Хайде малко ми остана, АВГУСТ аз да стана мама!

  • 10 560
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Гита......нали знаеш,че ние трябва да научим преди всички,че си родила??????

# 16
  • Мнения: 498
и мен ме препратиха към колежка заради "изоставане в седмиците" затова питам. само че аз навреме се светнах, че няма изоставане - по лентичката в профила ми. така че изкарах само 1 безсънна нощ. интересно ми е дали Калчева и СвСофия си препращат пациенти. щото на мен ми се струва, че е такава работата  Thinking
Прати ме при колежката си от кабинета, не си спомням как се казваше. Но определено не в Св София, а там при другата докторка с която са заедно. Абе нямам думи, всичко е толкова индивидуално и гадно  #2gunfire #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 843
Боже, какви са тези лекари. За пари са готови  какво ли не да наговорят! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 
 Аз да се похваля, сестра ми  ме уреди с  докторка за бебка:)))))))))))))))))   Знаех, че трябва да си потърся лекар предварително, но незнаех,че наплива за записване е такъв. Особено при добрите лекари. А лекарката се оказа,че познава цялата фамилия:). Май и мен познава , ама аз нали съм склероза bowuu идея си нямам дали я познавам.  newsm78
 Много съм щастлива особено и като разбрах, че половината доктори ги няма август месец, направо ми иде да танцувам.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
elissee къде са те пратили?
3D имат Калчева в Св.София и М.Рудник сигурна ли си че е било 3D.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Гита както винаги темичката е прекрасна! Hug
sirenna на теб честито миличка!
Елисее, радвам се че всичко е наред при теб!
Ние добре си хапнахме с Ребека и Ади  Mr. Green поговорихме си за това онова и останах доволна от компанията им  Hug FlutterПосле повидях пред блока Simple Smile така подухваше хубаво че не ми се пибираше Simple Smile ама се наложи,че нали баба ми храня Rolling Eyes
А вие май всички сте кротнали в скайпа а???

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 26
Привет на всички!!!!!elissee радвам се че си намерила добър лекар ,който да те увери че всичко е наред.Не мога  и аз да си обясня как може да има такива лекари??????????Важното е че всичко е ОК!!!!!Аз пък понякога изпадам в такива кофти мисли -дали всичко ще  е наред с бебчо и т.н.Но след това си викам трябва да се мислят само хубави неща нали!!!!!!!!!!Пожелавам на всички кандидат мами само хубави мисли за сладките бебчета !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Гита, темичката е много сладка  Hug
Elisee, радвам се, че всичко е наред. Не се връзвай на всички доктори, важното е да имаш такъв, на когото наистина да вярваш и разчиташ.

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Мунка и аз мислех да си взема тази на Дисни помпа за кърма ама и на мен продавачката ми каза, че не правели добър вакум  Peace

# 23
  • Мнения: 361
И аз да се запиша в новата страхотна темичка  bouquet

Така хубаво хапнахме с Тони и Ребека, че чак сега се вдигнаах от леглото.Пък и ми е топлоооооооо.

Тони, към колко да се видим-17:30 ако искаш, че после става време за приготвяне на вечеря #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 216
МНого хубави заглавия сте сътворили докато ме е нямоло. Браво.
На Сиренна - браво!!! Имала е малък помощник в тумбака си за изпита, който и е давал сила.
 Елиссе, само не се тревожи, беб си е ок, бъди спокойна.

Аз днес бях на преглед. Беб е вече 2500гр!!!!
Направиха ми запис на тоновете - 20 мин!!! Успокоих се.
Докторът обаче ми каза към 15ти юли да съм готова за беб, мисля че е раничко - 3 седмици преди термина, но ако така преценява.... Абе има време за моренце!!!

# 25
  • Мнения: 2 663
.Elissee,radvam se che veche si spokojna i koshmara e preminal,"lekari" takiva ima mnogo v nashata prekrasna darzava.Napalno te razbiram,dokato bremeneeh s Tino popadah na kakvi li ne,no izvadih kasmet s poslednia I sega mu imam palno doverie za vsichko,napravo go blagotvoria.
Gita,temichkata e super kakto vinagi!Az sam se filmirala ne6to che shte razdash i vlizam s trepet vav foruma,dano sa si moj vnushenia de,molia te ne mi se sardi za tiah!Gledam che pri imenata v spisaka ni ima i bolnicite i da ne ostana po-nazad da si kaza che shte razdam v MD Sofia.

Milichki,na men maj mi iztichat vodite po manichko,poznavam chuvstvoto ot razdaneto na sina mi i kato che li e sashtoto.Samo deto tuk znam samo edna bolnica,minavame pokraj neja kato hodim do pikadili do edna benzinostancia,maj pishe mnogoprofilna bolnica za aktivno lechenie.Momicheta ot Varna ako se seshtate za kade govoria-imat rodilno nali?Dobre li e da otida tam?
Inache shte izchakam oshte 20-30 min i ako pak ima iztichane shte tragvam.Ima sluchaj na iztichane po malko s meseci ama na men hich ne mi haresva taja rabota,ama hich...Naj-loshoto e che niamam nishto podgotveno i ne mi se misli kakvo shte e ako viarno razdam-maza mi triabva da kupi vsichko i da gleda malkia.Bashta mi shte se urne na miga da idva,a shofiora mu samo mu daj da natiska pedala i vapreli che e adski dobar i tiah shte gi mislia,majka mi ne diani na zega ,shte se pritesni...a be shte stane kakafonia a ne mi se iska da pritesniavam vsichki...stiskajte palci da se razmine

# 26
  • Мнения: 1 216
А ето и от Дамян едно писмо до бебето:

тхткрйрййрйрххрхрхргхххейехффххххххгрхфйрйрхрхффхррхрхфхфхфхфхфхфхфхфхфх #2gunfire #Cussing out  bouquet Money newsm78 Sick Joy baby_neutral  chef

# 27
  • Мнения: 1 216
Констанс, дано всичко е наред!!! Стискам палци!!!

# 28
  • Мнения: 11 607
.Elissee,radvam se che veche si spokojna i koshmara e preminal,"lekari" takiva ima mnogo v nashata prekrasna darzava.Napalno te razbiram,dokato bremeneeh s Tino popadah na kakvi li ne,no izvadih kasmet s poslednia I sega mu imam palno doverie za vsichko,napravo go blagotvoria.
Gita,temichkata e super kakto vinagi!Az sam se filmirala ne6to che shte razdash i vlizam s trepet vav foruma,dano sa si moj vnushenia de,molia te ne mi se sardi za tiah!Gledam che pri imenata v spisaka ni ima i bolnicite i da ne ostana po-nazad da si kaza che shte razdam v MD Sofia.

Milichki,na men maj mi iztichat vodite po manichko,poznavam chuvstvoto ot razdaneto na sina mi i kato che li e sashtoto.Samo deto tuk znam samo edna bolnica,minavame pokraj neja kato hodim do pikadili do edna benzinostancia,maj pishe mnogoprofilna bolnica za aktivno lechenie.Momicheta ot Varna ako se seshtate za kade govoria-imat rodilno nali?Dobre li e da otida tam?
Inache shte izchakam oshte 20-30 min i ako pak ima iztichane shte tragvam.Ima sluchaj na iztichane po malko s meseci ama na men hich ne mi haresva taja rabota,ama hich...Naj-loshoto e che niamam nishto podgotveno i ne mi se misli kakvo shte e ako viarno razdam-maza mi triabva da kupi vsichko i da gleda malkia.Bashta mi shte se urne na miga da idva,a shofiora mu samo mu daj da natiska pedala i vapreli che e adski dobar i tiah shte gi mislia,majka mi ne diani na zega ,shte se pritesni...a be shte stane kakafonia a ne mi se iska da pritesniavam vsichki...stiskajte palci da se razmine

Елисее,радвам се че вече си спокойна и кошмара е преминал,"лекари" такива има много в нашата прекрасна държава.Напълно те разбирам,докато бременеех с Тино попадах на какви ли не,но извадих късмет с последния И сега му имам пълно доверие за всичко,направо го благотворя.
Гита,темичката е супер както винаги!Аз съм се филмирала нещо че ще раждаш и влизам с трепет във форума,дано са си мой внушения де,моля те не ми се сърди за тях!Гледам че при имената в списъка ни има и болниците и да не остана по-назад да си каза че ще раждам в МД София.

Милички,на мен май ми изтичат водите по мъничко,познавам чувството от раждането на сина ми и като че ли е същото.Само дето тук знам само една болница,минаваме покрай нея като ходим до пикадили до една бензиностанция,май пише мнoгoпрофилна болница за активно лечение.Момичета от Варна ако се сещате за къде говоря-имат родилно нали?Добре ли е да отида там?
Иначе ще изчакам още 20-30 мин и ако пак има изтичане ще тръгвам.Има случай на изтичане по малко с месеци ама на мен хич не ми харесва тая работа,ама хич...Най-лошото е че нямам нищо подготвено и не ми се мисли какво ще е ако вярно раждам-маза ми трябва да купи всичко и да гледа малкия.Баща ми ще се урне на мига да идва,а шофьора му само му дай да натиска педала и въпрели че е адски добър и тях ще ги мисля,майка ми не дяни на жега ,ще се притесни...а бе ще стане какафония а не ми се иска да притеснявам всички...стискайте палци да се размине

 konstans  bouquet

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Констанс, и на мен преди време ми се стори, че ми поизтичат води, ама си е било теч някакъв. Дано и при теб да е така, че си доста далеч. А и термина ти е далече още.

За моето раждане няма какаов да ти се сърдя-искам вече, макар и да имам месец до термина.

Общи условия

Активация на акаунт