Изследвания при бременност с близнаци!

  • 15 045
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 051
И така си ми остана едно приятно съмненийце
знаете ли за такъв случай въпреки днешната модерна техника толкова късно да е имало изненади?

Естествено, че и по-късно Mr. Green
Тединцето (една от модераторките) ако се включи ще ти разказва за открития в значително по-късни седмици  Laughing
Ти що не вземеш да се регистрираш? newsm78

# 16
  • Мнения: 173
А нормални ли са  болки ниско долу,от време на време?
Питам,че наскоро си взехме акъла с едно прокървяване...на едното плодно сакче при имплантирането на единия край Rolling Eyesза сега се размина и  Praynig дано няма прокървяване отново Praynig
Само от време на време ме наболява ниско долу,ама дано да е нормално... PraynigКазаха че може да е от разширяване на матката,при близнаци било така...а дали наистина е така newsm78  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 950
Преди всичко те съветвам да идеш при твоя си лекар!!!

Аз съм с болки в корема от началото. Изкарах си акъла в началото - ходих и в женската консултация, и в частния кабинет на лекаря, който ще ме изражда няколко пъти именно заради страхове. И двамата ми обясниха, че с близнаци матката нараства много бързо и затова ни боли. Обаче ми изписаха но-шпа, папаверин, а по-късно и магнезий. Но дозите трябва да ти ги каже лекарят. До 4-ия месец ме болеше ниско долу и много се притеснявах. Ходя в женската консултация на 2 седмици - така ми казаха, че е редно при близнаци. Сега не ме боли постоянно. Като постоя малко права ме боли ниско долу, като лежа настрани ме боли от страната, на където съм легнала. Не ме боли само като съм по гръб. Сега ми обясниха, че бебетата ме притискат и затова. Аз постоянно се шашкам, че нещо им има, но ходя доста често на видеозон и за сега на тях всичко им е наред - дори казват, че са много диви. сега в четвъртък пак съм ЖК, а другата седмица в понеделник съм и на фетална морфология.
Най-добре звънни н алекаря си и го питай дали можеш да идеш по-рано. Аз с първата бременност си ходех веднъж месечно, а сега не стига че ходя на 2 седмици само в ЖК, отделно при моя лекар и ФМ и пак много се шашкам  smile3516

# 18
  • Мнения: 173
Ох и аз много се шашкам,защото имам един спонтанен аборт преди време Rolling Eyes
Обадила съм се на лекар разбира се, веднага,пия и аз и но-шпа и папаверин и дуфастон...папаверина след прокървяването.Утре съм на ж.к и на преглед при доктора ,дано всичко е наред Praynigще му кажа за болките и страховете си Rolling Eyesвсе пак ми е лекар и не би трябвало да го отегчавам или притеснявам с въпросите си Hug
До сега е бил винаги отзивчив...  bouquetдано и за напред да е така  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 950
Питай, питай! Както казва моят лекар: "По-добре един телефонен разговор, отколкото хиляди страхове!" На мен също ми е много кофти да звъня, но д осега никога не са ми отказвали помощ лекарите.
Стискам палци за утре!  Hug
Ти къде ходиш на лекар?

# 20
  • Мнения: 173
Майчин дом-Варна
Тръгвам ,дано всичко е наред с бебетата Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 2 950
Хайде, чакам да споделиш хубави новини! Hug

# 22
  • Мнения: 173
Ами прегледа се отложи за утре Simple Smile
Получи се някакво разминаване Cry

# 23
  • Мнения: 2 950
Е, нищо. Значи утре ще кажеш.  preggo

# 24
  • Мнения: 173
Прегледа мина нормално.Малко скоростно,но....все пак нормално!

# 25
  • Мнения: 2 950
Казаха ли ти колко са големи бебоците?

# 26
  • Мнения: 173
Казаха,че отговарят на седмиците на които са!
М/у 7-8

# 27
  • Мнения: 2 950
Браво на вас! Предполагам, че си много щастлива!  Hug

# 28
  • Мнения: 173
Да разбира се Hug
Сега се надявам и за напред всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
Само дето не ми казаха какви изследвания ми правиха,казаха само ,че били добре Rolling Eyes,но не знам за какво да питам,тъй като никой нищо не казва,което не ми харесва...не знам какво следва,на преглед съм след около месец newsm78
Но дано всичко е наред до тогава  bouquet Praynig Hug

# 29
  • Мнения: 2 950
Аз ходя на всеки 2 седмици. До сега ми пуснаха едни изследвания - кръв и урина. Серология, хемоглобин, захар, и още някакви други неща, които хич не ги разбирам.

Общи условия

Активация на акаунт