По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 115
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 500
Добре дошла,леля на Алекс!

# 31
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ей нещо съм се объркала май!Сори

Тъкмо щях да питам кой Васко  newsm78

Здравей Леля на Алекс !  Hug  Защо аз не те познавам влизала ли си преди ! Ако не моляте се представи !  Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 500
ААааа!Излагаме се!Снощи много активни,а днес никой..... newsm78аз веднъж да съм "мома"и да няма никой в темата!

# 33
  • Мнения: 1 277
ААааа!Излагаме се!Снощи много активни,а днес никой..... newsm78аз веднъж да съм "мома"и да няма никой в темата!

Така е, Мирка, като няма пиене всеки се скатава.

# 34
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Тц тц тц  Crossing Arms Naughty тая вечер се изложихме като кифладжии  бе кифли !!
Къде сте всички ?!?

# 35
  • Мнения: 500
Ей,че днеска нищо интересно не ми се е случило,за да ви размърдам малко-ни китайци са идвали,ни лютеница съм варила!Тю!

# 36
  • Мнения: 441
И аз съм тук вече.Бахме в парка.Пихме бира  Whistling
По- принцип аз имам сестра та от нея знам за тоя сайт, тя е регистрирана майка от София, ама аз съм си в Разград!Голяма е за Васко и омъжена, ама все пак тя има сестра!Имам напредвид себе си! Joy Hug

До скоро!
Ей ,тва ме разби тотално.Ади представи се,ще ти е забавно с нас,а и на нас с теб  hahaha

# 37
  • Мнения: 201
Наминавам да се разпиша и аз в новата тема. Марго, оформлението е супер   bouquet

А за Васко, дето уж му търсим жена - тя жената май сама го намери  Joy

# 38
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ей да не изчезна за малко и темата замряла!! Какво става снощи такъв купон беше днеска никой няма ....  
Има няма аз все пак да почерпя с по биричка ...


# 39
  • Мнения: 441
Крайно време беше Марго  ooooh!,че ни пресъхнаха устата  hahaha

# 40
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хайде на мезетоооо

# 41
  • Мнения: 3 219
 Аз пък наблягам на винцето ....


# 42
  • Мнения: 441
Ади от мен десерта

# 43
Момичета хапнах,пийнах.Много благодаря    bouquet
Наминавам да се разпиша и аз в новата тема. Марго, оформлението е супер   bouquet

А за Васко, дето уж му търсим жена - тя жената май сама го намери  Joy
Joy Joy Joy така си е.

# 44
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Много сте лоши остайхте ме сама да пиянствам !! Нищо и сам война е войн  Wine Glass beer Wine Glass beer smile3546 smile3546

Общи условия

Активация на акаунт