Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 274
  • 627
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 091
Значи предварително да си кажа, че аз не съм по страшните филми Simple Smile Гледах The Gift ( Дарбата на БГ, може би?)с Кейт Бланшет, Киану Риивс, Кейти холмс и т.н.
Филма е психария, подскачах като заек на няколко момента от филма Simple Smile Интересна завръзка, сюжет, малко ми напомни на "To kill a mocking bird" ( Да убиеш присмехулник), като усещане. АКо не беше момента, в който се страхува да не я утрепят, но посред нощите отива с убиеца без да знае на езерото, щеше да е супер филм, ама там маааалко леко изпростя от типа "the idiot in the attic syndrome"( това е такъв лаф за всички скапани филми на ужасите, където някой като скръцне нещо на тавана вместо да избяга навън отива с една единствена свещ дето естествено загасва, да го търси).
Иначе не беше лош филма и Кейт играеше просто страхотно! Пък акцента как го бях докарали всичките да не говорим.
Хайде разпрострях се като пет пари в кесия, спирам, че и без това Ани ми направи забележка, че много пиша Simple Smile Laughing

# 256
  • Мнения: 1 533
от типа "the idiot in the attic syndrome"( това е такъв лаф за всички скапани филми на ужасите, където някой като скръцне нещо на тавана вместо да избяга навън отива с една единствена свещ дето естествено загасва, да го търси).


 Laughing Това ми хареса! Чудила съм се и защо като се преследват в т.нар. екшъни - този дето го гонят тича, тича и задължително ще прескочи ограда с телена мрежа и оттам ще тръгне нагоре по някое външно аварийно стълбище и не виждам къде точно смята да отиде. Едва ли го чака хеликоптер горе.


Откъде намерихте Monsieur Ibrahim (2003)? Тръгнах да го тегля от демоноид, от вчера до днес - 0.7%. Иначе му намерих английски субтитри.

# 257
  • Мнения: 4 370
Значи предварително да си кажа, че аз не съм по страшните филми Simple Smile Гледах The Gift ( Дарбата на БГ, може би?)с Кейт Бланшет, Киану Риивс, Кейти холмс и т.н.
Филма е психария, подскачах като заек на няколко момента от филма Simple Smile Интересна завръзка, сюжет, малко ми напомни на "To kill a mocking bird" ( Да убиеш присмехулник), като усещане. АКо не беше момента, в който се страхува да не я утрепят, но посред нощите отива с убиеца без да знае на езерото, щеше да е супер филм, ама там маааалко леко изпростя от типа "the idiot in the attic syndrome"( това е такъв лаф за всички скапани филми на ужасите, където някой като скръцне нещо на тавана вместо да избяга навън отива с една единствена свещ дето естествено загасва, да го търси).
Иначе не беше лош филма и Кейт играеше просто страхотно! Пък акцента как го бях докарали всичките да не говорим.
Хайде разпрострях се като пет пари в кесия, спирам, че и без това Ани ми направи забележка, че много пиша Simple Smile Laughing

Ей тоя филм дарбата ми е любим. Гледала съм го няколко пъти. И още мога да го гледам. А за забележката , напротив. С интерес ти следя постовете, че много готино ги описваш филмите и си правя изводи дали ще ми харесат или не. Ама ми беше много чудно кога успяваш да ги изгледаш .... че аз такова описание за филми дето съм гледала отдавна не мога да дам!  Grinning

# 258
  • Мнения: 4 370
Вчера гледах The Hitcher. Хареса ми филма много, макар че пак се ля обилно кръв.
А днес гледах Mr.Bean Holiday. Не е изпълнен с майтапи колкото някои предишни серии. Но пак има на какво да се посмее човек. Малко изчерпан от към смешни ситуации ми се видя.

# 259
  • Мнения: 7 091
Ей тоя филм дарбата ми е любим. Гледала съм го няколко пъти. И още мога да го гледам. А за забележката , напротив. С интерес ти следя постовете, че много готино ги описваш филмите и си правя изводи дали ще ми харесат или не. Ама ми беше много чудно кога успяваш да ги изгледаш .... че аз такова описание за филми дето съм гледала отдавна не мога да дам!  Grinning


Ама аз се пошегувах за забележката  Laughing т.е не съм го приела като забележка Simple Smile А иначе аз имам "дефект" да помня купища ненужна информация за филми! Мъжът ми точно това ми казва- той като гледа един филм и забравя какъв е и дори и после да го гледа пак му е интересно, аз чак реплики на на хората помня на филми дето съм гледала преди 20 години  hahaha

# 260
  • Мнения: 1 783
Гледах Swimming Pool. Не беше лош, по-интересен отколкото го бяха рекламирали.

# 261
  • Мнения: 1 063
Калин@, справи ли се с Monsieur Ibrahiм?

Препоръчвам на Такеши Китано Dolls (2002) -  с впечатляващите начални кадри от театър Бунраку. И сюжет.

# 262
  • Мнения: 994
A aз  " The Queen" не можах да го догледам. Доскуча ми.  Rolling Eyes

И аз имам такива предчувствия и затова и не мисля да го гледам изобщо. Иначе Helen Mirren много я уважавам.

# 263
  • Мнения: 994

Гледахте ли Laurel Canyon, пак с Алесандро Нивола? Много добър филм с чуден саундтрак.   Аз съм му фенка  на Алесандро;-), голям симпатяга е, пък и добре играе. Аз пак да препоръчам с него Junebug. Много ми хареса.

Monsieur Ibrahim и на мен много ми хареса, както и In America.


Laurel Canyon се опитах да го гледам, но нещо не ми понесе.

Много ми хареса The Magdalene Sisters

# 264
  • Мнения: 4 370
Днес гледах what the lies beneath. Много е хубав филма - трилър е!

# 265
# 266
# 267
  • Мнения: 3 491
Преди време ми беше харесал и "A Price Above Rubies" - за (мал)третирането на жената в ортодоксалното еврейско общество, макар и да не го считам за "тежък":

http://www.imdb.com/title/tt0120793/

А също и "Vera Drake":
http://www.imdb.com/title/tt0383694/

Това е за жена, която извършва нелегално аборти на бедни момичета, неможещи финансово да си позволят гинеколог. Много силна актъорска игра.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 00:35 от блажка

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 358


Нещо не го намирам в Замундата?!? от къде?

# 269
  • Мнения: 1 726
Изтеглих "The Fountain" , понеже прочетох тук някои добри отзиви. Съжалявам, голяма глупост, язък за труда на актьорите и на режисьора.

Общи условия

Активация на акаунт