И аз съм възмутена!!!

  • 2 500
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Еми контейнерът пльокнат на сънито, англиийски, защото си има надписите на английския Волф....вервам не го е довлякъл някой японец в раницата си.

А какво мислиш, че го е довлякъл някой българин в раницата си ли?

# 16
  • Мнения: 3 521
А дали няма Сикретсървиз пръст в тази работа, а? Thinking
На мен ми е интересно как са го открили в сънито - аз поне като ходя някъде на море изобщо не заглеждам какви са кошчетата, а явно трябва Rolling Eyes

Японската връзка ми звучи надеждно те в тия раници какво ли не мъкнат, колко му е да маскират коша като нов модел Никон и да разбунат духовете. Май и Якудза е замесена newsm78.

# 17
  • Мнения: 2 891
И по какъв начин пък разбраха, че тоя контейнер е точно техен. Пази му се английския инвентарен номер  newsm78 или щото е зелен на цвят  Whistling


“Един 240-литров зелен контейнер за боклук с печата и името на градския съвет дори е бил открит в населено място до черноморския курорт Слънчев бряг в България”...

News.dir.bg




Mного просто. Видял го е някой от англичаните, почиващи тук и е изпратил снимка. Кое му е чудното?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Откраднат от Острова кош за боклук цъфна на Слънчев бряг

.
А би ли предположила по кое море е дошъл, че не мога да се сетя?

Ами сети се, де! Черно море все пак не е безотточно езеро. А пък може някой турски гражданин да го е откраднал и в последната минута да го е изтървал в Босфора.



Босфора и Дарданелите няма как да се минат така с течението Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 292
да и тоzи, на когото пратил снимката не дораzбрал, че колегата му подарил благотворително някакви стари кошчета на бедния брат и сега иzлиzа , че Манго е факир.

# 20
  • Мнения: 677
Няма японска връзка, просто в Сънито, през сезона, потреблението е повишено. Транспортирането става замаскирано. За наемни убийци, преоблечени като попове, не сте ли чували?

# 21
  • Мнения: 6 167
ясно е как - англичани, закупили имоти по черноморието са ги са ги  донесли тук, като спомен от родината
на новото си местообитание. Laughing

# 22
  • Мнения: 677
А на Червеният площад във Варна има Английска телефонна будка с кукла на жена по бельо в нея! (червен емотикон с вдигната ръка)

# 23
  • Мнения: 6 167
А на Червеният площад във Варна има Английска телефонна будка с кукла на жена по бельо в нея!

мръсници Laughing

# 24
  • Мнения: 1 230
Знаех си, че плавателните средства стават все по-модерни.
Най-вероятно някой любител на екстремното плаване е доцапуркал с контейнера до нашите примамливи курорти  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А би ли предположила по кое море е дошъл, че не мога да се сетя?

Как по кое море? Плавал е по Дунава! Вий не знаете ли каква е връзката между Англия и Дунава?


Ей, тези англичани се уляха вече!Къде какво стане и в БГ най-лошото.Защо не предположат, че някой пиян англичанин си е довлякъл смотания контейнер в БГ.Умрял им е някой за кофите Crossing Arms

  Доста ме съмнява, че е истина.Те не дават да прехвъркне пиле през границата, а какво остава за износ на контейнери!Явно е поредната вестникарска интрига за настойване на английското население срещу българите!

И аз така мисля.


# 26
  • Мнения: 3 521
Mного просто. Видял го е някой от англичаните, почиващи тук и е изпратил снимка. Кое му е чудното?

Стига бе, Джей, кой ходи да филмира кошчета, като има толкова кръчми. Още не съм убедена. Thinking


А на Червеният площад във Варна има Английска телефонна будка с кукла на жена по бельо в нея!

Ха сега де, ама за това не са ни обвинили. Перверзници английски Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 26
Тираджиите ако знаете какви неща мъкнат по камиониите си,та защо не и кофи за биклук? newsm78

# 28
  • Мнения: 2 891
Mного просто. Видял го е някой от англичаните, почиващи тук и е изпратил снимка. Кое му е чудното?

Стига бе, Джей, кой ходи да филмира кошчета, като има толкова кръчми. Още не съм убедена. Thinking


Ти, ако идеш в Англия и видиш кошче, с надпис ДИТЦ или ВОЛФ, няма ли да го снимаш и да го разпратиш на всичките си приятели  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 521
Ти, ако идеш в Англия и видиш кошче, с надпис ДИТЦ или ВОЛФ, няма ли да го снимаш и да го разпратиш на всичките си приятели  Mr. Green

Сега вече да и в БГ нюз ще го пратя Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт