Кога се напихте за сефте?

  • 5 810
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
на 17 или 16 не помня, но беше безпаметно
напих се с уиски с кола + вино Магарешко мляко, никога няма да ги забравя.
не помня кой ме е прибрал, но на сутринта се събудих на дивана в хола, страх и срам ме беше да се покажа пред майка ми. Тя милата дойде, пита ме как съм, погрижи се нещо за мен и само ме попита какво съм пила - като казах Магарешко мляко, каза никога да не кусвам тоя боклук. Помня, че се вдигнах от дивана в късния следобед. Оттогава не вкусвам вино и малко по-късно спрях изобщо да пия алкохол'

# 16
  • Мнения: 1 952
Не питай..срам...на 12  беше сефтето, после бях на 12 още, нашите имаха дежурство и ние с още една взехме 2 бутилки вино Магарешко мляко Sick Sick уж да празнуваме новата година, то на 30.12. Така се намотахме, наповръщахме всичко. Стана ни лошо, уплашихме се и право при нейната майка у тях. Нашите къв срам браха и цялата рода беше уведомена, а този случай още се напомня по роднински сбирки.
После на 13-14 почнах да посещавам детска дискотека и се връщах пияна всеки път, за мене си беше нормално, всички правеха така, обаче на родителското тяло незнам как му е било.
Слава богу сега не пия.

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Още не съм Naughty

# 18
  • Мнения: 677
Ео, водиш за сега. Ненапивалите се не се броят. Горките...
Лили Иванова тоже води, но в по-елитната класация.

# 19
  • Мнения: 1 952
Мен чак срам ме хвана, ама какво да се прави Blush

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не помня за пръв път, аз съм почти въздържател, ама като пия, ставам много податлива сексуално.  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 677
Как срам бе, Лили?! Чак аз ти завидях  Embarassed

Дафо, кога ше пием?

# 22
  • Мнения: 3 835
За първи път на Дюни, бях може би на 18, не помня точно. Бях с приятели, помня, че пях, което по принцип никога не бих направила, в трезво състояние, пред хора. Mr. Green Напих се с бяло вино. Grinning

# 23
  • Мнения: 1 952
Еми глей кво става тука, аз на 17 вече бях спряла алкохола, народът тогава за сефте дегустирал Mr. Green
Но! Държа да отбележа, никога не съм пушила Naughty

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Мани, две бири и съм готова. Коктейлите направо ме...оф, ужас. Млъквам.

# 25
  • Мнения: 1 113
Бях на 16 г. С три приятелки си правехме домашни купони с преспиване. На едната родителите живееха на село и в апартамента с нея беше баба й, да налага контрол. Ама какъв контрол ще ти налага бабето - то недовиждаше, а и чуваше тежко. И тъй  - ние в едната стая, бабата спи в другата. На едно от момичетата баща й беше по него време шеф на местния винпром ... Не помня колко пихме и какво, но уж беше дамско парти, сутринта около нас се търкаляха много бутилки и няколко младежа ... добре, че поне бяха познати  Laughing

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
бррр - коняк. И аз с коняк. Бях ученичка в Езиковата. И моята приятелка се нафирка като мен до козирката. Нямам спомени вече кой кого е носил.
Но знам, че коняк не пия!

# 27
  • Мнения: 2 768

... Не помня колко пихме и какво, но уж беше дамско парти, сутринта около нас се търкаляха много бутилки и няколко младежа ...



Както се казваше в един филм, имали сте парти с "Guns N' Roses "  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 835
Еми глей кво става тука, аз на 17 вече бях спряла алкохола, народът тогава за сефте дегустирал Mr. Green
Но! Държа да отбележа, никога не съм пушила Naughty

Никой не е идеален! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 849
На 13 или 14 на лагер с коняк "Слънчев бряг " ooooh!От тогава коняк не съм близнала .Гледам всички пият и аз с мъжете . SunglassesНаздраве .

Общи условия

Активация на акаунт