а таксите в часните ясли какви са??????

  • 2 150
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Около 400лв. вървят.Тази, в която може би ще ходи моето дете от 1.09 таксите започват от 180 евро - зависи от транспорт, часове на престой и т.н...не мога да кажа дали са по-добри от държавните, нямам все още наблюдение...ще видим

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
Съжалявам, че ще разводня малко темата, но да попитам и аз какво ме мъчи по отношение на частните ясли: от информацията, която имам работното им време е до 17.00 ч. Това не е ли малко рано????

# 17
  • Мнения: 2 768
С какво 4астните се разли4ават от държавните?
На нас ни предстои да си идваме за известно време и живо ме интересува.

Ако говорим за Детска Градина, а не за апартамент, в който някой гледа няколко деца и смело е нарекъл "ДГ", разлика има голяма.

Пак са в група, до 15 деца (по списък, иначе посещават около 10-на), заниманията са много и разнообразни. Освен обичайната програма (бълг., математика и т.н.) всеки ден имат час по английски, а седмично рисуване, приложни изкуства, балет, танци, спорт, театър, пияно.

Разполагат със собствен транспорт и често съм ги засичала в града по музеи и разходки.

Храната я приготвят там, по групи ходят на "ресторант" в стола. Плодовете им ги дават задължително 30 мин. преди хранене.

Това като основно.
Цената на тази градина е 3500лв за периода септември-юни. Летните месеци имат лятна програма, която вкл. басейн, тенис и конна езда. Тогава се плаща ден за ден.

# 18
  • Мнения: 102
memento,това ми звучи познато.Да не е ЧДГ Марита? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 388
нашата е 350 на месец, с включена храна. много сме доволни. сега ми карат малкия в къщи, че не мога да ходя да го вземам, че всеки момент ще родя!
Абе по-добре е от държавната

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Съжалявам, че ще разводня малко темата, но да попитам и аз какво ме мъчи по отношение на частните ясли: от информацията, която имам работното им време е до 17.00 ч. Това не е ли малко рано????
Доколкото четох тук, повечето са до 18.
Аз лично доплащам до 19, няма проблем, ако искам и за цяла нощ да си оставя детето или за събота и неделя. Просто се плаща допълнително. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 629

Абсолютно вярно! В частните, има малко по - шарени мебели, повече цветни стени и тук - таме по - скъпи играчки. Иначе пространството при повечето е много ограничено, тъй като сградите не са строени за целта.

Знам, че пространствата са по-малки, но нали и групите са по-малки? Има значение в една стая дали ще са 25 деца или 10  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 130
Има ли майки от Пловдив? Живо се интересувам за частна детска градина в града. Моля Ви да ми пишете на личен.

Общи условия

Активация на акаунт