Мама и тати се молят на Бог, ДЕКЕМВРИ да ги дари със здрав бебок!

  • 10 380
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 219
Аз не за друго съм решила в частна а защото от Шейново съм потресена откъм отношение от персонала.
Тоя път няма да търпя такова нещо.

# 76
  • Мнения: 38
За Вита мога да кажа само хубаво, 4 години ходех там на гинеколог, д-р Лора Кълвачева. Тя е гинеколог и на американско и английско посолство, много начетена, в крак с всичко ново и съвестна. Сега не съм там, само защото не работят със здр. каса. За родилното също съм чувала супер отзиви, но няма неонатология.

В Тина Киркова съм раждала 2 пъти при д-р Жана Колева. Който и да питате за нея, ще каже само суперлативи като специалист разбира се. Но мизерията, мръсотията и лошото отношение на др. персонал са голям недостатък. Затова не бих отишла отново там, 2 пъти са ми достатъчни.

За св. Лазар само негативни мнения съм получила.

Иначе в повечето частни болници в София има и неонатологични отделения.

# 77
  • Мнения: 38
Аз не за друго съм решила в частна а защото от Шейново съм потресена откъм отношение от персонала.
Тоя път няма да търпя такова нещо.
Е, в Тина Киркова е същото. И всеки те гледа колко пари даваш. Поне ги давай легално.

# 78
  • Мнения: 534
има вече качени снимки от срещата...момичета изглеждате мнооого добре, ама големи сладурани Hug

# 79
  • Мнения: 153
Мунлайт аз ходя на ЖК във Вита при д-р Антоанета Илиева и съм много доволна.

Обаче не съм решила още дали ще раждам там... но като впечетления съм доста положително настроена. Имам 3 колежки, които родиха там за последната една година. И трите са много доволни от лекарите и от отношението на персонала. Мисля, че там работят много добри специалисти. Единственият недостатък е, че наистина нямат неонатология, което както и да го погледнеш не е хубаво.. Иначе ако искаш, просто иди до Вита и ги помоли да ти покажат родилното отделение, така ще придобиеш най-ясна представа за какво става дума Simple Smile

Момичета Simple Smile изглеждате страхотно   bouquet! Следващия път и аз ще дойда на срещатааааааа Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 2 846
rorina37, не знам кога си раждала, но когато аз раждах беше много чисто и съм адски доволна!

# 81
  • Мнения: 219
Е, в Тина Киркова е същото. И всеки те гледа колко пари даваш. Поне ги давай легално.

Именно и аз това реших.Сега ще поразкажа малко за пръвото ми раждане.
Ходех там в платентаа консултация на Шейново,и в кратона и в обменната ми карта изддена оттам пишеше "с тесен таз".
Аз принципно съм дребна и слаба,бебо беше измерен 3200 на последния ехограф ме гледа Ненов ако не се лъжа и каза че това бебе за мен си е доста голямо като размер.
Бях преносила 2 седмици и ме приеха за раждане.Включиха ме на системи и тн както си му е реда.Наслушах се на идиотщини от рода на "Абе писна ми днеска тия кво прават днеска бе цел ден раждат" и отговора"Ми кво мислиш че правят цела зима" итн..
Отношението на Духовников при който ходех е направо без думи..няма такъв циничен човек-една от изцепките му:Звъня му аз и му казвам че от сутринта имам болки долу ниско и той казва"Ми като ти го е вкарвал до гърлото" Sick Sick
След няколко такива спрях да ходя при него.Та върщам се на раждането.
Получих си пълно разкритие при което се оказа че бебока изобщо не може да влезе в таза.То не ме натискаха по корема,то не се чудиха...Накрая тоновете почнаха да му отслабват и една ми тикна кислородна маска и викна "Дишай бързо че виждаш ли какво става нали чуваш"-все едно аз съм им виновна и така секцио по спешност.Нещото което трябваше да направят още отначало ми се струва не да ме мъчат цял ден и да ме изправят на нокти със случката накрая при положение че на поне 3 места пишеше тесен таз подчертано.
После акушерките са без коментар..жената до мен звънна за нещо и акушерката влетя съсе вратата и викна как можело да звъниме,кви сме били ние да я разкраваме,като искаме нещо ставаме и отиваме.
През всички 5 дена е такова гадно и унизително отношение-защо сме слизали с асансьора а не по стълбите/на това вече не издържах и вдигнах луд скандал/.

# 82
  • Мнения: 1
да кажа на мамите дето са близо до Младост - днес ми взеха кръв за васерман, спин и хепатит в новата поликлиника в младост. става много бързо и не се чака и лабораторията работи с здравната каса. не е като цибалаб да чакащ 5 часа 2 човека и да се окаже че неработят серология по здравна каса  #2gunfire

Anaise за коя нова лаборатория става въпрос?

# 83
  • Мнения: 38
За мен чисто и подредено, означава напр. като в Токуда или Вита. Целия персонал на Тина Киркова си е отпреди, със същото отношение и пренебрежение, такова е отношението и в Шейново. Разбира се има изключения, но като цяло....както казах стигат ми 2 пъти. При това бях от "връзкарките"- дъщеря на лекари. А какво ли щеше да е иначе....

# 84
  • Мнения: 83
Хайде на топлите снимкииии:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148357
Срещичката беше както си трябва. Пийнахме, хапнахме и си побъбрихме.
Ех ivalinai каква си бърза. Аз докато се намоткам и ти издаде снимките Wink
Моля те сложи ми синя количка. Колкото и да се надявах на девойка и двата доктора казаха, че е момче.

Хей мами , които вече бяхте на морето , споделете как ви се отрази то? Пекахте ли се ? Къпахте ли се в морето или в басейни .....
аз мисля да правя всичко умерено  Thinking
А за морето, аз не се пазих много от слънцето. Мазах се с крем (12 фактор). По цял ден бях на плажа, като изключим 12-14ч, защото тогава обядвахме. Къпах се в морето и в басейна на хотела и мисля, че не съм завъдила никакви гадини. Бях решила само ако има вълни да не влизам в морето. Всъщност всеки трябва сам да си прецени какви рискове ще поеме.

# 85
  • Мнения: 38
Е, в Тина Киркова е същото. И всеки те гледа колко пари даваш. Поне ги давай легално.

Именно и аз това реших.Сега ще поразкажа малко за пръвото ми раждане.
Ходех там в платентаа консултация на Шейново,и в кратона и в обменната ми карта изддена оттам пишеше "с тесен таз".
Аз принципно съм дребна и слаба,бебо беше измерен 3200 на последния ехограф ме гледа Ненов ако не се лъжа и каза че това бебе за мен си е доста голямо като размер.
Бях преносила 2 седмици и ме приеха за раждане.Включиха ме на системи и тн както си му е реда.Наслушах се на идиотщини от рода на "Абе писна ми днеска тия кво прават днеска бе цел ден раждат" и отговора"Ми кво мислиш че правят цела зима" итн..
Отношението на Духовников при който ходех е направо без думи..няма такъв циничен човек-една от изцепките му:Звъня му аз и му казвам че от сутринта имам болки долу ниско и той казва"Ми като ти го е вкарвал до гърлото" Sick Sick
След няколко такива спрях да ходя при него.Та върщам се на раждането.
Получих си пълно разкритие при което се оказа че бебока изобщо не може да влезе в таза.То не ме натискаха по корема,то не се чудиха...Накрая тоновете почнаха да му отслабват и една ми тикна кислородна маска и викна "Дишай бързо че виждаш ли какво става нали чуваш"-все едно аз съм им виновна и така секцио по спешност.Нещото което трябваше да направят още отначало ми се струва не да ме мъчат цял ден и да ме изправят на нокти със случката накрая при положение че на поне 3 места пишеше тесен таз подчертано.
После акушерките са без коментар..жената до мен звънна за нещо и акушерката влетя съсе вратата и викна как можело да звъниме,кви сме били ние да я разкраваме,като искаме нещо ставаме и отиваме.
През всички 5 дена е такова гадно и унизително отношение-защо сме слизали с асансьора а не по стълбите/на това вече не издържах и вдигнах луд скандал/.


Все едно си чета моята история, но в Тина Киркова. И аз ходех на консултация там, отивам да раждам и аз с тесен таз. Изведнъж се оказва, че бебето сега току-що се е обърнало седалищно. Аз нормално не можех да родя, та какво остава за седалищно. Почва мъчене 8 часа, контракции, туширания, натискания, не искам да си спомням. Накрая започват да обсъждат пред мен!!! дали да не умъртвят бебето за да го извадят, защото и аз ставам зле. Накрая - секцио и след това ми оставили парчета плацента, та 20 дни ме късно ме кюретираха в Шейново. Добре, че е жив и здрав.
Другото ми раждане след 6 години/едвам събрах смелост след оня кошмар/ беше нормално, при обичайната мизерия и обидни думи. Добре, че не ме лепна някаква инфекция.
Нигога не бих препоръчала тази болница, ако искам да съм честна.

# 86
  • Мнения: 13
Страхотна нова темичка за страхотните декемврийски мами! Вчера и ние с татито бяхме на ехограф.За пръв път видяхме бебо.Всичко си му е наред.Малко е рано эа пола,но доктора каэа,че прилича на момиче. Даже ни направи диск с филмчета и снимки от 4D ехографа.Страхотен е тоэи  др. Бойчев.
Весело иэкарване на срещата,мацки!

# 87
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  По повод срещата вчера - беше весело. Хубаво е да имаш реална представа кой как изглежда. Мацките са год=тини и бъбриви. Аз се покрих докато се снимаха.  Mr. Green
  
   Повода ми да черпя днес, е че имаме годишнина от сватбата с моя принц. 4 години сме женени, а 11 години се обичаме с цялото си сърце.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 846
GOLDEN ROSE, да сте живи и здрави и много, много щастливи заедно с бъдещия ви син!

Леле, 11 години любов - никога не съм обичала толкова дълго мъж! Embarassed

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
100 живота да имам, 100 живота ще го обичам толкова силно!   Flutter

Общи условия

Активация на акаунт