Това вече на нищо не прилича !!!

  • 2 476
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
много нагъл народ по тоя свят беее

на нашия вход вчера имаше бележка, че няма да има вода през деня, щот някой си ще прави ремонт. да но не спряха водата изобщо. излязохме на биричка, прибираме се към 9 вечерта с едно въргаляло се в пясъка дете и друго потно, напикано, насрано и ЗВЕРСКИ гладно. и какво беше удивлението ми, когато врътнах крана и вода нямаше.... попитах милите съседи кога ще приключат и те казаха след 15 мин. ама я иди обясни на бебето да изчака с яденето... та милия изпусна банята, щото се съдра да реве... и да живеят мокрите кърпички...

# 16
  • София
  • Мнения: 15 466
Юлиана, ела да видиш в столицата на Европа какво става.Шумът е денонощен, машини работят по всяко време, машини мият, машини чистят нощем или рано сутрин към 5-6 ч..До нас къщата я ремонтират и не мога изобщо да чуя звука на телевизора усилен до край.Тропат,трескат,стържат, дупчат, режат денонощно + събота и неделя. Въздуха и всичко е бяло от циментов прах, прозорец не мога да отворя.Да не ти казвам с линейките, пожарните и полицейските коли какво става - имам чувството, че тоя звук на сирени никога не спира.Денонощно и навсякъде се движат с включени сирени.

# 17
  • Мнения: 211
Ама точно така трябва! Плюс това вече поставят PVC дограми под път и  над път Wink

# 18
  • Мнения: 3 423
ще стиснем зъби и ще
продължим напред  ooooh!
Да си трайкате, нали?
И да се дупите, нали?
И да ви боли, нали?

Джулиана, нощес обадихте ли се
на полицията, подадохте ли жалба,
дойдоха ли на място, спряха ли купона?
Какво направихте?

# 19
  • Мнения: 6 029
Ама точно така трябва! Плюс това вече поставят PVC дограми под път и  над път Wink

я пак? не разбрах какво общо има PVC дограмата.

# 20
  • Мнения: 211
я пак? не разбрах какво общо има PVC дограмата.
Може да ти спести част от главоболията

# 21
  • Мнения: 6 029
я пак? не разбрах какво общо има PVC дограмата.
Може да ти спести част от главоболията

да, ако имам излишни три хиляди лева.

# 22
  • Мнения: 211
Е Whistling
Това е друг въпрос.
Но Никол е права: досега ревяхме защо не сме като света, а само задръствания стават.. А сега.. Ми няма угодия.

# 23
  • Мнения: 1 849
Преди около три години от Министерството на Околната среда и водите бяха командировали експертите си по Опазване на въздуха в Европейския съюз. Вече не помня точно в кои държави. Водиха ги в различни заводи, за да гледат как "опазват въздуха" и т.н. Върна се нашата експертка и споделя впечатления - "Прашат, всички прашат!", това и беше коментара. Споделяше, че в центъра на градовете се строяло постоянно и единствената мярка, да не се разпрашава е да се мият по-често улиците.

Хайде да не идеализираме толкова много Европа и всичко що е извън нашите граници...

Съжалявам, че се е наложило да не спите тази нощ и се надявам, да не се налага да продължава това дълго!

# 24
  • Мнения: 920
я пак? не разбрах какво общо има PVC дограмата.
Може да ти спести част от главоболията

да, ако имам излишни три хиляди лева.

Която естествено върви в комплект с климатик.

# 25
  • Мнения: 6 029

Която естествено върви в комплект с климатик.
станаха 5 бона, че трябват два климатика.

# 26
  • Мнения: 3 116

Която естествено върви в комплект с климатик.
станаха 5 бона, че трябват два климатика.

5 няма да ти стигнат  Tired

Кофти работа, но аз бих подала оплакване в полицията. Звъняла съм на 166 заради проблеми с едно денонощно заведение и за мое учудване в повечето случаи си вършеха работата хората  newsm78

# 27
  • Мнения: 920
Един известен бизнесмен също си лееше плочите през нощта - и на него му забраниха.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам и ПВЦ дограма и климатик
и тези 2 неща спасиха поне мен и детето
от задушаване / шума не го броя/.
Обаче колко хора нямат такива екстри ???
Лиска не се обадих, защото не вярвам вече
на никого, че ще свърши нещо ей така -
от добро сърце. Строителните фирми си цакат
и всичко им е позволено - да затварят улици,
да рушат настилки, да ръсят пясъци, прах и
чакъл без след това да почистят и възстановят
щетите. Улиците ни приличат на Бейрут от
тези камиони, цистерни и кранове.
Нямам вече нерви да се боря с вятърни мелници.
За Топлофикация пък какво да се обаждам ???
Те си правят каквото искат и оправданието е
СПЕШНА АВАРИЯ  ooooh!
Дано днес всичко да е ОК

# 29
  • Мнения: 2 768
А ние пък няколко нощи не можем да спим от някакви секс-маниаци от блока  Crazy
Кооперацията ни е сравнително малка, П-образна и си е малко ала БигБрадър.
Та снощи гледахме  Whistling на балкона и разни други упражнения. Мацката вика като заклана.
Обмислям да се обадя на полицията за домашно насилие (виковете са съшо толкова силни) или да поканя агитка на балкона?

Общи условия

Активация на акаунт