Сексът и градът

  • 27 864
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 402
А скоро ще можем да се насладим и на филма по кината. С нетърпение го очаквам. Гладах малко анонсиращи реклами преди една прожекция и се запалих още повече.

Да да и аз така, това е причината да вляза и да пиша .... ходихме на кино и даваха реклама на филма ...охххх искам да го гледам и нямам търпение какво ще се случи.
Някой да го е гледал вече?

# 226
  • Мнения: 685
Кога е премиерата? В нета чета различни дати 28 Май, 30 Май, 1 Юни?!?
Вече наистина го рекламират по кината, но не обявяват дата само: Coming soon.... How soon??  Whistling

# 227
  • София
  • Мнения: 1 402
Кога е премиерата? В нета чета различни дати 28 Май, 30 Май, 1 Юни?!?
Вече наистина го рекламират по кината, но не обявяват дата само: Coming soon.... How soon??  Whistling

Ами и аз не разбрах  Sad

# 228
  • Мнения: 1 058
И аз го чакам с нетърпение. Ако някой разбере кога ще го пуснат точно да пише.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 402
това намерих в нета, а дано следващия месец да сме го гледали вече:
http://cinefish.bg/new/movie.php?id=5889

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Доколкото четох премиерата е на 12.05 в Лондон. След това в края на месеца в Ню Йорк и предполагам, че тогава ще го пуснат и навсякъде.
Поне така пише на сайта:
http://www.sexandthecitymovie.com/
По кината от 30 май.

# 231
  • Мнения: 1 424
И аз нямам търпение за филма вече, но предполагам че из нета ще го има и преди официалната премиера за БГ...  Thinking
И без друго ако е хубав ще го изгледам 100 пъти

# 232
  • на терасата
  • Мнения: 675
И аз да се запиша като фен на серила  Peace

Пълнометражната версия не ми хареса толкова, има някаква магия в сериала, която във филма липсва.

А да, и да се добавя към фен-клуба на Ейдън (по-точно John Corbett). Гледах го и в други филми, he is so cute!

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 11:44 от рак-щрак

# 233
  • Мнения: 1 629
Аз са изгледах всички сезони! прекрасен сериал!

# 234
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Охх на Шарлът приличам и по характер и по неуспешните бременности и стерилитет  ooooh!

# 235
  • Мнения: 27 524
Охх на Шарлът приличам и по характер и по неуспешните бременности и стерилитет  ooooh!

 Hug Hug Hug

Включвам се пак да кажа на всички, които ме упътваха къде се продавали на двд сезоните на сериала - е, няма такова издадено чудо засега в Бг  Laughing

Мерси много на Cantariny   bouquet , и аз ще си ги дръпна.  Peace Имам ги всички, но само на 6-тия има български, а те говорят толкова на жаргон, че с френския откачам  Close

# 236
  • Мнения: 1 170
Блонди, това ли ти трябва: http://subs.unacs.bg/search.php  Rolling Eyes ?
EDIT: Сега видях, че излиза без резултатите от търсенето. Ако напишеш в полето Sex and the city излизат субс за всички сезони Peace
По темата: не вярвам някога някой друг сериал да измести този от моята класация Crazy . За филма, обаче не мога да кажа същото. Голяма боза Tired

# 237
  • Мнения: 294
Най-мязам на Кари. Иначе любимката ми от всички е Саманта - обожавам я!  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: X
Любим сериал,филмът беше превъзходен,много ми хареса.От четирите мацки най-много симпатизирам на Саманта,много яки лафове вкарва....

# 239
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вчера успях да гледам филма - хареса ми  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт