Децата и басейните...

  • 2 003
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 506
По повод спасителите - преди две седмици ми се наложи да се изкъпя с дрехите, за да си извадя детето от басейна. В същото време спасителят се изтягаше на двайсетина крачки от нас и дори не даде знак, че е забелязал какво се случва. На басейна имаше не повече от 5-6 души по това време. Дори да допусна, че детският басейн не е негова отговорност, това поведение ми е необяснимо. Което не значи, че всички са такива, но все пак трябва човек да си има едно наум.

От друга страна на 13 години да не пуснеш детето с обяснението, че те е страх, хич не върви...

Може би предварително проверен басейн е разумен компромис.

# 16
  • Мнения: 158
Mалко или много 13 г. вече си е възраст, когато детето трябва да започне да се учи да е по- самостоятелно. Затова трябва да се търси разумният компромис между родителския надзор и свободата на детето.
Проучи басейна и го пусни.  Hug
  bouquet

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Стига бе, вие като малки, имам предвид около посочената възраст, не сте ли ходили по басейни сами?!

Щото аз съм ги обикаляла всичките, с приятели връстници.

Ако детето ти е съзнателно, и по принцип можеш да му гласуваш доверие, не знам какви други аргументи можеш да имаш, за да не го пуснеш.

# 18
  • Мнения: 2 641
ако може да плува няма проблем си мисля аз. също така и ако има някакво чувство за отговорност

# 19
a ot kolko raboti tozi plaj "LEDA"?

# 20
А по-близичко има ли?

Общи условия

Активация на акаунт