Мама и тати се молят на Бог, ДЕКЕМВРИ да ги дари със здрав бебок!

  • 10 373
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
Привет момичета,
Сега съм на работа, но следобед като се прибера вкъщи ще кача снимките от срещата.
moonlight и аз имам 2 кучета (нервни стари моми), но са командировани при горката ми майка.

# 46
  • София
  • Мнения: 136
Вчера с мам ходих при доктора и го изнудих да ме погледне най-накрая  Joy
Каза, че ми е перфектно бебчето, че всичко си има и си расте точно по график  bowuu
Аз си се прибрах успешно и сега ме чака едно голямооооо търчане около тази сватба  #Crazy
След моренцето ще мина през Варна на 3D и искрено се надявам вече да спра да мисля разнио врели-некипели след това  Sick
Между другото никой ли няма да разкаже как мина срещата. Не бъдете толко потайни, споделете и с нас де  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 11
Добро утро ! Хайде и аз да се разпиша в новата ни темичка -Иве бурни  smile3501 newsm51 за доброто оформление.
Днес май няма да бъде такъв мор.
Желая ви лек и прохладен ден  smile3503

# 48
  • София
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен   bouquet Минавам само бързичко да се разпиша. Към обяд ще ходя в УНСС да си предам Дипломната работа накрая и да се приключва вече  Crazy
Иве, темата е супер, много ми харесва  Hug
Прохладен ден ви желая и чакам снимки с нетърпение  Laughing

# 49
  • Мнения: 534
Привет момичета,
Сега съм на работа, но следобед като се прибера вкъщи ще кача снимките от срещата.
moonlight и аз имам 2 кучета (нервни стари моми), но са командировани при горката ми майка.

абе dix6-и само с това ли ще минеш? newsm78

# 50
  • Мнения: 219
Привет момичета,
Сега съм на работа, но следобед като се прибера вкъщи ще кача снимките от срещата.
moonlight и аз имам 2 кучета (нервни стари моми), но са командировани при горката ми майка.

Аз за кучовци дума не давам да се издума,като деца са ми.
Едното е питбул,другото е малко,прилича много на лисица,прибрах я от вънка Embarassed

# 51
  • София
  • Мнения: 295
Добре, де, и аз ще се разпиша за вчерашната среща! Sunglasses Събрахме се 7-8 мацки, хапнахме, пийнахме, побъбрихме, изобщо беше много приятно. Снимков материал има, но ще почакаме Dix6 да го качи в албумчето ни. Добре че бяха Клер и Kalinuccia, че да отговарят като по-опитни на питанките на останалите, които чакаме първо бебче.

Сега да докладвам за моя преглед днес: естествено, нищо не му се видя на мойто бебе, така че още съм в неведение момче ли е, момиче ли. Иначе върви нормално, казаха ми, че даже било дългокрако и аз веднага коментирах, че то точно така трябва - девойките да са дългокраки! Party А аз пък съм качила цял 1 кг.! Wink
Записах си час за ФМ при Мазнейкова за 7 юли, така че ако някой иска да се записва, да знае че тогава най-рано има свободни часове. А моята гинеколожка ми каза, че там, в Св.София, също правят БХС, пък аз й викам: Ама нали само в МД? И какво се оказа -  там наистина също правят БХС! Погледнах в ценоразписа на сайта им и е 30 лв. Така че ще си го направя и него на 7-ми.

Айде, това е от мен засега, че имам работа! Лек ден!  bouquet

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 11:15 от G-Baby

# 52
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен GrinningАз май само си пиша и никой не ми отговаря SadСега съм по цял ден у дома и само откачам.Вчера ходих на лекар и ми каза че имам отлепване на плацентата и трябва да лежа SadМомичета това дали е опасно,на някой случвало ли му се е?Пия магнезий само.
Тайничко завиждам на някой от вас който отидоха на море Simple Smileаз тази година ще го пропусна добре че поне живея до планината.Аз съм от Баснко>

# 53
  • Мнения: 40
Гарди, надявам се всичко да се оправи с отлепването. Лежи повече и си почивай - какво друго каза доктора?

Аз съм на преглед другата седмица, ау така ме тресе любопитството - дано се види на обикновен ехограф, ако не ще се ходи май на 3D, хем по-обстойно да прегледат бебчо. Лошото е, че при Давидков хич не ми се ходи, въпреки лошите отзиви от него, май доста го и препоръчват. Относно килограмите - не съм качила и грам, а май по моите изчисления другата седмица влизам в 5 месец.

Лек ден на всички и целувки по тумбачетата

# 54
  • Мнения: 630
Гарди, май и ти не четеш всичко Wink
Анайс и аз сме с частично отлепяне. Анайс даже в болница щеше да влиза. Аз само трябва да намаля интензитета на живота, който водя - утре съм на лекар - ще видим какво се е залепило и какво не. Само лекар може да определи колко е опасно.
А за почивката - аз тази пролет си купих ски-обувки. Познай дали ще карам тази година  Sad Е, за каузата - ще пропуснем по един сезон.

Аз сега пък се чудя дали да си направя ФМ и при Давидков  newsm78

п.п. Ели - писах си поста, докато ти си публикувала твоя  Wink Съвпадение за Давидков!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте мамчета   bouquet
Да се включа и аз - не че нещо против Давидков имам -но там е добре да се иде около 20г.с. да ви направят филмчета.

Защо не пробвате ФМ при Балев - лично мое мнение но след доста ровене из форумите и мнения на познати - мисля че за ФМ - това е доктора. Въпреки че записването малко трудно .... но си заслужава. Дори и заради цената която е наполовина от тази на Давидков и Яков - е верно без диск с филмче, но диагностиката мисля че е по-важна.
Аз съжалявам че не бях чула за него да ида 12-13г.с.  - когато се прави първи такъв преглед.

# 56
  • Мнения: 331
Здравей, gardi.  Съчувствам ти за това, което се е случило и че трябва да стоиш сама в къщи и ти е скучно. Честно да си призная не знам нищо за отлепване на плацентата, но при всички случаи трябва да слушаш лекаря си и да спазваш стриктно указанията му. Не се напрягай и избягвай всякакви натоварвания. Пази се и съм сигурна, че всичко ще завърши благополучно. Само кураж newsm10!

# 57
  • Мнения: 40
Благодаря ви момичета за отговорите, аз още съм в чуденка какво да правя, но скоро трябва да взема решение, че май не остана време  newsm78

# 58
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен GrinningАз май само си пиша и никой не ми отговаря SadСега съм по цял ден у дома и само откачам.Вчера ходих на лекар и ми каза че имам отлепване на плацентата и трябва да лежа SadМомичета това дали е опасно,на някой случвало ли му се е?Пия магнезий само.
Тайничко завиждам на някой от вас който отидоха на море Simple Smileаз тази година ще го пропусна добре че поне живея до планината.Аз съм от Баснко>

На мен ми се е случвало миличка.С първото дете във 13-та седмица.Течеше ми доста кръв и бях 2 седмици в Шейново в патологията на ежедневни инжекции и системи,после ме изписаха и месец и половина лежах на легло в къщи.И на двете места без ставане освен до тоалетната,направо превъртах и от това и от притеснения... #2gunfire #2gunfireНо всички, всички много държаха на лежането и на пълния покой.
Бързо оправяне,прегръщам те.

# 59
  • Мнения: 15
Много ви благодаря за експресните отговори Simple SmileАз сега съм в 13 седмица ,а утре влизам в 14.Хубавото е че поне кървенето спря, а иначе лекара каза,че трябва само да лежа SadАз съм свикнала по цял ден да тичам насам на там с колата,пътувам непрекъснато преди да забременеех ходех много често до Истамбул с колата и карах аз,понеже имам магазин в Банско.Можете да си преставите как се чуствам по цял ден изолирана и легнала в къщи:)

Общи условия

Активация на акаунт