По разградски се веселим и много,много ний не спим!!

  • 12 121
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Ехааа, много е хубава темата!ПУ,ПУ,ПУ да`н `и е уруки  Grinning

# 16
  • Мнения: 256
Фантичка аз мисля че си на морето щото не нямаше тези дни newsm78

# 17
  • Мнения: 0

Неомъжени .... ергени и чакащи на опашка
01.01.1986 г. - Васко усилено му търсим жена  Joy Wink Wink


Да бе да да ..  newsm78

П.С. Отново си се справила много добре с оформлението. Бравос!  newsm10

# 18
  • Мнения: 441

Неомъжени .... ергени и чакащи на опашка
01.01.1986 г. - Васко усилено му търсим жена  Joy Wink Wink


Да бе да да ..  newsm78

П.С. Отново си се справила много добре с оформлението. Бравос!  newsm10
Ма ти жив ли си бе,аз вече си мислех,че си се оженил и жена ти не ти дава да пишеш при нас  hahaha hahaha

# 19
  • Разград-София
  • Мнения: 273

Неомъжени .... ергени и чакащи на опашка
01.01.1986 г. - Васко усилено му търсим жена  Joy Wink Wink


Да бе да да ..  newsm78

П.С. Отново си се справила много добре с оформлението. Бравос!  newsm10



Ooooo  Васе !  Hug Hug Hug Ти жив ли си !??!??
Трябваше да напиша че ти търсим жена ,че да се включиш ли ??  newsm78 newsm78 newsm78  Че да бях написала по-рано  Joy hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 0
Слуховете за кончината ми са силно преувеличени. Колкото до това че ми търсите жена .. аз особено не разбирам от цялата работа, щото все още съм със статут търсещ. Я се вземете в ръце, активизирайте се малко .. все ще се намери някоя свободна сестра, братовчедка и т.н.  Grinning 

# 21
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Слуховете за кончината ми са силно преувеличени. Колкото до това че ми търсите жена .. аз особено не разбирам от цялата работа, щото все още съм със статут търсещ. Я се вземете в ръце, активизирайте се малко .. все ще се намери някоя свободна сестра, братовчедка и т.н.  Grinning 
smile3532 smile3532 smile3532  Аз немога ти помогна Васе сори ! Имам брат ,ако те интересува  hahaha Joy Joy

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка аз мисля че си на морето щото не нямаше тези дни newsm78


 На море от 13 Август,още се пържа тук. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 441
smile3532 smile3532 smile3532  Аз немога ти помогна Васе сори ! Имам брат ,ако те интересува  hahaha Joy Joy
Васкои аз имам сестра,ама малко голяма за теб,пък и омъжена...не става.И брат имам,ама него не го давам   #Crazy ooooh!(Марго хвърли ме в шок бе)
Но обещавам да се пооглеждам за булка  Rolling Eyes Mr. Green

# 24
  • Разград-София
  • Мнения: 273
smile3532 smile3532 smile3532  Аз немога ти помогна Васе сори ! Имам брат ,ако те интересува  hahaha Joy Joy
Васкои аз имам сестра,ама малко голяма за теб,пък и омъжена...не става.И брат имам,ама него не го давам   #Crazy ooooh!(Марго хвърли ме в шок бе)
Но обещавам да се пооглеждам за булка  Rolling Eyes Mr. Green

Бъзикам се бе Танчее ! Те се познават с брат ми затова ...  hahaha Joy

# 25

Неомъжени .... ергени и чакащи на опашка
01.01.1986 г. - Васко усилено му търсим жена Joy Wink Wink


Да бе да да ..  newsm78

П.С. Отново си се справила много добре с оформлението. Бравос!  newsm10
Ма ти жив ли си бе,аз вече си мислех,че си се оженил и жена ти не ти дава да пишеш при нас  hahaha hahaha
Титанче това ме разби hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
Вас много се радвам да те видя Hug,ти изтърва пиенето снощи newsm78.Ама айде като се появиш  другия път ще ти спретнем купон  Heart Eyes

# 26
По- принцип аз имам сестра та от нея знам за тоя сайт, тя е регистрирана майка от София, ама аз съм си в Разград!Голяма е за Васко и омъжена, ама все пак тя има сестра!Имам напредвид себе си! Joy Hug

До скоро!

# 27
Ей, ама как може да не честитите Рождения ден на Васко днес.Леле аз рядко влизам, пък и вие си говорите по- отдавна ама не му честитихте.

Ей, Честит Рожден Ден!Нека цялото щастие на земата да ти се стовари на главата!

# 28
  • Мнения: 500
Къде сте бе? newsm78В парка а?А аз тука на Гецово,да ви произвеждам зеленчуци за буркани!

# 29
Ей нещо съм се объркала май!Сори

Общи условия

Активация на акаунт