Вижте ни как заспахме днес...

  • 4 772
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ако можеше да говори щеше да ви каже тя на кого се смеете .Садисти такива  LaughingДа ви е жива и здрава и все да ви размива Hug

# 16
  • Мнения: 3 116
 Joy hahaha Joy

Голяма сладурка  Hug

# 17
  • Мнения: 5 468
Интересно, как не пада, а се държи, обаче...
Моето като му се доспи, пада като талпа Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 2 550
Блонд - http://www.youtube.com/watch?v=vUAi3cKhHRE

на мен ми стана жал за бебчето, как се клатушкаше милото....   Rolling Eyes

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Милото,голяма борба води с гравитацията,ама не се дава

# 20
  • Мнения: 6 167
Блонд - http://www.youtube.com/watch?v=vUAi3cKhHRE

на мен ми стана жал за бебчето, как се клатушкаше милото....   Rolling Eyes

и на мен, в първите секунди е забавно, но ми е жал, че не може да си спинка спокойно.. и с тия 2 биби , душица Laughing

# 21
  • Мнения: 27 524
Маре, мерси  Heart Eyes

Е, горкото, много ми дожаля, как ви даде сърце толкова време да не му помогнете, вярно смешно, ама и жал да ти стане. Приличаше на пътници в автобус нощно време  Joy
Какво стана все пак, аз с трепет чаках да си легне удобно и да заспи, та да се успокоя и аз  Simple Smile
Много хубав спомен ще й е после, ние хич не се сещаме за тази камера и така ме е яд на нас  Twisted Evil За почти две години има 2 или 3 пъти нещо  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 158
Милото сладур4е   bouquet

# 23
  • Мнения: 316
Маре, мерси  Heart Eyes

Е, горкото, много ми дожаля, как ви даде сърце толкова време да не му помогнете, вярно смешно, ама и жал да ти стане. Приличаше на пътници в автобус нощно време  Joy
Какво стана все пак, аз с трепет чаках да си легне удобно и да заспи, та да се успокоя и аз  Simple Smile
Много хубав спомен ще й е после, ние хич не се сещаме за тази камера и така ме е яд на нас  Twisted Evil За почти две години има 2 или 3 пъти нещо  Rolling Eyes
Ами какво да стане... Фърлихме камерата и я сложихме да спи както си трябва  Simple Smile Споко  Mr. Green
То не че ние се сещаме за нея... Днеска я бяхме извадили, защото не сме снимали от 2 месеца  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 091
пу-пу! много сладка бебка!!! да ви е жива и здрава!
вие не знам, ама аз умрях от смях! как само пази равновесие и спи

 Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 989
Страшна е! През цялото време я чаках да се търкулне, ама тя не, държи се!
Да ви е жива и здрава!

# 26
  • Мнения: 490
Много е сладка и аз чаках да се търкулне, ама тя си тежи на мястото Heart Eyes
Смяхме се, но ни беше жал- миличкото, да го държите тъй 2 мин. Naughty

# 27
  • Мнения: 1 798
Няма по-хубава картинка от една такава малка душичка.
Да е жива и здрава.
Посмях се на ваш/ неин гръб.
Като порасне, ще има да се смее.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 59
Ама голям бонбон!Да я нацелуваш хубаво. Heart EyesГорката как не и идва на ума да си легне.Моята до сега да беше се изтъркулила и да спи блаженно!

# 29
  • Мнения: 516
ОХ, като я гледах и ми се прииска още едно бебе да си родя. Позабравила съм емоцията. Ма много сладка, бе! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт