Виждали ли сте? Собственици на кучета да събират акитата им?

  • 8 021
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
ако кучето се е изакало не в тревата, замива после омърсения участък.
Кой участък бива замит?
Дупето на кучето или тревата,
където е паднало лайното?

Малко встрани от темата, но предвиждат
ли се глоби за пикаещи до някое дърво мъже?
Тук постоянно виждам подобни екземпляри.
И ми иде да им скокна с по едно "бау".

# 16
  • Мнения: 2 401
Никога не съм виждала такова нещо у нас.  Мразя домашните любимци, бездомните повече ги понасям. Те горките почти не серат, понеже и почти не ядат.  

# 17
  • Мнения: 1 520
Въпрос на възпитание.

И аз така си мисля.
Глобата вече никого не плаши, ако иска все в акита да стъпва. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 15 619
Въпрос на възпитание.

И аз така си мисля.
Глобата вече никого не плаши, ако иска все в акита да стъпва. Rolling Eyes
Че има ли кой да налага глоби въобще?!?!
Такова чудо да го видя, няма да го повярвам.

# 19
  • Мнения: 47 988
да, веднъж, за толкова години, видях една възрастна дама да зачисти след кучето си
наскоро в нашия квартал насипаха нов пясък по пясъчниците на детските площадки, вече са добре "минирани"  Sick наново

# 20
  • Мнения: 4 733
Не съм виждала такива, който събират прилежно в пликче фекалиите на домашните си любимци, но съм виждала такива които се правят безцелемонно че не забелязват серящото си куче .

# 21
  • Мнения: 7 640
Собственици на кучета да събират акитата им? И ако не го правят някой знае ли каква е глобата ?

една единствена дама с дакел в Мадарската градинка, която винаги си носи торбичка и ходи след него  newsm10 smile3501

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сопрано не спами ,сериозно питам .Малкия преди минути награби едно ако с червеи вътре ,запъплиха по ръчичката му .

какви червеи, бре  Sick да не са били глисти ... ужас на ужесата...измий го добре и изчисти ръчичката със спирт ... въх, гадост

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, виждала съм - майка ми.
Но съм виждала и как съседът ми по етаж си държи кучето на терасата и то пикае там и всичко се стича по долните етажи. Имаше протести. Кучето вече го няма.

# 24
  • Мнения: 289
Собственици на кучета да събират акитата им? И ако не го правят някой знае ли каква е глобата ?

Видях. Веднъж.

# 25
  • Мнения: 153
Да виждала съм - себе си и моето семейство и роднини . От дете имаме куче ( даже в момента две ) и са ме възпитали винаги да им събирам акитата в едно найлоново пликче и после да го изхвърля в кофата, на това нещо смятам да науча дъщеря си още от много малка . Всичко е въпрос на възпитание, а не на глоби .

# 26
  • Мнения: 15 619
Да виждала съм - себе си и моето семейство и роднини . От дете имаме куче ( даже в момента две ) и са ме възпитали винаги да им събирам акитата в едно найлоново пликче и после да го изхвърля в кофата, на това нещо смятам да науча дъщеря си още от много малка . Всичко е въпрос на възпитание, а не на глоби .
Ако е въпрос на възпитание, то има да ги настъпваме по улиците и да ги пипат децата ни.
И глоби трябва да има, ама и някой да ги налага също!!!

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
веднъж видях...една жена беше хванала със салфетка  едно лайно и го разнасяше в продължение на половин час наоколо ... явно не отквиваше кофа .... направо си беше смешна ... а ситуацията е кофти

Веднъж един човек пък си вкара кучето, без каишка или намордник,  в магазина за хранителни стоки и започна да вика на дядото, който му направи забележка, че е комунистически идиот  #Crazy

# 28
  • Мнения: 27 524
Виждала съм. Доста често напоследък. На нашето куче баща ми също събираше. Аз не  Confused

# 29
  • Мнения: 153
Имам предвид че ако му липсва възпитание , колкото  глоби да му налагат пак няма да помогне особено в България .Като гледам по новините приказваха, че и шофьорите, който не си платът глобите ще им отнемат колите не се изплашиха и не се втурнаха да ги плащат а за такива ли хора говорите . Какво ще им отнемат кучетата ли  newsm78
Просто в България явно никой не взима на сериозно, тези който налагат глоби

Общи условия

Активация на акаунт