ми се струва на мен, надявам се не се сърдиш.
Димика, чудесна е, мнооооого ми харесва!
Контеса, стилно се  е получило!
Млечко, и твоята е хубава, само пеперудата отдясно ми се струва много грамаданска!Маргаритките и аз ги искам  bouquet

А още нещо се е появило:Лати, прекрасна е !!!!!!!!!!

# 511
  • Мнения: 1 941
ДИМИКА на последната ти рамка, горе в ляво има едни топки. Може ли да ми кажеш ти ли си ги правила или са от някакъв скрап? Ако е така от къде мога да си го изтегля?

# 512
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мира, рамката е супер!!!, но нещо снимката не ми се струва така състарена.Така ми се струва на мен, надявам се не се сърдиш.

Не се сърдя, разбира се!   bouquet Нямах идея да състарявам снимката. Въпреки, че пробвах и този вариант, но както писах по-долу, абсолютно несполучливо. Във фотографския подфорум бях пускала друга снимка - на сестра ми, която се опитах да състаря. Абсолютно несполучлив избор на снимка за състаряване - сестра ми с мобилен телефон... ooooh! Отнесох си критики и спрях да се напъвам за ретро ретуш /или като там му е израза/. Затова и тази снимка я оставих така, както съм я снимала - без обработки... Hug

# 513
  • Мнения: 377
Кошничке, до сега рових из компа и не можах да открия от кой точно скрап съм взела този елемент, но го извадих от рамката ми- дано ти свърши работа. По- късно ако го мерна , ще пусна оригинала, но сега вече нямам нерви да търся Confused Hug
http://van4eto.multiply.com/photos/photo/22/3

# 514
  • Мнения: 2 271
Тази я правих специално за сестра ми и зет ми-като поздравителна картичка(стана ясно,че живеят в Сащ Mr. Green)

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 19:28 от petia47

# 515
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
petia47, много сладка рамка. И малката е голяма сладурана! Heart Eyes

# 516
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Петя 47, рамката е много хубава, обаче има грешка  - HAPPY - се пише с  двойно р. Peace

# 517
  • Мнения: 6 472
Тед, ама много ми харесва, страшно много благодаря Hug Hug Hug Hug Между другото меила ми е rumiana.bosseva@mail.bg Mr. Green Mr. Green Mr. Green Кошничката и Дамаянти също да не се ослушват, ами направо да са чувстват задължени да ми пуснат онези красоти, дето фигурира моето кифле Mr. Green Hug Hug Hug Hug

лулу! Твоята похвала за рамката ми значи много за мен. Особено при бездарните ми опити да "състаря" снимките си, които публикувах в темата за фотография. Отдавна имам напъни да направя нещо "състарено", радвам се, че поне при рамките ми се получи! Laughing

Опитите си хич не са бездарни, ами прости ти липсва малко опит и тренинг Crossing Arms
Рамките ти са много добри и това, което много ми харесва е че си стартира с почти изграден собствен стил Hug

petia47, малката с тази шапка е страхотна бонбонка Hug Картичката е станала много добре Grinning

ДИМИКА, много се радвам, че и ти се завърна Hug

Lati, много хубава рамка и още по- хубава снимка  bouquet

Оф малката се разхленчи, отивам да я слагам да спи, ще ме извинявате че пренебрегнах някои Embarassed Връщам се след малко, надявам се тази вечер да успея да сътворя нещо Mr. Green



# 518
  • Мнения: 2 271
Петя 47, рамката е много хубава, обаче има грешка  - HAPPY - се пише с  двойно р. Peace
Хи хи вече я изпратих така!Карай да върви Joy

# 519
  • Мнения: 929
Lati много ми харесва!
 petia47 супер - добре си го измислила

# 520
  • Мнения: 2 616
Ето тук качих фона от морската рамка- Ивелина ,заповядай
http://latimitko.multiply.com/photos/photo/40/69

Благодаря ти, Лати   bouquet

# 521
  • Мнения: 6 472
Аз пак по никое време Shocked


http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/6/185?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F185

Пишете я в категория експеримент Grinning

# 522
  • Мнения: 2 616
Нещо ме дразни, но не знам какво, идеи?

# 523
  • София
  • Мнения: 4 032
Lulu,много ми харесва експеримента.И колко повече гледам все повече ми харесва!!!!!!Ти кога спиш Laughing
Ивелина, пак ми се струва че ти е деформирана снимката при свиването newsm78

# 524
  • Мнения: 1 182
Добро утро от мен!Много ,ама много благодаря за похвалите, а аз мислех че не е хубава ретрото ми.Лулу ,и на теб мерси да ме похвалиш ,еййй направо ще ми пораснат крила...А последната ти е просто невероятна, много ми харесва.Защо ли аз нямах такива "експерименти"
Приятен ден от мен и днес май ще творя повечко след вашите хвалби Hug
 

Общи условия

Активация на акаунт