Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 13

  • 11 631
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
аз затова съм се регистрирала съм служ.адрес

# 16
  • Мнения: 22 434
Тогава според вас да отида да си потърся пратката в пощата, или в митницата? Ще изчакам до утре, и евентуално ще тръгна на поход да го търся. )

# 17
  • Мнения: 13 512
дО 2 КГ. - В пощата.Над 2- в митницата

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
monda и аз още нямам успех с пратката от 16.04 водиме си кореспонденция,те се бавят с отговорите,аз нямам френско говорящ.Един път пробвах по телефона нон стоп заето.Вчера пак са ми писали за последно да проверя и пак да им пиша за инструкции Close

# 19
  • Мнения: 13 512
monda и аз още нямам успех с пратката от 16.04 водиме си кореспонденция,те се бавят с отговорите,аз нямам френско говорящ.Един път пробвах по телефона нон стоп заето.Вчера пак са ми писали за последно да проверя и пак да им пиша за инструкции Close
ЗНАЧИ  и при теб е същата работа. На мен са ми писали, че ако все още я няма, ще проведат "анкета"- или разследване....тНещата,които бях поръчала отдаааавна вече ги няма в сайта, пфуууу

# 20
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
молия ви дайте ми телефона на митниците 4е си 4акам поъ4ката от 07/06 в историята е написано A domicile какво озна4ава това и къде да я търся
само с моите имена ли да я търся или с код на поръ4ката

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Митницата не дава информация по телефона.Ако нямаш бележка за колет на место ти правят справка срещу 1,15лв

# 22
  • Мнения: 13 512
молия ви дайте ми телефона на митниците 4е си 4акам поъ4ката от 07/06 в историята е написано A domicile какво озна4ава това и къде да я търся
само с моите имена ли да я търся или с код на поръ4ката
трябва да отидеш на място, нямат право да дават информация по телефона. отиваш в пощенския клон на Централната митница. Ако е над 2 лг. пратката- там се получава. Но срокът за получаване е 6 седмици и ако не е минал поне месец...ще те накарат да изчакаш.Търсиш си поръчката по твоето име- те нямат кода на поръчката ти.

# 23
  • Мнения: 5 790
И аз вчера ходих до пощата да си търся поръчката от 13.06, че нямам търпение вече, но не беше пристигнала. Ще изчакам до края на седмицата и пак ще отида.

# 24
  • Мнения: 4 202
молия ви дайте ми телефона на митниците 4е си 4акам поъ4ката от 07/06 в историята е написано A domicile какво озна4ава това и къде да я търся

Моята от 7ми беше в пощенския клон в петък, така че може и твоята да е или в пощата, или на митницата.


И аз вчера ходих до пощата да си търся поръчката от 13.06, че нямам търпение вече, но не беше пристигнала. Ще изчакам до края на седмицата и пак ще отида.


Рано ти е още, има късметлии дето си получават пратките за седмица, ама са рядкост  Wink

# 25
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
някой знае ли къде се намира пощенския клон на Централната митница във Варна

# 26
  • Мнения: 22 434
Оххх, аз пак с питане.
Още не ми е пристигнала пратката, нали ще ходя да си я търся, но съм сбъркала в размерите на един сутиен.
Каква е процедурата за връщане и подмяна?

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
дойдоха!!! newsm44 три наведнъж - бяха малки и ходих да ги взема от централна поща, не от близкия клон /тук не съм чула за митница/. обувките за малчо са супер!!! доволна съм - точно каквито исках - кожени, сандалките са с анатомична подметка! чувала за спане не е нещо особено - поларен е /а аз не си падам по материи разл.от памук/, но ще свърши работа - като дойде зимата..и като закопчая шушката вътре..да видим как ще мърда тогава smile3508. Мис Бу питаше за нещо интересно - това поне за мен е такова http://www.laredoute.fr/vente-le-retardateur-de-duvet-l-action-c … t=1&hasprev=1
но да видим дали ще има ефект. на мъж ми получих поръчаните за сетен път батъли на Tipster - дано този път вече да му станат, но ми прави впечатление, че разликата между размер 44 и 40 е голяма и то в дължината!!! което в случая е добре, щото моя е един снажен миньон!!! newsm53

# 28
  • Мнения: 13 512
Оххх, аз пак с питане.
Още не ми е пристигнала пратката, нали ще ходя да си я търся, но съм сбъркала в размерите на един сутиен.
Каква е процедурата за връщане и подмяна?
транспортните разходи са за твоя сметка. около 20 лева  за един сутиен. Трябва да си пазиш Bon de changement-a. На гърба му описваш кое за какво заменяш.  Ако не искаш замяна- ти изпращат чек,който можеш да осребриш в банката. но ако е нещо за 10-20 евро, не си струва да го правиш.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 309
Момичета, в теми, които искате да следите, натиснете този бутон горе вдясно, точно до бутона и ще получавате известия за нови отговори в темата, без да се налага да пишете "запис".


Някой скоро да е намирал интересна оферта за майки или деца?

Бу, аз се записвам не за да ме известява на е-мейла, а защото форума ми от се отваря директно на "Нови отговори на моите публикации", а с начина дето си го показала не става, предполагам че и другите за това се записват  Wink

Общи условия

Активация на акаунт