Много съм горда с децата!

  • 2 692
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Браво Grinning и все така да те радват винаги!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
Браво!
Много ми се иска и аз някой ден да изпитам твоята радост.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 456
Браво на твоите дечица !!!

# 18
  • Мнения: 313
Честито!!! Все така успешно да се справят.

# 19
  • Мнения: 4 458
Благодаря ви че сте съпричастни с радостта/гордостта ми.  Hug

Наистина е много различно когато децата получават признание в чужбина. За мен лично това означава много повече от колкото ако се беше случило в Б-я или ако децата бяха родени и зрасли тук.
Момента в който казват името на детето и то се качва на сцената да получи сертификата и когато цялата зала аплодира... а дечицата милите хем са горди хем и се срамуват и притесняват.... трябва да се видят личицата им,  грейнали от щастие и гордост и в същото време опитвайки се да скрията усмивките придавайки си по сериозно изражение..... големи са капии  Joy

И на вас ви пожелавам да изпитате такава гордост....  bouquet

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Браво на дечицата  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 426
Браво, Киара!
Нацелувай ги хубавиците и да си изкарат прекрасно ваканцията!

# 22
  • Мнения: 967

Наистина е много различно когато децата получават признание в чужбина. За мен лично това означава много повече от колкото ако се беше случило в Б-я или ако децата бяха родени и зрасли тук.



Браво, ние българите ще ги превземем отвътре чужденците  Simple Smile.

Те в другите страни често се отнасят сниходително, а понякога и враждебно с нас българите, затова сигурно е двойна гордост за теб и децата ти. Само така, купи им по един голям сладолед и да са ти живи и здрави

# 23
  • Мнения: 3 116
Киара, браво на дечицата  Hug Hug Hug
Браво и на вас родителите, защото за този успех и вие и вашето отношение играе роля   bouquet

Нацелувай ги и от мен  Heart Eyes

# 24
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Браво на дечицата Hug Hug Hug Hug
все така да те радват!

# 25
  • Мнения: 4 458
Благодаря за пожеланията  Hug Обещала съм им изненада или подарък за успеха, но за съжеление още не мога да реша какво да е то  newsm78 Дали да ги заведа някъде почивката или да им купя нещо.......?


Браво, ние българите ще ги превземем отвътре чужденците  Simple Smile.

Те в другите страни често се отнасят сниходително, а понякога и враждебно с нас българите, затова сигурно е двойна гордост за теб и децата ти. Само така, купи им по един голям сладолед и да са ти живи и здрави

 Joy права си, от вътре ще ги превземем и после ще се чудят от къде им е дошло.
Ами да, двойна гордост е, особено като знам че има деца - месни които едва са минали годината..... Те и учителките казаха че се гордеят понеже виждали че това били будни деца и имали огромно желание да учат - кръвта вода не става  Sunglasses



Браво и на вас родителите, защото за този успех и вие и вашето отношение играе роля   bouquet

Ами... то... родителите това съм аз  bowuu Съвсем сама ги гледам и да си призная не съм се занимавала кой знае колко с тях (поне не толкова колкото ми се искаше) понеже работя и те сами си пишат домашните - аз само проверявам вечерта като се прибера и помагам с каквото ги е затруднило и не им е ясно  Peace

# 26
  • Мнения: 3 116
Киара браво на теб  Heart Eyes

Миличка, въпроса според мен не е в това дали си им помагала да си напишат домашните или не, а че по един или друг начин си им вдъхнала увереност че ще се справят. Дала си им онази морална подкрепа, която само един родител може да осигури на децата си  Hug

# 27
  • Мнения: 4 458
по един или друг начин си им вдъхнала увереност че ще се справят. Дала си им онази морална подкрепа, която само един родител може да осигури на децата си  Hug

Мммм, дано е така.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 640
Киара,радвам се за децата ти.Те са още едно доказателство ,че българчетата са много умни и най-вече адаптивни.

# 29
  • Мнения: 27 524
Браво  Hug

Общи условия

Активация на акаунт