Свалял е жената на брат си...

  • 17 708
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
Мисля си ,че сега ще започнеш да търсиш знаци,да следиш,да живееш в тревога... Надявам се си даваш сметка ,че това не е здравословно за брака ви. Поговори  наистина открито с жената,насаме ! Сподели й опасенията си, притесненията си...
Поговори и със съпруга си!Сега е времето да си изясните нещата ,не след година ,две и тн.
Успех!   bouquet

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 13:58 от macoball

# 16
  • Мнения: 485
Постът ми беше дълъг и се стараех да не ви отегча,сега ще ви разкажа и за това което най-ме притеснява всъшност:

Та оженихме се ние и аз нищичко си не зная,апартаментите ни са врата срещу врата и какво става-1.Моят мъж отива за цигара при брат си по слип и естествено тя е там ,но това не го притеснява ни най-малко,сяда си и си остава на масата като нарежда-направи кафе,дай ми вода,свекърва ми ,която знае за цялата история му казва да иде да се облече ,но той си нехае,а аз си мисля че понеже се познават преди мен прсто не си забелязват.2.Идват у дома на гости и въпросната госпожица по пижама-прозрачна и отдолу се вижда прашката(аз естествено мълча ,но се чудя нямаше ли там поне един анцунг или къси гащи да обуе)3.Отивам съответно аз да пуша у тях-моят мъж е там дошъл си от работа и се отбил без да се обади,тя е без сутиен с изрязана потниче,пглежда ме и се прегърбва,измива чиниите и отива в спалнята след което се връща със сутиен...очудих се ,защото се гласяха да си почиват защото са изморени от работа, досега как не се сети да сложи сутиен не зная.4.Отиваме пак да пушим,мъжът ми бярза пред мен ,апартаментът е отключен,влизаме и викаме но никой не се обажда...той отваря вратата на спалнята-те са в леглото завити,но голи,а моят им казва да стават-брат му се кефи,а тя дума не отронва.5.Има и други подобни-половин година ходеше по слип пред нея,даже примерно е по дънки и му станало топло докато са у дома ,отива ,събува си панталона и се връща на масата така.

Никога не му правех забележки...беше ми доста неудобно,но след като научих приемам нещата по друг начин.Брат му сякаш се гордее с "красотата" и и с това че е предпочела него,а тя както и да я хванеш никога не му направи забележка че не чука или да се прикрие с нещведнъж влизаме,те пък играят табла,тя по сутиен и просто се засмя)

Не знам...виждам че някои ме обвиняват че ровя в миналото,но не е толкова просто за мен,защото тези неща се случват и сега когато сме женени.Не мисля че ако брат му беше с друго момиче той би си позволил да се държи така.Свекърва ми също се е пищисала и казва че няма отърване от това момиче.Аз мога да говоря с девер си и да му кажа нещата които не знае,но ми е жал за него и не искам да се карат заради мен...той знае само че брат му я харесва и са излизали една вечер,но нищо не станало...

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Съжалявам, но това поведение на мъжа ти не го намирам за нормално, та дори и да не е имало никаква история с това момиче  Shocked. Просто нестава така  ooooh!.

# 18
  • Мнения: 6 993
Ама много сериозно си казвам, че аз не бих забелязала кой кога със сутиен, без, с прашки, без newsm78
Не бих си вкарала такива филми в главата.
Но това съм аз, не ми пука от такива неща...

# 19
  • Мнения: 2 792
  Ревнива си, ревнуваш и се вкарваш във филми, безсмислени, но ако продължаваш да си толкова упорита, можеш да придадеш смисъл за всички. Проблемът е в теб, не в другите и в миналите събития, помисли върху това.

# 20
  • Мнения: 1 312
В цялата история има нещо ужасно смущаващо...
И това за мен е мъж,който вечеря по слипове!

# 21
  • Торонто
  • Мнения: 837
Не смятам че си вкарваш филми в главата, много е съмнителна тази девойка с това и поведение. Добре че свекърва ти е на твоя страна.
Иначе не сте единствени, имам приятелка която живее така с етърва си - дългогодишно гадже на мъжа и преди нея, но какво да прави...
Най добър ми се вижда съвета да я държиш изкъсо за да контролираш по-добре положението. Питай мъжа си ако ходиш разголена пред брат му ще му е приятно ли.

# 22
  • Мнения: 1 172
Добре де, той не ходи от вчера по гащи пред етърва ти. Т.е. ако това наистина е сериозен проблем за теб, е трябвало да го коментирате много по-рано. Дали са имали, или са нямали връзка не е от значение за това дали смяташ за нормално такова едно поведение. Нещо ми се губи - как така става сериозен проблем, чак когато разбираш, че е харесвал етърва ти навремето? И как досега сте били в толкова добри отношения с етърва ти, въпреки облеклото, с което се появяват един пред друг.

# 23
  • Мнения: 4 841
  Ревнива си, ревнуваш и се вкарваш във филми, безсмислени, но ако продължаваш да си толкова упорита, можеш да придадеш смисъл за всички. Проблемът е в теб, не в другите и в миналите събития, помисли върху това.

Нещо те кара да се чувстваш неуверена и да търсиш причината за това у другите. Наистина няма логика да живееш шест години по един начин, и изведнъж да изскочи някакъв призрак от миналото и да обърне наопаки вижданията ти за нещата...
Не си усложнявай живота.

# 24
  • Мнения: 804
Нещо те кара да се чувстваш неуверена и да търсиш причината за това у другите. Наистина няма логика да живееш шест години по един начин, и изведнъж да изскочи някакъв призрак от миналото и да обърне наопаки вижданията ти за нещата...
Не си усложнявай живота.
Много точно казано.
Реално погледнато в случая ти си победителят. Не се самонавивай, не рови в миналото. Това не означава да се правиш, че не забелязваш поведението на девойката. Покажи ясно на мъжа си, че не ти е приятна тази интимност.

# 25
  • Мнения: 485
Може би наистина не мога да обясня както трябва-никога не съм живяла наистина добре точно заради тези неща,в началото му правех тактично забележки за облеклото и поведението му пред нея, а той казваше че издребнявам и нищо не било станало.
А на вас  исках да кажа,че след като разбрах за връзката им в миналото ми стана ясно вече защо тя не се притеснява от него и съответно той от нея.

Снощи си говорихме по темата  и му казах че съм неуверена в него и го попитах би ли се държал така ако брат му живееше сдруго момиче.Пожзнайте какво отговори-НЕ.Попитах го осъзнава ли че с това признава че я приема по по-близък начин от всяка останала жена....той каза "Я не ме занимавай".

Аз също имам женен брат,но пред снаха ми никога не ходи така...а и тя не би позволила.Етърва ми и тя има женен брат,но девер ми не се показва така пред нея,винаги чука на вратата,а лично при нас никога не ни е влизал в спалнята...

# 26
  • Мнения: 485
Нещо те кара да се чувстваш неуверена и да търсиш причината за това у другите. Наистина няма логика да живееш шест години по един начин, и изведнъж да изскочи някакъв призрак от миналото и да обърне наопаки вижданията ти за нещата...
Не си усложнявай живота.
Много точно казано.
Реално погледнато в случая ти си победителят. Не се самонавивай, не рови в миналото. Това не означава да се правиш, че не забелязваш поведението на девойката. Покажи ясно на мъжа си, че не ти е приятна тази интимност.

Определено няма от какво да се чувствам победител,защото девер ми и етърва ми са се сдобрили преди ние даже да ходим...а мъжът ми какво да прави-все е трябвало да продължи живота си и да си хване някоя.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
Отвратителна ми се струва идеята мъж да ходи на гости или да вечеря по слипове, ако някой ми се изтърси така, ще го помоля да си тръгне. Не разбирам, наистина не разбирам....

# 28
  • Мнения: 4 841
а мъжът ми какво да прави-все е трябвало да продължи живота си и да си хване някоя.

Това ти изречение само затвърждава мнението ми, че имаш някакъв личен проблем със самочувствието. Ти не си "някоя", ти си НЕГОВАТА СЪПРУГА. Той те е избрал, семейство сте, имате дете! Съвсем друг е въпроса, ако през всичките тези шест години си се чувствала просто "някоя хваната" - но това пак е съвсем друг проблем и няма отношение с миналото.

# 29
  • Мнения: 819
Отвратителна ми се струва идеята мъж да ходи на гости или да вечеря по слипове, ако някой ми се изтърси така, ще го помоля да си тръгне. Не разбирам, наистина не разбирам....

И мен това ме озадачи в цялата история  Crazy , че и от апартамента си излиза по слипове...съседи нямат ли...не мога да си представя моя мъж да се разхожда по бельо на стълбите  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт