Отговори
# 45
Синът ми е на 9 мес.Вдигна температура 39 .При прегледа ,лекарката установи леко зачервено гърло.Изписа аугментин.Притеснява ме даването на антибиотик.Мисля си при тези симптоми дали не можем да се разминем и без него(може би само с накакво хомеопатично лекарство).Детето е жизнено както обикновенно,има си апетит и повече температура не е вдигал.

# 46
  • Мнения: 319
zuzetka, подкрепям Били хлапето. И аз съм много доволна от д-р Марчева. Прегледът е 15лв., а телефонът й е: 62 36 86.

pechovska, наистина е много неприятно положението в което сте, но според мен врачката няма да помогне, напротив ще ти утежни още повече положението. Много добри манипулатори са и от хорското нещастие си правят пари. Имам една позната, която стана врачка и няма да ти разказвам какви коли кара и колко апартаменти си купи. Защо трябва да даваш излишни пари като и без това сте във финансово затруднение?  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 331
    zuzetka ,ти сама виждаш,че детето е жизнено и енергично.според мен ,съвсем правилно си се насочила да потърсиш още едно мнение.при тези симптоми на нас не ни изписват АБ.но,все пак лекарите са по-осведомени и може да има причина за вашия АБ,за която ние не предполагаме....затова,потърси още лекарски мнения,е моят съвет!
    pechovska,не си изменяй на принципите!тези жени-гледачки и т.н.,само използват човешкото нещастие и може да те депресират още повече.стисни зъби и потърси сили в самата себе си!!!пожелавам ви бързо излизане от положението по възможно най-лекия начин!!!подарявам ти малко от моя късмет,който имам в изобилие!!!          bouquet  bouquet  bouquet Hug Peace

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 20:19 от Били хлапето

# 48
  • France
  • Мнения: 726
Благодаря ви, момичета.
Утре ще присъствам на "мазни борби" в Одрин.  Доколкото разбрах, яки мъжаги се намазвали със зехтин и се борили. Ще разказвам "цветно".
Каква приятна вечер, нали?

# 49
Благодаря  на всички мамчета за мненията.Утре ще реша какво да правя.

# 50
  • Мнения: 79
Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.
munka1, предлагам ти да посетиш заведението "СИТИ ПАРК" (намира се в градската градина), много е подходящо за детски РД, има детски кът със същите играчки като в парка на Булбанк. Има салати, мезета, ядене, десерти и пиене, на открито е, отиди и го вижSimple Smile препоръчвам ти гоSimple Smile!

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 23:35 от Бубу-линка

# 51
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
за малко да ви изпусне човек и какво да види - нова тема!
Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.
munka1, предлагам ти да посетиш заведението "СИТИ ПАРК" (намира се в градската градина), много е подходящо за детски РД, има детски кът със същите играчки като в парка на Булбанк. Има салати, мезета, ядене, десерти и пиене, на открито е, отиди и го виж:) препоръчвам ти го:)!
newsm10 подкрепям, току-що се върнахме оттам, децата се наиграха. на мои приятели е, те имат син на 6 години и знаят какво е важно за родителите, когато са навън.
pechovska горе главата! има такива моменти в живота - те се случват за да можем да различим и оценим хубавото. всичко се оправя. не ти трябват гледачки. съдба, ама както си я насъдбиш - казваше бабата на една дружка! ако искаш аз ще ти гледам - виждам, че лошото минава - сигурно не веднага, може да мине време. минава и се забравя - така е устроен човека, викат му инстинкт за самосъхранение.

# 52
  • Мнения: 239
Pechovska, трудности- малки или големи винаги ще има, важното е да се държиш и да продължаваш напред с пълна сила.

# 53
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!
В ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НОСЕТЕ КРАСИВИТЕ СИ ИМЕНА!
 Hug


ЧЕРПЯ ВИ ПО СЛУЧАЙ ПРАЗНИКА И НА МОЕТО МОМЧЕНЦЕ!

# 54
  • Хасково
  • Мнения: 726
Честит имен ден на всички празнуващи!
envia специални поздрави на Петър, да ти е жив и здрав.

# 55
  • Мнения: 923
Честит имен ден на всички празнуващи  bouquet

А за относно антибиотиците - и аз не обичам да ни ги изписват често , но сега чувам че имало голям бум на деца с болни гърла,Ние това го изкарахме преди 1 месец и най тежко бях аз.
На стари години да карам детски белсти ooooh!
 и може би лекарите се презастарховат малко осбено след случая с починалото дета

# 56
  • Мнения: 923
Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.
munka1, предлагам ти да посетиш заведението "СИТИ ПАРК" (намира се в градската градина), много е подходящо за детски РД, има детски кът със същите играчки като в парка на Булбанк. Има салати, мезета, ядене, десерти и пиене, на открито е, отиди и го виж:) препоръчвам ти го:)!

Ние правихме там годишнина от завършването;Крака ми повече там няма да стъпи
предполагам и на моите съученици Беше просто под всякаква критика всичко ,Просто не искам да си спомням

# 57
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Tada    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! Да сте живи и здрави и много щастливи!      ura


envia, весел празник и на вас!  

# 58
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Трябва да посетя тази пицария и да преценя дали става за празнуване на детски рожден ден - след 10 дни ставаме на годинка( 8 юли). Мислех варианта за детската сладкарница , но щом такова е положението май ще се откажа.
munka1, предлагам ти да посетиш заведението "СИТИ ПАРК" (намира се в градската градина), много е подходящо за детски РД, има детски кът със същите играчки като в парка на Булбанк. Има салати, мезета, ядене, десерти и пиене, на открито е, отиди и го виж:) препоръчвам ти го:)!



Ние правихме там годишнина от завършването;Крака ми повече там няма да стъпи
предполагам и на моите съученици Беше просто под всякаква критика всичко ,Просто не искам да си спомням

мама_съни, за новата пицария на зала Дружба или за "Сити Парк" става въпрос?

# 59
  • Мнения: 115

Еnvia, да ти е жив и здрав малкият именник!







Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт