~ Лунна диета 30.06.2007 г. <Събота > старт 15:49 ч. ~

  • 4 327
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
Как сте сладки лунатички  smile3506 Надявам се много добре сигорно пиивате фрешчета на някои басеин  sun sun sun ЛЕК ДЕН БЕЗ ИЗКУШЕНИЯ НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 3 461
И аз съм с вас за сега, да видим. Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 3 453
Здравейте красиви лунатички Hug

Белинеа, просто си страхотна момиче чак сега успях да прегледам назад темата  bouquet

Аз днес съм самон аобяд от пилешко със зеленчуци към 2 и от 15,50 си лунувам активно..ееее пий сега едно фрапе без захар,но имах нужда.Стартирах сутринта с 61,85/нещо задържах вода тия дни/

Успех на всички Hug

# 63
  • Мнения: 358
С вас съм! Лека и без изкушения! Hug

# 64
  • Мнения: 1 479
И аз лунувам с вас мили момичета, за сега добре, защото съм на работа! Ще стане по-трудно като се прибера в къщи! Дайте идеи как да изкарам през нощта! Предварително Ви благодаря! newsm78

# 65
  • Мнения: 6 958
Как сте сладки лунатички  smile3506 Надявам се много добре сигорно пиивате фрешчета на някои басеин  sun sun sun ЛЕК ДЕН БЕЗ ИЗКУШЕНИЯ НА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug

Така е само фрешче в жегата и на тоя глад  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 1 423
Момичета, присъединявам се към вас. Скоро не съм лунувала, но се надявам да издържа до края. Успех на всички!  Peace

# 67
  • Мнения: 330
evich, легни си по-рано Wink и гледай да не си покрай вечерящи хора (на мен лично тогава ми е най-мъка).
Аз за сега се справям нормално, жегата наистина помага и подтиска иначе вълчия ми апетит. А вие как я карате? Нещо ми се струва, че сме по-малко този път или поне по-малко пишем... Да не са заминали всички на почивка?  Sunglasses Ей ама как завиждам на плажуващите вече...  Peace

# 68
  • Мнения: 1 479
Dream4e, аз съм на работа още и това е добре, ама все пак ще трябва да се прибера по някое време! А като легна по-рано дали ще мога да заспя, а аз и без това имам проблем със съня, ама ще видя какво ще правя, ох дано се справя, за утре не е проблем, защото пак съм на работа, въпросът е нощта да изкарам! Ще пиша сигурно пак!

# 69
  • Мнения: 1 560
Този път и аз съм с вас. За момента съм добре, но до утре следобед незнам.

# 70
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро лунатички!
Аз вчера не бях лунна, бяхме на гости на барбекю. Но така или иначе си бях решила вчера вечерта да съм на лека храна - диня, салата, защото не мога да издържа две вечери без да ям. Дните ги издържам, но вечерите... Naughty. Затова реших днес, съботата, да си лунувам, и вечерта, та чак до утре. Дано посваля нещо.

# 71
  • София
  • Мнения: 35 997
Момичета помогнете, че нещо не разбирам.
Никога не съм я правила тази Лунна диета.
Защо обявявате старт в 15:49, а на повечето места в Интернет е посочено  30.06. / събота / от 16.49ч.?
Проблем ли е, че съм яла точно в 15:49 за последно?
Въпреки това днес съм с 1 кг по-малко, а съм да диета /моя си/ от 1 месец.
Успех на всички  Grinning

http://gotvarstvo.georgievi.net/a/lunna_dieta
http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=3393

# 72
  • Мнения: 330
denis_d, щом си минус 1 кг, значи не е проблем  Sunglasses  Peace Браво за минуса! Но иначе мисля че има грешка, и аз знам от няколко места, че започва от 16:49.

Аз пък да се оплача; всички казват, че по пълнолуние най-много се сваля, а аз май най-малко тогава. По новолуние свалям май най-много. Ето сега започнах от сутринта вчера и съм само някакви си -400 или -500 г (то 100-те са си и без това в рамките на грешката). Пих вчера фреш от краставица с магданоз, ама там да е проблема... нищо де. Тя и без това е минала само половината. Сега ще си я продължа до утре сутринта чак и ще видим все пак свалям ли и по пълнолуние или по-малко тогава.
Айде, успехи на всички!  Hug

# 73
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Вчера издържах геройски цял ден нищо не съм хапвала, само предишните 2дни имах прегрешения. Днес сигурно ще прекратя лунуването по-рано. Иначе засега нямам минус, но и не се надявах много с този МЦ.
Успех на всички и много минуси.  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 453
Добор утро мили лунатички.  bouquetУспешен ден и не се предавайте!АЗ отивам на плаж за да може ако много изжаднея да изпия басейна Joy

Общи условия

Активация на акаунт