Добрата новина днес

  • 9 496
  • 250
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 732
Добрата новина за днес е, че май най-после ми дойде...акъла  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 7 097
Добрата новина е, че днес възродих отношения с важен за мен човек  Grinning

# 63
  • Мнения: 742
сдобих се със страхотна пола на страхотна цена  Grinning

# 64
  • Мнения: 274
Днес за първи път дъщеря ми започна да се смее с глас. Толкова дълго чаках този момент. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 4 753
Купих си сутиен, който ми е жизненоважен Mr. Green Оказа се, че телесните цветове не са на почит сред п роизводителите  Laughing

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ходихме с дъщеря ми на пикник ,тя беше много щастлива,а за мене това е достатъчно добро!

# 67
  • Мнения: 1 299
След като се оплакахме дружно колегите шефът реши да премахне работата в събота  newsm44

Ето една добра новина - Оперираха безвъзмездно три деца от социален дом в болница "Токуда"

# 68
  • Мнения: 2 070
Приключи кампанията, която координирахи сега съм по-свободна и ще се отдам на почивка. След две седмици ми изтича договора и се махам от фирмата. нов старт, добра новина.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 381
Приключи кампанията, която координирахи сега съм по-свободна и ще се отдам на почивка. След две седмици ми изтича договора и се махам от фирмата. нов старт, добра новина.
Успех.  Peace
Това и за мен е днешната добра новина. Дори планират още деца да оперират безплатно.

# 70
  • Мнения: 1 299
Леле, точно го чух по радиото и веднага потърсих в нета

Златни накити на 5000 години откриха край Дъбене

Страхотна новина  Hug

# 71
  • Мнения: 1 983
Излязоха ми резултатите от цитонамазката и съм 1-ва група Grinning.А бях почти сигурна, че съм болна от рак Cry
Ужасно съм щастлива. Heart Eyes

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Излязоха ми резултатите от цитонамазката и съм 1-ва група Grinning.А бях почти сигурна, че съм болна от рак Cry
Ужасно съм щастлива. Heart Eyes

Страхотно!!!
И аз съм щастлива заради теб!  bouquet

# 73
  • Мнения: 216
Шефа го няма до четвъртък, в сряда е почивен ден, сестра ми има рожден ден в събота а на 14 сам на мач на челси
 Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 1 076
Имам рожден ден    party041

Общи условия

Активация на акаунт