Какъв слънцезащитен крем ползвате?

  • 4 484
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 734
Подариха ми Avene за деца,40-ти фактор.Мислите ли,че мога да го ползвам за бебка,след като е за деца,а не за бебета?Чувала съм,че има разлика.

# 16
  • Мнения: 18
 Ние ползваме на Mustela фактор 50, около 30 лв. 75 мл

# 17
  • Мнения: 2 908
Чикото има UVA защита-пише го.Няма я първата съставка...Другите ги има.И пише че е одобрен от IDE-Дерматологичен Европейски Институт.Струва 20 лева максимум.
Относно срока на годност никъде не съм чувала крем за слънце да е годен 12 месеца-никога не съм ползвала 2 лета един и същ,защото е вече изветрял.Остава да мажа детето си с един и същ(без да знам дали не е изветрял).На Чикото си пише-годен 9 месеца след отваряне.

# 18
  • Мнения: 2 821
Ползвам слънцезащитен крем NIVEA 50-ти фактор  bouquet
също

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ползвам Чико 30.

# 20
  • Мнения: 4 915
Чикото има UVA защита-пише го.Няма я първата съставка...Другите ги има.И пише че е одобрен от IDE-Дерматологичен Европейски Институт.Струва 20 лева максимум.
Относно срока на годност никъде не съм чувала крем за слънце да е годен 12 месеца-никога не съм ползвала 2 лета един и същ,защото е вече изветрял.Остава да мажа детето си с един и същ(без да знам дали не е изветрял).На Чикото си пише-годен 9 месеца след отваряне.

Почти на всички кремове пише, че имат UVA защита, затова е добре да се чете съдържанието на крема.
12 месеца след отваряне пише на кремовете на Eucerin и Avene. Не се ползва 2 лета, а до 12 месеца, има разлика.

# 21
  • Мнения: 1 117
Преди две седмици купих на Clorane 50 . Взех го 22 лева.

# 22
  • Мнения: 1 877
Изобщо не ползвам такъв крем,само когато ходим на плаж( Мустела 50 фактор).Иначе на слънце не ги извеждам и така се обезмисля цялото упражнение...

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Дейлонг, фактор 40.  Peace

# 24
  • Мнения: 8 769
Ползвам някакъв немски, 20 фактор, за около 5-6 лв. Втора година-никакво изгаряне не се получава, много съм доволна.
За лицето ползвам ....май бепе Нивеа, но когато се върна у дома ще проверя-30 фактор. Също съм доволна.

# 25
  • Мнения: 22 915
Eucerin kids,на спрей-40-ти фактор,около 32 лв беше.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 14:49 от ДесиХ2

# 26
  • Мнения: 209
Eucerin kids (40-ти фактор). Взех го вчера за 27 лв. Много добре се намазва, а и в аптеката много ми го хвалиха.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 973
Купих Euserin kids 40 фактор,, мазах два дни и на третия без намазване, с кратък престой на слънце се обрина само на местата където я бях мазала - ръчичките и бузките. По мое решение, а и с одобрението на педиатъра, решихме да я намажа пак и ако реагира по същия начин ми препоръча да ползвам Vichy.  Peace

# 28
  • Мнения: 948
Ползвам на Чико, 50-ти фактор. HugДоволна съм. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 44 121
мустела бебе 50 фактор или дейлонг бебешкия - микросън май се казваше....ние миналата година ползвахме мустелата 28 лв май беше 50мл. но това лято още има и го ползвам...така че си струва, наистина гъст е, малко трудно се разнася, но на мен не ми пречи...

това е дейлонг кидс и е за деца над годинка. за малките бебоци, тяхния е фактор 30

Общи условия

Активация на акаунт