ПРИМОРСКО!Споделете!

  • 75 272
  • 520
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Някакви пресни впечатления от Магнолиите и ол инклузива там?

# 466
  • Мнения: 7 947
 hahaha Мила, ти добре си се постегнала за лятото, във форма си гледам...
Та по въпроса : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312956.0

# 467
  • Мнения: X
Темата я знам, но се надявах на някакви съвсем пресни отзиви. С нашата резервация всичко е ок, обаждах се в хотела.

А колкото до формата - по бански съм още по-чаровна  bowuu

# 468
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И с нашата всичко е наред. Mr. Green
Дай координати на лични ,че да не се чудя коя убавица по бански си ти. Crazy

# 469
  • Мнения: 3 926
Ами малко по-напред в темата съм пуснала два-три поста с разкази от Магнолиите. На нас ни беше хубаво. Дори много хубаво Peace Стаите определено може и да са по-добри, но пък обстановката наоколо и менюто в ресторанта - безупречни Peace
Да не говорим, че плажът на ММЦ-то наистина е разкошен Grinning

# 470
  • Мнения: X
Асенце, благодаря много, прочетох отзивитете ти. Дано и ние изкараме добре като вас, защото вече имаме база за сравнение от това лято - Мирамар в Обзор, където просто беше перфектно.

Фантичка - ще ме познаеш, същата съм като на аватара  Grinning.

# 471
  • Мнения: 1 314
Момичета, прочетох цялата тема и вече съвсем е каша в главата ми, различни мнения за хотели, заведения...
Ясно  ми е , че ще посетим плажовете на Перлата и на ММЦ, с кола сме и разстоянието не е проблем.
Бих искала да помоля за по-подробна информация за вила Малката Стопанка, на 2-3 места бегло се спомена в темата, http://www.malkatastopanka.hit.bg/, като цени от 1 септември е супер. Притеснява ме малко това, че е близо до въртележките до училището и макар, че ги спирали следобяд, било доста шумно, а все пак сме с 2 малки деца.

# 472
  • София
  • Мнения: 6 222
tzvety roussimova, ние бяхме там. Както вече казах, не останах очарована. Ще се опитам да разделя плюсовете и минусите. Хубаво: собствениците са симпатични млади хора. Северният плаж е относително близо. Наоколо няма шумни заведения. Наблизо тръгва влакчето за Перла. Има и симпатични ресторантчета в разстояние от 10 мин пеша. Всеки ден минават с някаква прахосмукачка и сменят плика в кошчето.
Не толкова хубаво: Собствениците почти не се мяркат, все едно живееш в блок, няма рецепция. Лунапаркът вдига голяма врява - като се почне от ранния следобяд, та до полунощ. Банята е голяма, но с полузапушен канал (последната вечер напълно се запуши, като ние внимавахме да не внасяме пясък); няма вентилатор, а дупка в стената и трябваше да оставяме отворена вратата, за да се поизветрее - така пък стаята се умирисваше на баня. Матракът беше доста особен, малко като "домашно производство". Малък гардероб, с 3 броя закачалки. Малка стая, без масичка - имаше някаква на балкончето (и то малко), внесохме я. Въобще, изглеждаше някак икономисано откъдето е могло. Не знам вие на кой етаж ще сте, ние бяхме на 3тия и имаше доста стълби за качване - дано децата се справят!
По принцип не съм човек, който се оплаква, даже напротив - гледам да забелязвам само хубавите моменти, особено на почивка. Но тази година...  Rolling Eyes Дано при вас положението е различно и си изкарате добре! Peace

# 473
  • Мнения: 1 314
лято!, благодаря за бързият и изчерпателен отговор!  bouquet
Мен такива мнения са способни да ме откажат, още нищо не сме решили твърдо. Наши приятели отседнаха в съседният Бон Маман и са доволни, цените са малко по-високи обаче. Това за шума от лунапарка няма как да се промени, те казват , че поне между 12-18 часа го спирали. Така или иначе имам още няколко дена да избера. Confused
Михалко, редактирам... Не се изразих правилно. Това за лунапарка, е от проверен източник, нашите приятели, които преди 2 дни се завърнаха от Бон Маман.

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 16:39 от tzvety roussimova

# 474
  • Мнения: 3 634
И ние като плащахме преди години за "Ден и нощ" твърдяха, че заведенията работят до полунощ, но пияните сервитьорки пееха на караоке до 5 сутринта.  Rolling Eyes

# 475
  • София
  • Мнения: 6 222
Мен ме ядоса може би именно това, че на изричните ни въпроси дали е шумно наоколо няколко пъти ни убеждаваха, че не е, много е спокойно и т.н. Не знам, може би през май, когато ние резервирахме, още не ги е имало тези "атракции"... Може пък и след 01.09 да се махнат вече, като е края на сезона? А и сигурно от другата страна на сградата (северната) ще се чуват по-малко. Във всеки случай разпитайте си подробно. И приятно море! Simple Smile

# 476
  • София
  • Мнения: 7 178
През втората половина на юли, когато ние бяхме в Приморско, въртележките не работеха между 12 и 18 часа със сигурност.

# 477
  • София
  • Мнения: 2 100
резервирали сме ето този Хотел www.northbeach-hotel.com. Моля за отзиви, ако има някой посетил го. Далече ли е от плажа?

# 478
  • Мнения: 7 947
От плажа не е далече, по посока Перла е, но от центъра си е далечко. Не съм спала в него, но понеже бяхме в тая посока, та му хвърлихме по едно око!

# 479
  • Мнения: 1 314
Ей, голяма работа е форума Party
Оказа се, че в " Малката стопанка" няма места за 7 последователни нощувки, и резервирах в... познайте... х-л Елена. Grinning Толкова четох в темата за него, че решихме там да сме. Единствено ми се струва малко далечко от центъра, но дано да успеем да си починем добре.

Общи условия

Активация на акаунт