По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 108
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 500
Нещо като:Лятото е вече в своя разгар,грабвай дребосъка и в Разградския парк.....

# 256
  • Мнения: 500
А,Христинка ма изпревари!Ама и по-вече идеи дала...Аз лично съм за "В Разград с бири и ..."

# 257
  • Мнения: 2 774
 hahaha
"В Разград с бири и с мезета,всички майчета сме на диета"
"В Разград вечер ний не спим,жегата с коктейлчета морим"
"Хайде в Разград на басейна,слънцето отново грейна"

И трите са много добри  Joy

# 258
  • Мнения: 1 277

"В Разград вечер ний не спим,жегата с коктейлчета морим"


 newsm10 Това ми хареса най-много

# 259
  • Мнения: 292
И аз съм за първото на Хрис Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро 
Гласувам за първо заглавие на Хрис  Peace

# 261
  • Мнения: 51
Добро утро лъчезарни момичета!Хайде ставайте вече,черпя по едно кафенце. Hug
От сега е напекло,а какво ще е към 11 часа .... newsm78   #Crazy

# 262
  • Мнения: 441
Добро утро и от мен!Днес го дават доста горещо,но до кухнята трябва да отидем.Днес ще стягам багажа на мъжлето.Аз още не съм ви казала или поне не на всички,но моят мъж заминава за Испания.Уредили сме му документите и ще работи там.За сега с децата оставаме сами  Cry.

# 263
  • Мнения: 2
Добър ден и от мен !!!
В този слънчев ден един коктейл от мен:
И най вече за Titania защото е Сангрия и е типична испанска напитка за лятото.

# 264
  • Мнения: 441
plamelita,благодаря за питието  Hug.Къде сте се изпокрили всички,навън е такава жега  ooooh!,едва ли сте по разходки  newsm78?

# 265
  • Мнения: 271
Тук сме си, на сянка.
Титанче, разбирам те и на мен щеше да ми е много тъжно. Много е тежко и за двамата, ти оставаш тук сама да се оправяш с дом и деца, а той отива при непознати в чужда държава. Предполагам че раздялата ще е кратковременна.

# 266
  • Мнения: 119
 Здравейте Hug ние се завърнахме от Разград.В понеделник вечерта си дойдохме.Да ви се оплача спукани се радиатора на колата #2gunfire в неделя и нали в Разград нищо не работи трябваше да чакаме до понеделник за да поръчаме нов.Обаче момчето,което поръча радиатора е поръчал по голям  #Cussing outи трябваше да се приберем с друга кола.
 Вече купих костюмчето на малкия за кръщенето но не е бяло,а е черен панталон с бяла ризка,зелено елече и папионка.Голям красавец е. Laughing
 Хайде да изпием по едно коктелче да се разхладим малко.
 

# 267
  • Мнения: 441
Тук сме си, на сянка.
Титанче, разбирам те и на мен щеше да ми е много тъжно. Много е тежко и за двамата, ти оставаш тук сама да се оправяш с дом и деца, а той отива при непознати в чужда държава. Предполагам че раздялата ще е кратковременна.
Той отива при семейството на сестра ми,но пак ще му е гадно.Каквото и да си говорим семейството си е семейство.За съжаление хич и не си мисля,че раздялата ще е за кратко.Там където отива работодателя наема цели семейства и осигурява квартира със всичко платено към нея.Но за сега няма нужда от повече жени,затова моя ще е при сестра ми.Кога обаче  и за нас ще има място не се знае  Confused
Tina82,ще чакаме снимки.

# 268
  • Мнения: 292
Tina82 да няма правите кръщенето заедно с това на Теди в събота newsm78
Титанче тук сме. newsm44

# 269
  • Мнения: 119
 Ами да ще ги кръщаваме двамата малката Теди и батко Валентин. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт