Сексът и градът

  • 27 865
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 107
Дори вече има обявена дата за излизането на следващият филм- 28 май 2010г. Grinning

# 256
  • Мнения: 838
В България кога ли ще го пуснат?

сега повтарят старите серии по Fox Life

# 257
  • София
  • Мнения: 1 402
Нямам търпение за новия филм !!!!

# 258
# 259
  • Мнения: 312
 newsm44  Нямам търпение значи

# 260
  • Мнения: 838
имате ли новини за новите серии на филма? много ми допада сериала.

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 12:37 от kolibka

# 261
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Голям фен на сериала съм.  Blush Гледах и филма беше  newsm10 супер и сега чакам с нетърпение втория филм.  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

# 262
  • Мнения: 1 312
С изненада открих едва тази вечер, че Ким Катрал играе майката в "Бебета-гении", който съм гледала неведнъж преди години Rolling Eyes.
Преди време така се облещих и при откритието на Хю Лори в "Стюърт Литъл".
Доста непривични роли в сравнение със сегашният им имидж.

# 263
  • Мнения: 389
Ооо, Хю Лори играе още като зальохания бездеен и бохемски настроен джентълмен Бърти Устър в "Джийвс и Устър", абсолютния антипод на Д-р Хаус, също така има епизодична роля в "Човека с желязната маска", където играе нещастен кралски съветник, който е осъден на смърт за дребно провинение.

Ким Катрал също игра в един филм за военна академия, много е младичка там.  Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 1 312
Ооо, Хю Лори играе още като зальохания бездеен и бохемски настроен джентълмен Бърти Устър в "Джийвс и Устър", абсолютния антипод на Д-р Хаус.
Аз от там го помня.
Ама примерният татко с папионката ми беше странно като го открих, още повече, че покрай дребния съм го гледала поне 10 пъти и никога не ми е правил впечатление.

# 265
# 266
  • Мнения: 381
олее,любимият ми сериал,дори и мъжът ми се зариби,но вече свърши дори и по fox life ooooh!
Много ме зарадва новината че ще снимат продължение на филма,най-накрая да ни предложат нещо ново.Но нещо не ми харесваха сериите с руснака,първо  защото той най-много кара Кари да страда през цялото време,и второ- защото ми е най-грозен  и възрастен от всички неини интимни приятели newsm78
Аз съм гледала Кристин Дейвис(Шарлот)в 2-3 филма,май комедии бяха,много е сладка винаги. Wink

# 267
  • София
  • Мнения: 747
На мен пък тези серии ми харесаха,руснака особено много Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 838
знаете ли откъде може да се изтеглят всички сезони на сериала, като торент, озвучени на български?

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
знаете ли откъде може да се изтеглят всички сезони на сериала, като торент, озвучени на български?
Колибка,няколко страници по назад имаше линк към всички сезони в Замунда .

Относно сериала,един от любимите ми е ,гледала съм безброй много пъти сериите и никога не ми омръзва от тях .
Имах и късмета да бъда в Ню Йорк по време на премиерата на филма и усещането беше невероятно ! В огромно кино, всички бяха въодушевени и много ми хареса.
От тази темичка научавам ,че се снима и 2-ра част на филма .  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт