Казанлък - 2

  • 17 124
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
 smile3521 smile3533 newsm62

# 76
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ех,Казанлък,Казанлък!
 
Чувствам се малко тъпо!Седя и си водя монолог в казанлъшката тема! #2gunfire

Хайде включвайте се! Hug

# 77
  • Мнения: 59
Тук съъъъъъъъъъм! newsm47 Не си сама!

# 78
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Тук съъъъъъъъъъм! newsm47 Не си сама!

Благодаря ти angel_smile!
Аз от месеци насам реших да поспя следобеда smile3524 и сега всичко е наопаки.Отивам да се трудя newsm79 hang 1dishes
Ще се чуем по скайпа.

# 79
  • Мнения: 2 907
Оф, голяма тъпотия в този форум!

Вие, мадамите от темата, срещали ли сте се вече?

# 80
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Оф, голяма тъпотия в този форум!

Вие, мадамите от темата, срещали ли сте се вече?

Здравей и на теб ,mystic! Hug

С Terre,Tikvichka и Angel_smile аз вече се познавам лично.И трите са големи сладури. newsm10
Angel_smile има син с месец и нещо по-голям от моя.(Целувки за Нико  love001)
А дечицата наTerre и Tikvichka са още в коремчетата им ,но идната 2008-а,живот и здраве,ще се запозная и с тях.

А ти mystic ,къде се загуби? Как вървят нещата при теб? Драсни някой ред! Praynig

# 81
  • Мнения: 59
Да,ние с Яна се познаваме,но не от форума!Децата ни са втори братовчеди! newsm05

# 82
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Тази тема все я побутвам,побутвам! Rolling Eyes

Да,ние с Яна се познаваме,но не от форума!Децата ни са втори братовчеди! newsm05
 
angel_smile  Joy града не е много голям!Когато изляза на разходка виждам поне 1 познат и в повечето случаи той ми се оказва роднина!  hahahaJoy Joy
 
Много ви прегръщам всички и дано има повече активност в Темата :Казанлък-2

# 83
  • Мнения: 2 907
А аз в момента умувам как да платя възможно най-малко за самолетни билети за Коледните празници за моята приятелка от К-к + мъжа и. Както бях оптимистична, че ще намеря, то така и се оказва много скъпо, но връщане назад няма.

Тя Феята знае за кого говоря  Wink Даже и другата шматка от Париж ще дойде за НГ тогава като сме тръгнали да се събираме. Ще има да раздуваме казанлъшките клюки.

Янак, ти явно си се климатизирала в нашия градец, викаш познаваш всеки втори. Познато чувство.
А Фейче, виждала ли си го Красен?

Какво стана с майката с детенцето със запушен сълзен канал?? Някой има ли новини?

# 84
  • Мнения: 1 639
Милена и Андреа ( бебето ) са добре , вече почти няма спомен от адът. Стигна се до София и операция...., но вече всички е в миналото.

Да, Красен когато е в града, винаги наминава  при нас. Simple Smile))

Пак благородно го раздаваш ( за М. и И.  Simple Smile ) , но щом така си решила, дано всички мине възможно най-добре .  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 907
Слава Богу, че е добре детенцето! Бързо окончателно оздравяване му желая!

Бистре, най-после днес купих самолетни билети, просто за тези дати нямаше по-евтино, хайде прежалих ги парите, важното е всички да сме здрави дотогава, че ако някой се разболее или му се случи нещо, всичко отива на кино. Да стискаме палци да върви всичко по вода. Аз съм голям фаталист и винаги си мисля, че нещо ще се провали.

А Красен знае ли, че се познаваме с теб? Аз го мярнах в скайп, но не му казах, че сме се срещали, реших да му го сервирам някой друг път.

# 86
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Нямаме вода,Филип спи и аз мързелувам.Времето е мрачно и от 2 дена не съм мърдала от къщи(може и да са 3),но вече започвам да лудвам JoyЩом се събуди Филип обличам го и излизаме!Утре той има имен ден и трябва да измисля как да го зарадвам. ThinkingАко някой има някакви идеи нека пише.

# 87
  • Мнения: 1 639
 yanac, не стойте удома!  Simple Smile
Времето навън е разкошно. Порхладно, свежо. 

mystic, аз не съм стисната. Всичко знае .  Simple Smile

# 88
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Филипчето днес е именник!
Да ми е жив и здрав!Направихме си импровизирано парти.На гости ни бяха Нико с мама angel_smile и Tikvichka.
Беше страхотно!

yanac, не стойте удома!  Simple Smile
Времето навън е разкошно. Порхладно, свежо. 

Горска Фея ,послушах съвета ти и не съжалявам.Разходката ни се отрази добре.Купихме си конструктор.Сега аз си строя разни неща , а Фил си играе с тях.

# 89
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Пак съм аз! Embarassed

Феичке аз все пиша как съм се видяла с този или онзи от форума,а бих се радвала ако се запозная и с теб , и с Дариа.А мисля ,че и на Филип ще му е приятно.
Снимката от аватарът ти е страхотна.Моят татко също много обичаше да снима листенца и буболечки.

Общи условия

Активация на акаунт