ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 243
  • 520
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 829
резервирали сме ето този Хотел www.northbeach-hotel.com. Моля за отзиви, ако има някой посетил го. Далече ли е от плажа?

близо е до плажа, наблизо има магазинчета и закуски



# 481
  • Мнения: 7 947
Ей, голяма работа е форума Party
Оказа се, че в " Малката стопанка" няма места за 7 последователни нощувки, и резервирах в... познайте... х-л Елена. Grinning Толкова четох в темата за него, че решихме там да сме. Единствено ми се струва малко далечко от центъра, но дано да успеем да си починем добре.
Ееех, защо не си поисках процент аз...сигурно двайсетина мами отидоха там след поста ми  Joy

# 482
  • Мнения: 2 908
Нортбийч хотел е екстра-виждах го всяка вечер от терасата си от вила България,и от Елена се вижда-срещу тях е разположен.Много е як-на покрива има басейн и много готин ресторант. PeaceМного е близо до плажа-на 100 метра да е през дюните.
А,моля,моля,Вилико,аз заедно с теб,че и по-рано бях видяла сайта,въобще не съм чакала на форума да реша къде да съм,за да се спра на Елена и България,просто се зарадвах като ти прочетох поста,че ще сте в Елена,защото ние още в края на май резервирахме България.

# 483
  • Мнения: 7 947
Поста ми беше шегичка, споко  Wink
/ние резервирахме още април , ако трябва да уточняваме, и имахме отстъпка 15% Laughing/.

# 484
  • Мнения: 1 314
Ей, голяма работа е форума Party
Оказа се, че в " Малката стопанка" няма места за 7 последователни нощувки, и резервирах в... познайте... х-л Елена. Grinning Толкова четох в темата за него, че решихме там да сме. Единствено ми се струва малко далечко от центъра, но дано да успеем да си починем добре.
Ееех, защо не си поисках процент аз...сигурно двайсетина мами отидоха там след поста ми  Joy

viliko, значи ти се полага  отстъпка и за следващото лято! Party

На 1 септ тръгваме, живи и здрави, ако има някоя от вас в х-л Елена, ще се видим там! По децата от лентичката ще ни познаете!

# 485
  • Мнения: 3 634
Ние сме в "Пламена Палас" може да се видим, ако са близо.  Wink

# 486
  • Банкя
  • Мнения: 823
Днес се върнахме от хотел "Св. Николай" и останахме много доволни. Хотелът е точно до "Пламена Палас" и също е ***, но е много малък - само 20 стаи, за които има басейн с над 20 шезлонга, тоест винаги можеше да си намериш място. Персоналът беше много готин, стаите широки с голям санитарен възел и тераса. И кухнята им беше много вкусна. Иначе е малко далече от центъра, но разстоянието е нормално за вечерна разходка, а северният плаж е на 5 минути пеша.
Ако ходим пак на Приморско, най-вероятно ще отседнем пак там. Peace

# 487
  • Мнения: 1 542
мами, извинявайте за въпроса, ама вие как точно успяхте да си починете в Приморско? В смисъл , не мога да повярвам, чв толкова много хора разбират блъскащи се нон стоп тълпи за почивка??? Аз останах ужасена от 2та часа, които ми се наложи да прекарам там.. Shocked не го приемайте за заяжданка, просто ми стана интересно как точно се чувстват след почивката хората избрали това място..

# 488
  • Мнения: 1 314
Naneto, тълпите не са само в Приморско. ooooh!
Избираме си хотел на по-спокойно място, по-далеч от централната улица.

# 489
  • Linz
  • Мнения: 11 619
мами, извинявайте за въпроса, ама вие как точно успяхте да си починете в Приморско? В смисъл , не мога да повярвам, чв толкова много хора разбират блъскащи се нон стоп тълпи за почивка??? Аз останах ужасена от 2та часа, които ми се наложи да прекарам там.. Shocked не го приемайте за заяжданка, просто ми стана интересно как точно се чувстват след почивката хората избрали това място..
Чувствах, че е много кратка. Иначе си починахме екстра. В тълпи не сме се блъскали, всичко, от което имахме нужда беше в хотелския комплекс. Понякога вечер се разхождахме край морето или отивахме до Лунапарка по желание на децата.

# 490
  • Мнения: 2 829
Има доста спокойни части в Приморско,
в северната част  например.
Лудницата е на главната улица и около лунапарка.
Аз лично се чувствам страхотно-15 дни изкарахме в Приморско и малко ми се видяха Laughing

# 491
  • Мнения: 3 634
Да си призная ми е доста по-тихо от Сф. Миналата година бяхме в началото на юни, още по-празно беше. Зависи по кое време си и къде.  Peace

# 492
  • Мнения: 5 821
Днес се върнахме от хотел "Св. Николай" и останахме много доволни. Хотелът е точно до "Пламена Палас" и също е ***, но е много малък - само 20 стаи, за които има басейн с над 20 шезлонга, тоест винаги можеше да си намериш място. Персоналът беше много готин, стаите широки с голям санитарен възел и тераса. И кухнята им беше много вкусна. Иначе е малко далече от центъра, но разстоянието е нормално за вечерна разходка, а северният плаж е на 5 минути пеша.
Ако ходим пак на Приморско, най-вероятно ще отседнем пак там. Peace
Акси,какви са цените в този хотел и имаш ли някакви телефони за връзка?Смятаме да ходим септември в Приморско и събирам информация.

# 493
  • Банкя
  • Мнения: 823
Това е интернет страницата им - там ще намериш цени и телефони за контакт - хотел "Св. Николай". Peace

# 494
  • София
  • Мнения: 6 212
Сега се сещам да попитам - някой дали има впечатления от един хотел в близост до северния плаж, Перла бийч, вила Пия и т.н. - нямаше голям надпис с името му, но на вратата пишеше "Хотел Станев", мисля? Изглеждаше ми нов и поне отвън ми хвана окото, но не намерих нищо в нета...

Общи условия

Активация на акаунт