Кредит

  • 2 478
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
То така зададен въпроса прилича на Какъв крем карамел харесвате?

Много са важни условиятя по кредита. Банката почти няма никакво зна4ение.

Между другото наското се появиха Револвирани кредити. Потърси ги.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашият е от ОББ.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 105
Доволна съм от ОББ.Ходила съм и в Пощенска и в ДСК,където попаднах на много нелюбезна лелка.Поразходи се из няколко банки и разбери колко ще плащаш на месец,какви такси има и какви изисквания има банката към кредитоискатилите.Успех! Laughing
Peace

# 18
  • Мнения: 19
Нашият е от ДСК. Всички ни съветваха да не теглим от там, така и не разбрах защо. Нямаме никакви проблеми, допълнителни такси, вземания и т.н. Вярно, че попаднахме на свестен кредитен консултант. А и там най-лесно отпускат кредити. Стана изключително бързо.

# 19
  • Мнения: 10 618
Вече сигурно ставам досадна, че повтарям едно и също:
Отидете в колкото се може повече банки и кажете, че искате кредит .....хил за ...год, поискайте погасителен план, попитайте какви са таксите по обслужване на кредита и т.н. Така ще прецените.
Когато ние теглихме най-добри бяха условията в Булбанк, но тъй като условията се менят за момента не мога да кажа къде е най-изгодно.

# 20
# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ние взехме от Пиреус - супер бърза процедура, направиха ни и някой отстъпки допълнително, преведоха парите в деня на нотариалната заверка на сделката....много сме доволни.
Не сме доволни то Пощенска - там само казват, че процедурата е бърда, иначе - съвсем не е
не само, че става бързо в Пиреос,а мога да твърдя, че е и най - изгодно. newsm10
не се гледат само лихвите,а и таксите за всяка година застраховките, които не са никак малки суми.четете много внимателно, а за плаващите лихви да не говоря.

# 22
  • Мнения: 44
Момичета благодаря ви за отговорите  Hug
HAPPY_GIRL ще теглим ипотечен кредит  Cry
Зададох така въпроса,защото искам да видя мнението на повече хора /естествено че са важни условията по кредита/.
Засега се двуомим между Пиреос и ДСК  newsm78,но имам още малко време да проверя и в други банки /отказах се от ОББ и Райфайзен/,като се спра окончателно на някоя банка пак ще пиша  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт