По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 117
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 124
Тинче,къде е поместен този зззакон бе?Аз защо си мисля ,че за батко ви няма да ви трябва.Аз имам столче и мога да ти го дам,но е до 22кг.
Момичета,аз ще отсъствам от купона,защото на Тео му никне зъбче и ми е вдигнал Т.Още се правя на ощипана и нищо не давам,защото беше 38.3,ама го пазя да не я качи повече.

# 241
# 242
  • Мнения: 500
Добро утро!Аз нали съм най-ранобудна,че и работлива( Embarassed),викам да се запиша и да отлитам-я към градина,я на работа.Ама не ми се ходи бееее!Не ща-искам отпуска!Искам на море,планина,спа-центърче нещо(ей,ша си умра и няма да разбера кво е туй нещо-никой не ма води там.. Whistling).Айде,че се отплеснах...Хубав ден ви желая,мацки!

# 243
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро!
Днес нещо ми е много маносано.А след малко трябва да се взема в ръце и да изчезвам по разни задачи.
Да ви се оплача - моята щерка голямо диване взе да става нещо.По площадките гони децата и им взема играчките и не им ги дава.Ако някое успее да си я вземе, ние се тръшваме на земята и се почва едно крещене , един рев - ужас направо.Обяснявам тихо и спокойно първо, после малко по- на висок глас, няма не разбира от дума.Изумена съм.Винаги е била много кротка , тиха и спокойна.Какво става сега немога да разбера.Надявамсe да е някакъв период.Някой ако има подобен проблем, да казва как се справя.

# 244
  • Мнения: 51
Добро утро, страстни и прекрасни разградски мами и снахи!
Денят обещава да е слънчев и ние вече се стягаме за разходка...,че имаме бая задачи да изпълним-плащане на сметки,търсене на столче за кола  newsm78 ,вземане на храната от кухнята...
Мирка,нали не си ме забравила  Praynig ?

# 245
  • Мнения: 441
Добро утро мили дами.Гледам снощи пак сет купонясвали.Аз освободих компа на Рени,че напоследък не успява да се уреди  Embarassed.
Мирка,не се оплаквай ами отивай в магазина,че след малко идваме.Приготви по-големи гащи на мъжо,че тези дето купихме вчера не му станаха  ooooh! hahaha.

# 246
  • Мнения: 51
И от двойката сутиени да приготвиш!Ако имаш възможност за отпред по малки чашки ,а за отзад по-големи,че сноши като съм спала по очи ,това което беше вчера отпред минало отзад  ooooh!
Абе страшна работа,как ще ходя на почивка такава деформирана  newsm78 ?А и взех да космясвам...ВИЖ
Дано поне с приличен тен да се сдобия  Thinking !

# 247
  • Мнения: 441
Хрис,е вече съвсем ще ни мислят за сестри  hahaha

# 248
  • Мнения: 51
Въпроса е ,по скорото да не ни помислят за братя,че тогава ще стане купона /върви обяснявай ,че нямаш сестра / hahaha Joy !
А, че ни мислят за сестри....лошо няма,не са далеч от истината  Embarassed .

# 249
  • Мнения: 441
Е,нали затова сме с дълги коси ,за да ни мислят за сестри не за братя.Макар,че вече и това не е критерий(особено,ако съдим по прическата на моя мъж  hahaha).Ох,незнам.Да вземем като излизаме по разходки да си  носим метлите ли  newsm78,така определено няма как да ни объркат за мъже  Joy.Ама с това твойто окосмяване ко ша прайм незнам,да зема да ти запиша час при козметичката до нас ли.Че и доста време се чака,поне за морето да те пооправи  ooooh!.

# 250
  • Мнения: 500
Ко прайте бе,мушмороци?Обезкосмявате се ...а? Joy Joy Joy

# 251
  • Мнения: 500
 smile3506Я,дайте да мислим име за новата тема,а?

# 252
  • Разград-София
  • Мнения: 273
smile3506Я,дайте да мислим име за новата тема,а?

Ей един сериозен да има ! Браво Мирка ... печелиш ... усмивка по радиото  hahaha Joy
Не - хайде  сериозно мислете заглавие за новата тема !!!

# 253
  • Мнения: 51
Като сме дългокоси ,нали не сме и плиткоумни,че в последно време май,май в тоя параграф се мъчат да ни метнат.  Thinking
За окосмяването няма да коментирам-вече и самобръсначка ще трябва да си търся,че стия нови закони взех и да брадясвам  #Crazy
С метлата ще ми е най лесно,тя е строена зад вратата-съединител,първа ,втора и .... там поне седалки за децата не искат  hahaha .

# 254
  • Мнения: 51
"В Разград с бири и с мезета,всички майчета сме на диета"
"В Разград вечер ний не спим,жегата с коктейлчета морим"
"Хайде в Разград на басейна,слънцето отново грейна"

Общи условия

Активация на акаунт