Добрата новина днес

  • 9 481
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Подписах трудов договор! ЗА първи път от 13 години  Peace
Чуствам се щастлива.

# 16
  • Мнения: 1 299
Ами Касиди, аз преди ден два пуснах една тема за една добра новина, а темата потъна в забрава...Хората не желаят да виждат и чуват добрите неща, търсят само негативните страни на живота, после пускат тъпи теми и почват безкрайни спорове - сами си го причиняват. Не разбирам защо? И после се намира някоя Наталия да каже  - това ли е действителността??? Ми не е само това. Има и добри новини. Ето ви една, която вие подминахте с лека ръка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201554.0 Peace

А ето сега пак го казаха - най-бързата бяла жена на планетата е Ивет Лалова  Hug

Иначе лично за мен си - ами днес кантара показа един килограм по-малко  ukliam1

# 17
  • Мнения: 222
Kasidy, поздравления за избора на тема  smile3501 Колкото повече позитивизъм, толкова по-добре!
Най-добрата ми приятелка е в 3тия месец, сестра и - в 4тия, кръщелницата ми - в 7мия и братовчедката ми - във 2рия.  preggo Да са живи и здрави, да си родят здрави и прекрасни бебчета!!!

# 18
  • Мнения: 3 569
Dobrata novina dnes e, 4e v4era si depilirah gyrdite za pyrvi pyt i sega se 4uvstvam prekrasno. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 813
Добрата новина за мен е,че днес вече ще отида на плаж  Party

# 20
  • София
  • Мнения: 1 457
Увеличиха ми заплатата, съвсем ненадейно bowuu

Deja pere - това е една добра новина с мултиплициращ ефект - много жени ще се възползват:) А може и после да споделят тук:)

# 21
  • Мнения: X
Furby, вие цяла детска градина ще си имате Grinning
 Аз имам крайно прозаична добра само за мен си новина. От две седмици ми се яде един определен сладкиш по системата 1-3 (две не виждам). Обиколих цяла Варна, включих приятели и съпруг в търсенето, но без резултат Confused
Днес колежка се сетила за мен и ми го донесе. Толкова го исках, че дори не смея да го изям Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 813
Furby, вие цяла детска градина ще си имате Grinning
 Аз имам крайно прозаична добра само за мен си новина. От две седмици ми се яде един определен сладкиш по системата 1-3 (две не виждам). Обиколих цяла Варна, включих приятели и съпруг в търсенето, но без резултат Confused
Днес колежка се сетила за мен и ми го донесе. Толкова го исках, че дори не смея да го изям Rolling Eyes
Хапвай го,с теб сме   bouquet

# 23
  • Мнения: 4 406
за мен добра новина е, че ограничаването от храна дава резултат и вече съм с 2 кг по- малко. може би до август ще си вляза в готиния бански... надявам се най- много да ми намалее гръдната обиколка...

# 24
  • Мнения: 4 734
Чак на мен ми се заяде, дори без да знам какво е точно Embarassed

Пере, добра е новината че ще си гладичък само няколко дни, радвай им се и не си посягай често  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 813
Чак на мен ми се заяде, дори без да знам какво е точно Embarassed

Пере, добра е новината че ще си гладичък само няколко дни, радвай им се и не си посягай често  Mr. Green
Mr. Green аз пък преди плаж не обичам да се храня,то аз лятото изобщо кога ли хапвам...

# 26
  • Мнения: 302
Добрата новина днес и през всички останали дни е, че и аз и хората, които обичам сме здрави.

# 27
  • Мнения: 3 569
Super sexy gyrdi sym imal, Kas. Ne znaeh  Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добрата новина е, че идва концерта на Manowar. Той ще бъде съчетан с уикенд насаме с половинката, малкия звер отива на бабин дом Mr. Green

# 29
  • Мнения: 6 029
Добрата новина е, че идва концерта на Manowar. Той ще бъде съчетан с уикенд насаме с половинката, малкия звер отива на бабин дом Mr. Green

искам и аз бе баси Sad

Общи условия

Активация на акаунт